>
Логотип
Логотип

Підвіконня Kraft (Крафт)

Підвіконня є необхідним атрибутом в оформленні вікна і проемів. Від якості та загальної конструкції залежить зручність у користуванні, функціональність та естетичність загального вигляду приміщення в цілому. Існує кілька ліній і безліч виробників, які виконують замовлення на будь-який смак, колір і бюджет.


Подоконник Крафт, белый.
Подоконник Крафт, полярный дуб.
Подоконник Крафт, антрацит.
Подоконник Крафт, орех.
Подоконник Крафт, серый дуб.
Подоконник Крафт, темный дуб.
Подоконник Крафт, золотой дуб.

Підвіконня Kraft з порізкою

Розмір
мм
Білий,
грн. м.п.
Кольорові,
грн. м.п.
150 мм 133 грн 125 грн
200 мм 133 грн 167 грн
250 мм 167 грн 208 грн
300 мм 200 грн 250 грн
350 мм 233 грн 291 грн
400 мм 267 грн 333 грн
450 мм 300 грн 375 грн
500 мм 333 грн 416 грн
550 366 грн немає
600 400 грн 500 грн
700 466 грн немає
Заглушка, шт 15 грн 15 грн
З'єднувач 35 грн 35 грн

Підвіконня марки Крафт

Виробники України випускають бюджетні серії для оформлення будь-якого інтер'єру. Занижена вартість пов'язана з підтримкою національного виробника і не відбивається на якості використовуваних матеріалів. Лінія Крафт являє собою різноманітність конструкцій для ваших прорізів. Розміри підбираються виходячи з необхідних параметрів забудовника. Діапазон вибору глибини – від 150 до 600 мм. Вибір довжини залежить від нарізки і може максимально досягати 6 м.

Внутрішні і зовнішні заглушки і сполучні частини виготовляють під колір підвіконня, що створює цілісний зовнішній вигляд. Лінійка підвіконь Крафт включає кілька кольорів і відтінків. Основні сім декорованих полотен:

  • Стандартний білий. Має матову поверхню з невеликою шорсткістю.

  • Структурою «під дерево». Матові і напівглянсові варіанти включають кілька колірних видів: полярний дуб, сірий дуб, темний дум, горіх, золотий дуб, антрацит.

Будь-який вибраний вами полотно має посилені ребра жорсткості і міцну поверхню ПВХ, від якої залежить придатність підвіконня. Поверхня відповідає стандартам якості і може витримувати механічні навантаження. Стандартний білий відтінок стійкий до сонячних променів, а спеціальні поглиблення в структурному покритті перешкоджають до візуальних пошкоджень підвіконня.

Вибираючи полотна Крафт, варто звернути увагу на вартість. Невелика ціна є перевагою і одним з критеріїв підбору марки. Декоровані полотна мають більшу вартість, ніж стандартний білий колір. Також на загальну ціну впливає розмір: глибина і довжина підвіконня. Будь-який обраний варіант стійкий до вологи, а виробник гарантує тривалий термін експлуатації.

Замовлення вибраної моделі

Підібравши необхідні розміри, для чого рекомендуємо звернутися за допомогою до замірника, варто оформити замовлення на певну модель. Термін виготовлення і підрізування займає 1-2 дні, після чого слід проводити монтаж безпосередньо на об'єкті. Термін може змінюватись в залежності від вибору структурних виробів в різній колірній гаммі. Остаточну вартість та вибір моделі ви зможете визначити після дзвінка нашим фахівцям. Вибирайте якість і національний продукт.

https://oknaeuro.kiev.ua/kraft