>
Логотип
Логотип

Підвіконня Openteck (Опентек)

Подоконники OpenTeck

У зв'язку з окупацією Нової Каховки, продукція Open Teck не поставляється.

Доступні підвіконня Openteck Київ популярні серед власників будинків і квартир. Даний виріб необхідно міняти разом з вікнами при ремонті і заміні старих конструкцій новими. Пластикове полотно є функціональною частиною віконного отвору, де можуть розміщувати невеликі, але необхідні речі: вазони з квітами, книги та інші речі.


Розцінки на установку підвіконня розраховуються на 1 погонний метр. Ціна на встановлення підвіконня OpenTeck залежить від його розміру.

Підвіконня ПВХ OpenTeck

Ширина
мм
Ціна
грн, м.п.
100 мм 50,80 грн
150 мм 76,20 грн
200 мм 101,55 грн
250 мм 126,95 грн
300 мм 152,35 грн
350 мм 177,75 грн
400 мм 203,10 грн
500 мм 253,90 грн
600 304,70 грн
700 355,50 грн
Заглушка
з двома капіносами 300 мм
6 грн
Заглушка
з двома капіносами 600 мм
9 грн
Планка сполучна 600 мм 24 грн

Підвіконня Опентек – лідери в Україні

Функціональність конструкції залежить від призначення, ідей і якості самого матеріалу. Підвіконня Openteck – це необхідна деталь для інтер'єру. Даний виробник більше 7 років знаходиться в числі лідерів по виготовленню даних систем. Високоякісні комплектуючі до віконних конструкцій, що випускаються даним виробництвом можна зустріти практично в кожному будинку або квартирі, так як співвідношення цін робить матеріал доступним для жителів країни.

Український виробник подбав про якість площин і забезпечив конструкцію ребрами жорсткості і спеціальним покриттям, яке зберігає первозданний вигляд довгий час. Підвіконня Київ купити – це означає поставити у себе вдома продукт, відповідний стандартам якості з можливим декоруванням кольором і рельєфом. Матеріал може мати різний розмір, який відповідає вказаному в заявці, а також вибраний унікальний відтінок для оформлення дизайну.

Покриття ламінуючої плівкою посилює стійкість виробу до механічних пошкоджень. Тому підвіконня Опентек Київ ціна включає в себе вартість покриття по обраному вами відтінку. Імітація структури робить інтер'єр особливим, а колір стане яскравим доповненням до будинку. Надійність покриття запобігає вигорянню кольору навіть при постійних попаданнях сонячних променів на поверхню. Вибираючи підвіконня купити Київ, зверніть увагу на українського виробника.

Особливості продукції

Представлені полотна можуть бути виготовлені під чіткі розміри. Компанія випускає продукцію від 100 до 700 мм, кроком 50 мм, яка ідеально вписується у віконний отвір. Двостороння заглушка обов'язково вставляється в систему за окремою вартості. Підвіконня Київ ціна залежить від розміру, кольору ламінації, і додаткових комплектуючих. Дана марка має ряд переваг:

  • Презентабельний зовнішній вигляд зробить приміщення красивим.

  • Високі показники термо і вологостійкості.

  • Стійкість до сонячних променів.

  • Легкість експлуатації та догляду.

  • Різноманітність кольорів і текстури.

  • Вигідне співвідношення ціна-якість.

Представлені підвіконня Openteck вважаються довговічними аналогами провідних європейських фірм. Встановивши виріб у себе вдома, ви упевнитеся в його функціональності. Посилені підвіконня ціна Київ будуть ефективними помічниками у веденні домашнього господарства і дозволять використовувати площину без сторонніх запахів. Товар відповідає стандартам і є незамінним в інтер'єрі.

https://oknaeuro.kiev.ua/podokonnikiopenteck