>
Логотип
Логотип

Якісні герметичні сендвіч панелі в Києві

У двері ПВХ і віконні блоки іноді замість склопакетів ставлять сендвіч панелі. Це тришаровий будівельний матеріал, де всередині знаходиться товстий шар утеплювача, а по краях жорсткі листи облицювання. Такі панелі легко встановлюються, акуратно виглядають і не вимагають складного догляду. Якщо ви хочете встановити якісну сендвіч панель (Київ), то замовити її можна у нас в компанії «Wenster». Ми пропонуємо сучасні матеріали преміальної якості, які підходять для різних цілей, а також показують високу функціональність і довговічність.

Характеристики наших сендвіч панелей

Сендвич-панели


Наша компанія виробляє і встановлює лише якісні матеріали, які відрізняються найбільшою практичністю:

сендвич-панели

  • Внутрішній шар - екструдований полістирол, сучасний утеплювач з хорошою теплоізоляцією. Він не вбирає вологу, не набухає, не гниє, не дає усадки. Завдяки цьому панель довго зберігає свою герметичність.

  • Зовнішній шар - листи пластику з двох сторін. Ми використовуємо якісний склад ПВХ, який надійно тримається і довго зберігає свій вигляд і властивості.

  • 3 виду панелей - з товщиною 24, 32 або 40 мм. Ви самі вибираєте підходящий варіант під свої двері або вікно.

  • Надійні виробники - ми пропонуємо сендвіч панелі купити (Київ) українського виробництва і від німецького бренду Stadur. Це якісна сертифікована продукція, на яку діє офіційна гарантія.


Сфера застосування сендвіч панелей

Найчастіше цей матеріал використовують в балконних, міжкімнатних і інших ПВХ-дверях. У нижній частині набагато практичніше встановити непроникну глуху вставку. За нею легше доглядати, вона не боїться подряпин і тріщин. Також можлива установка сендвіч панелей на вікна нестандартної конструкції. Наприклад, якщо у вас панорамний отвір у всю стіну, можна в нижньому ряду поставити в рами глухі білі вставки замість склопакета. Це забезпечить додатковий захист від перегріву в літній час і від холоду взимку.

Установка сендвіч-панелей - 5 головних переваг

  1. Висока теплоізоляція – экструдированный полистирол не промерзает даже в сильный мороз и помогает сохранить тепло в помещении. Особенно это выгодно при индивидуальном отоплении – помогает снизить расходы на обогрев.

  2. Стійкість до опадів, температурних перепадів, вітру, ультрафіолету. Ці панелі не бояться агресивних погодних умов і не втрачають свою функціональність і вид довгі роки.

  3. Стійкість до займання – этот материал не воспламеняется во время пожара благодаря способности к самозатуханию. Он не даст огню распространиться.

  4. Можливість зробити отвір – если у вас стоят сендвич панели, монтаж вывода для вентиляции, провода, шлангов и т д будет довольно простым.

  5. Мала вага – помогает снизить нагрузку на рабочую створку.

У нас ви можете замовити сендвіч-панелі класичного білого кольору, а також з одно- і двостороннім ламінуванням.

Сендвич-панели


Де купити сендвіч панелі - ціна в Києві

Якісні матеріали для віконних і дверних конструкцій пропонує наша компанія. Ми робимо їх під замовлення, з урахуванням ваших побажань. Наші майстри приїдуть до вас у зручний час, зроблять виміри і прорахують вартість. Якщо вас цікавить, у скільки обійдеться монтаж сендвіч панелей, ціну можна подивитися в прайсі або уточнити по телефону.

https://oknaeuro.kiev.ua/sendvichpaneli