>
Логотип
Логотип

Вікна Опентек (Open Teck)

Опентек

У зв'язку з окупацією Нової Каховки, продукція Open Teck не поставляється.

Виробництво якісних і одночасно доступних систем розвивається. На ринку країни представлені численні вироби для комфортного оснащення будинку. Вікна опентек є аналогом дорогих європейських фірм, які випускають профільні системи високої якості.

Варіанти віконних систем

Опентек вікна мають декілька різновидів, які встановлюють відповідно до потреб і вимог приміщення. Наша компанія допоможе створити і встановити наступні серії конструкцій:

  • STANDARD 60. Трикамерний профіль ідеально підходить для неопалюваних або відкритих приміщень, у яких високе збереження тепла не грає ролі. Також для скління квартир з загальним опаленням у разі економного ремонту. Серія має монтажну глибину профілю 60 мм, і можливість установки пакетів 24 і 32 мм. Армування профілю є стандартним, без посилення. А фурнітурний паз універсальний. Можливість комплектації додатковими комплектуючими, які ідеально підходять під цей профіль. Опір при теплопередачі не високий, порівняно з наступними системами і становить 0,61 м2 ·°С/Вт.


  • DE-LUX 60. Покращена чотирикамерна модифікація. Монтажна глибина 60 мм, а ширина профілю дозволяє встановити пакети стекол 24, 32 мм, а також одинарного, шириною 4 мм. Армування в конструкції універсальне, а фурнітурний паз становить 13 мм до осі. 4-х камерна система має покращені характеристики: 0,71 м2 ·°С/Вт –коефіцієнт теплопередачі. Дана система має великий вибір додаткових профілів, які підходять до конструкції.

  • ELIT 70 – качественная и прочная система. Профиль имеет 5 воздушных камер и высокую эксплуатационную способность. Данные окна позволят сделать помещение максимально комфортным, а характеристики позволят уменьшить потребление тепла, за счет низкой теплопроводности 0,86 м2 ·°С/Вт. Профиль имеет монтажную глубину 70 мм и возможность комплектации стеклопакетов 24, 32, 34, 42 мм. Энергоэффективные системы полностью экологичны и позволяют сэкономить средства на отоплении частных домов, коттеджей.

Технічні характеристики Система Standart
Монтажна глибина: 60 мм
Повітряні камери: 3
Товщина склопакета: 24, 32 мм і одинарного скла 4 мм
Опір теплопередачі: 0,61 м2 ·°К/Вт.

*Універсальне армування в профілях рами, стулки, імпоста.

*Паз фурнітури з розміром до осі 13 мм відповідає Європейському стандарту.

*Широкий вибір додаткових профілів.

*Найбільш відповідний варіант для об'єктного та низкобюджетного скління.

Технічні характеристики Система Delux
Монтажна глибина: 60 мм
Повітряні камери: 4
Товщина склопакета: 24,32 мм і одинарного скла 4 мм
Підвищений опір теплопередачі: 0,71 м2 °К/Вт

*Універсальне армування в профілях рами, стулки, імпоста.

*Паз фурнітури з розміром до осі 13 мм відповідає Європейському стандарту.

*Широкий вибір додаткових профілів.

*Оптимальне співвідношення вартості і споживчих якостей.

Технічні характеристики Система Elit
Монтажна глибина: 70 мм
Повітряні камери: 5
Товщина склопакета: 24, 32 та 42 мм
Опір теплопередачі: 0,86 °К/Вт

*Універсальне армування в профілях рами, стулки, імпоста.

*Паз фурнітури з розміром до осі 13 мм відповідає Європейському стандарту.

*Широкий вибір додаткових профілів.

*Оптимальне рішення для будівель з низькими електрозатратамі.

На вікна опентек ціна досить демократична. Конструкція досить проста в експлуатації та догляді. Єдиним складним процесом є вимір отвору і установка. Наші співробітники якісно проведуть монтаж і зроблять ваш будинок теплим і затишним. Вибирайте системи скління відповідно до вимог вашого приміщення і насолоджуйтеся високою якістю вікон вітчизняного виробника.

Особливості популярного профілю

Опентек Standart 60 профиль

Компанія Open Teck є вітчизняним виробником конструкцій, які не мають істотних відмінностей від німецького рехау. Тому рекомендуємо звернути увагу на явні переваги даної марки:

  • Доступна вартість, порівняно з іншими аналогічними варіантами і брендами.

  • Технологія розроблена у відповідності з кліматичними особливостями країни.

  • Замовлення за вимірами виготовляється за короткий термін.

  • Сучасний дизайн і можливе виконання замовлення у ламінації різної кольорової гами.

Вітчизняний профіль опентек є якісним і недорогим варіантом. Гарантійний термін складає 8 років, хоча профіль не змінює експлуатаційні властивості протягом не одного десятка років. Високу міцність профілю забезпечить армування конструкції в поєднанні з міцним пластиком. Варіанти підвіконь міцні і можуть бути виконані в 9 різних кольорових варіантах. Довговічні вироби будуть радувати вас при правильному догляді не один десяток років.


Схожі статті

Вікна Rehau

Пластикові вікна Salamander

Пластикові вікна WDS

https://oknaeuro.kiev.ua/openteck