> >

Ролетні москітні сітки

Ролетні москітні сітки - це один з найбільш затребуваних видів антимоскітних сіток останнього покоління. Їхня популярність із кожним днем набирає обертів через:

  • компактності і естетичного дизайну рулонного пристрою;

  • можливості універсальної установки на будь-який тип віконних або дверних прорізів (дерев'яні, пластикові) різних розмірів;

  • відсутність необхідності демонтажу та зберігання в окремому приміщенні в осінньо-зимовий період;

  • безпроблемної експлуатації в будь-який час року і легкої чистки.

Тепер, якщо необхідно помити вікно або потрапити в сусіднє приміщення, вам не доведеться знімати або відкривати громіздку конструкцію стандартної рамкової сітки. Для отримання повноцінного доступу до отвору досить сильно потягнути ролетну сітку вгору за ручку або шнурок на потрібну відстань, а вбудований внутрішній механізм надійно зафіксує її в цьому положенні. Експлуатація даного виду москітної сітки, на відміну від інших варіантів, не залежить від наявності навколо неї вільного простору.


Роллетная москитная сетка фото
Роллетная сетка фото
Рулонная москитная сетка фото
Рулонная сетка фото
Сетка рулонная фотография
Сетка роллетная фотография
Сетка роллетная фото

Ролетна москітна сітка. Пристрій і монтаж

Висувна стрічка ролетної москітної сітки намотане на вал і своєю основою розташована на опорній планці усередині пластикового корпусу, забезпеченого пружинним механізмом. Щоб закрити отвір, потрібно потягнути за ручку планки і сітка поїде вниз по алюмінієвим направляючим, розташованим з боків конструкції. Опорна планка має прогумований ущільнювач, а всередині направляючих і нижній фіксуючої рами розташовується щетинистий шлегель - від попадання пилу ззовні і дрібних комах. Щоб піднялася ролетна москітна сітка і повністю відкрився отвір необхідно натиснути на магніт чи засувки внизу підстави планки - механізм прийде в дію і скрутить всередині сітку в рулон.

Роллетная москитная сетка

Максимальна висота висунення пристрою досягає 2-х метрів, що при установці на стандартний дверний отвір дозволяє людині високого зросту без труднощів пройти в нього.

Ролетні москітні сітки можна встановлювати не тільки в горизонтальному положенні (закривання вниз), але і у вертикальному - тоді при закриванні її доведеться витягати вбік. 

Також є можливість монтажу:

  • на стіну отвору (актуально, якщо в приміщенні стоять мансардні вікна);

  • на раму вікна або двері;

  • зсередини і зовні приміщення. 

Переваги ролетних сіток

При виготовленні ролетних москітних сіток компанія Wenster використовує тільки перевірену європейську фурнітуру і виконує самі ходові і що не піддаються зносу деталі конструкції з високоміцного алюмінієвого сплаву. При цьому полотно сітки виготовляється з найдрібніших металізованих волокон з нанесенням технічно пофарбованого пластику. Це охороняє виріб від передчасного зносу і захищає її від пошкоджень і "прокльовування" птахами, а також від попадання недопалків і т. д.

При замовленні ви отримуєте можливість вибору кольору конструкції, ми пропонуємо білий колір - для найпоширеніших пластикових вікон і благородний коричневий - для вікон з дерева.

Схожі статті

Москітні сітки

Москітна сітка на двері