>
Логотип
Логотип

Козирьок на балкон

Додаткові комплектуючі у вигляді відливів, козирків, нащільників, необхідні для завершення ремонтних робіт. Дані елементи піддаються деформації і пошкодженням, так як знаходяться на зовнішній стороні. Своєчасна заміна даних частин дозволить довгий час користуватися віконною системою, а також підтримувати в приміщенні комфортну атмосферу для життя. У нашій компанії ви зможете придбати козирок для балкона та інші складові для установки віконних систем.


Комплектующие и фурнитура 1
Комплектующие и фурнитура 2
Комплектующие и фурнитура 3
Комплектующие и фурнитура 4
Комплектующие и фурнитура 5

Необхідність супутніх елементів

Виготовлення козирків – одна з головних галузей нашої компанії. Випуск якісної продукції обумовлений необхідністю даних елементів на ринку країни. Кожна встановлена віконна система потребує додаткового захисту з боку вулиці, так як несприятливі погодні умови можуть зруйнувати дорогі конструктивні елементи. Козирок на балкон Київ встановлюється над вікном. Елемент запобігає затіканню вологи з зовнішньої частини плити, а також не дає сміттю та брудю з верхніх поверхів потрапляти на скло в разі багатоповерхової забудови.

Козирок купити необхідно у наступних випадках:

  • Захисту віконної системи від дії зовнішніх чинників з верхньої частини конструкції.

  • Якщо рама встановлена з відступом за межі края плити зверху.

  • Нижня частина балкона або лоджії виходить за межі конструкції верхніх поверхів і просто знаходиться під відкритим небом.

  • Деформована або зруйнована частина плити зверху.

Деякі конструктивні моменти не вимагають даного атрибуту, тому виробництво козирків справа потрібне, але іноді не затребуване.

Відливи

Наступним необхідним елементом є відлив. Даний виріб призначений для відведення рідини з нижнього віконного укосу. Отвір може руйнуватися за рахунок скупчення дощових опадів, тому відлив кріплять до нижньої частини рами і виводять за межі будівлі. Алюмінієві вставки мають розміри ПВХ рами і надійно кріпляться до неї саморізами. Металевий лист має спеціальну форму і містить покриття, яке захищає внутрішній шар від руйнувань. Нанесена плівка може мати різний колір у відповідності до запитів клієнта або мати приблизний відтінок з профілем.

Відливи і козирки на балкони мають товщину 0.5 мм, чого достатньо для жорсткості і стійкості виробу. До того ж краплі, що потрапляють на виріб, можуть бути приглушені за рахунок нанесеного покриття, або поклейки убесшумлюваного матеріалу. Вироби мають гарний вигляд і не перешкоджають проникненню світла в приміщення.

Нащільники

Комплектуючі використовують для закриття можливих щілин і поліпшення характеристик віконної системи, а також для надання закінченого вигляду всієї конструкції. Виріб являє собою планку, яка розташовується на зазорах вікна. Нащільник може мати різну форму і розмір, а також відображати колір такий же, як у віконного профілю. Ширина може варіюватися від 40 до 600 мм і використовуватися в місцях стиків стіни з пвх конструкцією.

Нащільник, відлив, козирьок на балкон ціна залежить від розміру, застосовуваного матеріалу. Тому якісний атрибут для будинку розраховується нашими фахівцями після проведення вимірів. Вартість розраховується виходячи з 1 квадратного метра сталі, з якої буде вигнутий вибраний вами виріб.

Балконний козирок і інші елементи для завершення ремонту допоможуть додати функціональності і дати можливість віконній конструкції служити довгі роки. Зверніться до наших майстрів за консультацією і замовте якісні комплектуючі для ваших вікон.


Гнуття металу істотно знижує трудомісткість роботи. Професійне обладнання дозволяє робити вигин якісним і елегантним, чого вручну добитися не можливо.

Завдяки згинанні металу кількість швів зводиться до мінімуму, а сам виріб набуває естетичний вигляд. Замовляйте продукцію в компанії Wenster і Ви неодмінно залишитеся задоволені!

https://oknaeuro.kiev.ua/otlivy