>
Логотип
Логотип

Стильні та зручні двері гармошка

Якщо вам потрібно закрити широкий дверний отвір, то відмінно підійдуть двері гармошка. Вони складаються з декількох стулок, які рухаються по опорному профілю за допомогою спеціальних кареток. Принцип роботи зрозумілий з назви - система складається гармошкою і збирається збоку отвору в акуратну книжку. Розсувні двері гармошка можуть рухатися як в одному напрямку, так і в обох. Користувач може зручно регулювати ступінь відкриття - не обов'язково збирати всі стулки відразу, можна лише відсунути в сторону 1-2 з них.

Компанія «Wenster» пропонує купити двері гармошка від провідного виробника - компанії Rehau. Ми використовуємо якісні металопластикові профіля цього бренду, з яких робимо дверні системи під ваші розміри.


Двери гармошка
Раздвижные двери гармошка
Складные двери книжка
Раздвижные двери гармошка
Складные двери книжки
Дверь книжка
Двери книжка

Як вибрати двері-книжка

На сайті нашої компанії є безліч варіантів складних дверних систем. Щоб зрозуміти, яка з них вам підходить, потрібно виміряти свій отвір: ширину, висоту і глибину. У нас можна купити розсувні двері гармошка для отворів висотою до 2300 мм. Максимальна ширина однієї стулки може бути 900 мм - ви самі вибираєте їх кількість і схему відкриття. Монтажна глибина цих дверних систем може становити 86, 80 або 70 мм. Також при замовленні ви вирішуєте, якого кольору будуть двері книжка. Вона може бути стандартно білою, або з ламінацією під дерево, метал і інші відтінки.

Більш детальну інформацію можна дізнатися у наших фахівців. Вони розкажуть вам по схемам відкриття дверей, колірній палітрі і інших характеристиках. Також їм можна поставити будь-які питання.


Потрібна консультація?

5 причин купити складні двері книжку

Двери гармошка Rehau
 1. Можливість закрити габаритний дверний проріз - дана система підходить для приміщень, де прохід занадто широкий, і немає можливості поставити в нього стандартні двері.

 2. Функціональність - розсувні двері гармошка дозволяють розділяти простір на функціональні зони, або ж, навпаки, об'єднати 2 кімнати в одну, повністю розкривши отвір.

 3. Зручність використання - можна вибірково відкривати 1-2 стулки, коли потрібно провітрити приміщення, або ж повністю зрушити їх в сторону, розкривши прохід.

 4. Висока тепло-, волого-і шумоізоляція - в дверних системах Rehau використовуються якісні герметичні профіля і надійні ущільнювачі. Тому коли складні двері книжки закриті, з приміщення не йде тепло, а всередину не проникає вітер, шум, опади, пил. Це дозволяє економити витрати на опалення.

 5. Стильний вигляд - за допомогою цієї дверної системи можна вигідно підкреслити і доповнити дизайн інтер'єру або фасаду.

Галузь застосування

Двері гармошка купити варто для приміщень з широкими прорізами. Вони відмінно підходять для:

 • офісів;

 • готелів;

 • альтанок;

 • літніх майданчиків в ресторанах і кафе;

 • конференц-залів;

 • терас;

 • магазинів;

 • оранжерей;

 • басейнів.

Також можна використовувати розсувні міжкімнатні двері гармошка, якщо вам потрібно розділити приміщення на функціональні зони.

Варіанти руху стулок:

*Перша цифра - загальна кількість стулок у виробі

**Друга цифра - кількість стулок, що відкриваються вліво

***Третя цифра - кількість стулок, що відкриваються вправо

Фахівці нашої компанії завжди готові допомогти вам з вибором відповідної дверної системи під ваше приміщення. Вони підкажуть, яких розмірів повинні бути складані двері книжка, скільки стулок поставити, який тип кріплення і відкриття вибрати. При необхідності до вас приїдуть майстри, проведуть заміри і прорахують точну вартість. А потім, в призначений день привезуть систему і виконають монтаж складаної двері книжки. Заповніть форму зворотного зв'язку або зателефонуйте нам, щоб отримати консультацію!


Потрібна консультація?

https://oknaeuro.kiev.ua/dverigarmoshka