glob_mobile>
Логотип
Логотип

Жалюзі ролети

Рулонні штори на вікна відмінне рішення для захисту від сонця і сторонніх поглядів. Дане пристосування практичне і легке, тому його часто вибирають мешканці будинків і квартир. Ролетами можна оригінально оформити вікна, так як колір і матеріал вибирається згідно побажань замовника, а штори відмінно поєднується з гардинами будь-яких моделей.

Тканевые ролеты фото
Рулонные шторы фото
Тканевые ролеты
Римские шторы фото
Светлые тканевые ролеты фото

Рулонні ролети та їх варіанти

Асортимент пропонованих товарів зростає. З'являються нові технології виробництва, а дизайн видозмінюється, пропонуючи споживачеві більше варіацій кольорів і фактури. Для простоти розуміння конструкцію жалюзі ролети поділяють на такі основні групи:

Конструктивне рішення впливає на знос внутрішніх деталей механізму, а також на практичність управління та використання. Закриті варіанти мають захисний короб, який запобігає потраплянню пилу і бруду на внутрішній вал, що змотує полотно. Також від конструкції залежить ціна: ролети жалюзі відкриті – мають меншу вартість.

Закриті – естетичні та більш акуратні варіанти. За рахунок додаткової планки на корпусі, яка закриває внутрішній механізм, зовнішній вигляд виробу стає вишуканіше, а термін служби стає більше.

Штори рулонні на вікна типу день-ніч – системи, які включають два полотна тканини, яка переміщається і змінює положення. Декоративні елементи розміщуються паралельно і чергуються між собою: прозора і затемнена смуга. Рух смуг регулює користувач шляхом введення механізм у дію.


Купить тканевые роллеты

Рулонні штори та тканинні ролети однакові вироби з різною назвою. Вибраний замовником вид механізму і дизайн може бути здійснений, не залежно від моделі. Матеріал виробу і колір також вибирається клієнтом.

Пристрій механізму

Функціональність використання забезпечує механізм. Серед варіантів розрізняють:

  • Ланцюговий. Дія відбувається за рахунок руху ланцюга, яку тягнуть і фіксують у потрібному положенні. Інтенсивність подачі світла залежить від ступеня відкриття.

  • Пружинний. Внутрішня пружина спрацьовує при натягу ручки. Стопорний механізм фіксує полотно на необхідній висоті.

  • Електронна система управління – сучасний варіант вирішення відкриття. Тканинні штори на вікна можуть бути не досяжні: розміщуватися на високих вікнах, мати великі розміри. В такому випадку електропривод допоможе відкрити або закрити вікно.


Представлені види систем прості у використанні і допоможуть створити дизайн в приміщенні. Якість конструкції залежить від виробника і монтажу, так як внутрішні елементи повинні бути міцні.

Тканинні ролети та рулонні штори виготовляються з льону, бавовни, поліестеру, скловолокна та інших матеріалів, просочених спеціальною захисною емульсією. Вид матеріалу і ступінь обробки дозволяє підібрати дизайн.

Зовнішній вигляд полотна також залежить від переваг замовника. Вибираючи текстуру, колір можливе комбінування і нанесення візерунків, малюнків. Для полотен підбирають прозорі, напівпрозорі рішення, а також застосування технологій Dim-Out і Black-Out.

Dim-Out технологія ролети рулонні штори, яка дозволяє пропустити від 10 до 35% світла при закритому стані. Black-Out – штори що повністю затемнюють. Такий варіант дозволить зробити повну темряву навіть в сонячний день.

Спосіб нанесення фотодруком допоможе створити оригінальне оформлення в інтер'єрі. Унікальність картинки залежить від вашого вибору, так як малюнок підбирається замовником.

Оформити замовлення на штори досить просто: звертаючись в нашу компанію. Фахівці проведуть виміри або нададуть матеріали згідно з розмірами віконного отвору. Ролети купити Київ – відмінна ідея для оформлення приміщення, яка порадує простотою використання, доступною ціною і різноманітністю дизайнерських рішень.

https://oknaeuro.kiev.ua/tkanevyerolety