>
Логотип
Логотип

Стильні рулонні штори на вікна

Хочете красиво оформити вікна, а також легко управляти освітленістю в кімнаті і захистити її від сторонніх очей? Тоді рулонні штори (вони ж ролети) - оптимальне рішення. Вони являють собою тканинний відріз, намотаний на вал, а знизу розташований утяжувач - грузик. Збоку штора управляється спеціальним механізмом - найчастіше, у вигляді ланцюжка. Коли потрібно розкрити вікно і впустити більше світла, полотно піднімається вгору і скручується в рулон. Опускаючись, рулонна штора заповнює отвір і закриває його. Це дуже просте в монтажі, стильне і практичне рішення для оформлення вікон!

Тканевые ролеты фото
Рулонные шторы фото
Тканевые ролеты
Римские шторы фото
Светлые тканевые ролеты фото

Асортимент рулонних штор

Перш ніж вибрати рулонні штори на вікна, потрібно зрозуміти, який тип, механізм відкриття та дизайн вам підходить. У каталозі компанії «Wenster» є безліч варіантів. Вони відрізняються між собою за різними параметрами. За типом конструкції штори рулонні бувають:

  • Тканевые ролеты открытого типа

    Відкритими -

    проста система, що складається з тканини, вала, утяжувача і рульового механізму. При цьому вал відкритий і добре проглядається, края полотна звисають вільно. Така штора максимально проста в монтажі, і може встановлюватися прямо на стулку вікна.

  • Тканевые ролеты закрытого типа

    Закритими -

    конструкція доповнюється коробом, який розміщено в верхній частині прорізу і приховує вал. Також по краях полотна встановлюються напрямні, які фіксують штору і щільно притискають її до рами. Такі системи забезпечують більш надійний захист від сонця.Відмінності за механізмом відкриття

  • Ланцюгові – чтобы регулировать положение шторы, нужно потянуть за цепочку, расположенную сбоку. Она разматывает полотно, либо наматывает его на вал;

  • Пружинні – передвижение шторы по окну регулируется с помощью внутренней пружины. Чтобы ее открыть или закрыть, нужно потянуть за ручку на нижней планке.

  • Електронні – в конструкцию встроен электропривод, который управляется с помощью пульта или кнопки.

Тип використовуваного полотна для рулонних штор

  • Класичні тканинні ролети – синтетическое полотно. Такая штора изготовлена из полиэстера, со специальной пропиткой “антистатик”. Уровень светопроницаемости зависит от используемой ткани.

  • День і ніч – конструкция состоит из прозрачных и непрозрачных полос, которые чередуются между собой, как зебра. Такие ролеты тканевые смотрятся эффектно и создают в помещении мягкий рассеянный свет.

  • Black Out (блекаут) – шторы из полностью непроницаемого полотна. Позволяют легко создать в помещении «ночь» – стоит их закрыть, и комната погрузится в полную темноту.


Наша компанія пропонує великий вибір дизайнерських рішень рулонних штор. Вони можуть бути однотонними і фактурними, також за бажанням замовника ми можемо нанести на них фотодрук.

6 причин вибрати ролети тканинні на вікна:

  1. Рулонні сонцезахисні системи легко монтуються - прості відкриті конструкції ви можете встановити самостійно. Або скористатися послугами монтажу від нашої компанії.

  2. Ви легко керуєте світловим потоком в приміщенні - потрібно лише потягнути за ланцюжок або натиснути на кнопку пульта. При цьому можна не закривати вікно повністю, а прикрити лише верхню частину вікна. Це зручно, коли потрібно, наприклад, залишити світло квітам на підвіконні.

  3. Рулонні штори на вікні виглядають стильно не займають багато місця - коли полотно розгорнуто, воно акуратно заповнює віконний отвір, а в згорнутому вигляді майже не помітно. Вони легко впишуться в будь-який дизайн приміщення.

  4. Полотно тканинних ролет витривале і довговічне - воно просочене захисним покриттям, яке відштовхує вологу і пил. Також ці матеріали стійкі до сонячних променів, тому не вигорають і зберігають первинний вигляд довгі роки.

  5. Повісивши тканинні ролети на вікна, ви не витрачаєте багато часу і сил на догляд за ними - полотно не вбирає забруднень і легко очищається від плям. Ці штори, на відміну від звичайних, не потрібно прати. Щоб їх очистити, досить пройтися пилососом по полотну або протерти його вологою тканиною.

  6. Це доступні і недорогі сонцезахисні системи - компанія «Wenster» пропонує якісні рулонні штори в Києві за вигідними цінами. Це набагато дешевше, ніж купити класичні штори.

На що дивитися при виборі тканинних ролет?

Перш ніж замовити ролети тканинні на вікна, потрібно заміряти вікно і визначитися з їх видом, відкриттям, дизайнерською концепцією. Зв'яжіться з нашими консультантами і уточніть у них:

  • розміри - штора повинна закривати вікно, не залишаючи просвітів;

  • рівень світлопроникності - ви можете вибрати напівпрозоре полотно із захистом до 50%, класичне на 50-60%, або максимально затемнене (black out);

  • тип конструкції, механізм відкриття та інші технічні деталі;

  • колір, фактуру і інші дизайнерські рішення.

Найпростіше замовляти ролети на вікна тканинні для стандартних вікон - у нас є готові рішення, які можна відразу встановлювати. Якщо ж вікно має нестандартні розміри або форму - ми можемо виготовити штори за індивідуальними мірками. При необхідності наші замірники приїдуть до вас і все прорахують.

Потрібні якісні тканинні ролети в Києві? Заповніть форму - і ми з вами зв'яжемося для уточнення деталей замовлення!

https://oknaeuro.kiev.ua/tkanevyerolety