>

Ціни на москітні сітки


Ціни на москітні сітки розраховуються в залежності від механізму і розмірів. Ціна москітних сіток вказана з урахуванням необхідних комплектуючих.

Всі представлені в каталозі москітні сітки повністю готові до установки. Вартість монтажу розраховується окремо.

Якщо ви не впевнені у виборі москітної сітки, ви можете зв'язатися з нашими менеджерами і отримати всі необхідні консультації.

Замір москітних сіток по Києву 300 грн., по Київській області від 400 грн.

Комфортна обстановка в будинку залежить від багатьох факторів: зручні меблі, сучасна техніка, індивідуальний дизайн. На перший погляд непомітні речі доповнюють перераховані аспекти і створюють цілісність приміщення, а також пристосовує його до комфортного життя. Замовити москітну сітку на вікна означає не що інше, як оснащення житла функціональною річчю. Провести розрахунок вартості ви можете використовуючи наш калькулятор москітних сіток.

Зручно, грамотно і функціонально

Багато людей не віддають належне дрібниць в будинку. Але саме вони створюють затишок. Теплий час року – це чудова пора для вечірніх посиденьок на природі. Але коли необхідно повертатися в будинок, то виникає потреба повноцінного відпочинку на свіжому повітрі і усередині приміщення. Для комфортного провітрювання літніми вечорами необхідно сітка на вікно придбати і встановити відповідно до інструкції. Правильне використання гарантує захист від комах, які пробуджуються в теплу пору року.

Якщо ви думаєте над питанням: де купити москітну сітку на вікно, то ви потрапили за адресою. Наша компанія випускає і реалізує якісні вироби за доступними цінами. Фахівці допоможуть заміряти отвір і створити москітна сітка на замовлення за даними розмірами. Якщо ви хочете самостійно зняти мірки і замовити москітні сітки на вікна в онлайн режимі, то ви зможете самостійно відміряти ширину і висоту вікна згідно інструкції і підказок наших консультантів. Для цього необхідно зателефонувати в офіс або з допомогою будівельної рулетки поміряти потрібну відстань від гумки до гумки встановленого вікна.

Для того щоб правильно відміряти відстань, яку слід вказати при оформленні замовлення вам знадобитися рулетка, аркуш паперу та олівець. Враховується висота і ширина світлового прорізу. Міряти необхідно при відкритій стулці, де в майбутньому встановіть виріб. Світловий отвір – це відстань від профілю до профілю з урахуванням ущільнювачів та інших елементів. Далі записуємо дві величини і диктуємо при замовленні. Після виготовлення, правильно відміряні вироби коштують рівно і нічого не пропускають в будинок. Ціни підраховуються після подачі розмірів.

Модифікації дозволяють купити москітну сітку в Києві різних варіантів:

  • Безрамна. Даний вид поширений як тимчасове укриття від нашестя комах. Виріб нагадує собою знімну штору, яка не відкривається, а лише може зніматися повністю. Кріпиться за допомогою магнітів або стрічки. Протимоскітна сітка купити даного типу – відмінне рішення для отвору міжкімнатних дверей.

  • Рамкова. Надійний захисник від мошки, комарів та інших шкідників. Варіант поширений у захисті ПВХ та інших конструкцій. Продаж москітних сіток в рамі лідируюча, так як конструкція використовується не один сезон. Пластмасова або алюмінієва рама, є каркасом. Дрібнопористі сітка – захисне полотно. Варіант може відкриватися і вставлятися в отвір залежно від використовуваних додаткових аксесуарів і кріплень. Для постійного відкриття рекомендуємо на шарнірі або петлях.

  • Ролетна. Замовити москітну сітку Київ заховану в каркас – довговічне рішення проблеми комарів в літній час. Конструкція передбачає намотування полотна на внутрішній вал, який переховується в касеті. Короб встановлюється зверху або збоку отвору, в залежності від обсягу і використання конструкції. Сітка для вікон купити закритого типу допоможе вирішити проблему з установкою на довгі роки. Пристрій не демонтують на зиму, а просто згортають і не розтягують до настання теплої погоди.

  • Плісе. Дана шторка складається по необхідності гармошкою. Купити сітку від комарів рекомендується при великому розмірі отвору, так як плісе можна згорнути в короб, а також використовувати в комплекті з декількох виробів.

Антимоскітна сітка Київ ціна залежить від вибору конструкції і її розмірів. Наші співробітники виготовляють вищевказані модифікації за запитом клієнтів і підбирають кращі варіанти, відштовхуючись від розмірів отвору і використання.

Де можна купити москітну сітку на вікно

Вибираючи підходящий варіант, не варто забувати про матеріалах і збірці. Саме від цих параметрів залежить цілісність конструкції і її довговічність. Вартість москітної сітки включає витрати на виробництво, використання матеріалів, у вигляді профілю, полотна і фурнітури. Якісний виріб завжди має міцний, стійкий каркас, а також рівномірно натягнуте полотно. Гумки, які сприяють натягнення та зміцненню, забиваються в профіль і щільно фіксують тканина. Якість ущільнювача завжди висока, так як будь пересихання матеріалу може зробити виріб непридатним до використання.

Протимоскітна сітка на вікно придбати в нашій компанії – це означає замовити якісний виріб, створене відповідно стандартам і вимогам. Фахівці самостійно збирають конструкції за вашими розмірами, тим самим зменшуючи остаточну вартість при реалізації і час транспортування. Оприлюднена споживачем ціна москітної сітки на вікно доступна і допоможе значно заощадити кошти і час клієнтам. Набирайте вказані номери телефонів і отримаєте детальну консультацію з можливістю виклику фахівця для виміру отвору.

Скільки коштує москітна сітка на вікна

Остаточна вартість залежить від кількох факторів: конструктивних особливостей, кольору профілю, розміру виробу. Москітна сітка ціна за метр різна, так як призначення може змінити підбір комплектуючих. Наприклад: для дверей беруть посилений профіль і додаткові комплектуючі: ребра жорсткості, імпоста і інше. Природно, така сітка протимоскітна ціна буде більше, ніж у стандартного рамкової варіанти для вікна. А використана фурнітура також має свою ціну. У будь-якому випадку ви вже знаєте, де замовити москітну сітку недорого.

Купити сітку від мух можна як в сезон, так і до його початку. Виготовлення за заданими параметрами не займе багато часу. Забезпечення захисту від попадання шкідливих комах гарантовано при вірній установці, якій також можуть зайнятися наші монтажники.

Варіанти використання

Сітка від комарів на вікна купити можна для інших завдань. Виріб допомагає захистити приміщення від попадання частинок сміття у відкрите вікно. А також на волокнах осідають частинки пилу, які просто змиваються водою при чищенні. Але головне, що їх частина затримується на виробі і не потрапляє в приміщення. Москітна сітка ціна Київ дозволяє використовувати для безпечного провітрювання кімнат навіть в момент відсутності господарів.

Дощ і сміття більше не турбують домочадців, так як дрібні зазори полотна не пропускають краплі і навіть тополиний пух. Таким чином купити антимоскітну сітку на вікна означає захистити себе від алергії на шерсть і пух, які можуть потрапити в квартиру з вулиці. Забезпечте себе та своїх близьких, і виберіть опцію замовити антимоскітну сітку вже зараз.

Якщо ви думаєте, де купити протимоскітну сітку, то зв'яжіться з нашим офісом. По телефону або особистої зустрічі отримаєте консультацію по всім товарам, які пропонує наші фірма для жителів Києва та інших міст. У нас можна купити москітну сітку для вікон і отримати її у відділенні пошти, якщо перебуваєте в іншому місті. Зручні способи оплати та доставки допоможуть швидко отримати замовлення та застосувати виріб за призначенням.

Де купити сітку від комарів – звичайно у нас! Запропоновані варіанти і модифікації виробів допоможуть вибрати потрібний варіант і упевнитися, що сітка від комарів на вікна ціна прийнятна і доступна кожному жителю.

Поділитися