>
Логотип
Логотип

Офісні перегородки

Робота в офісі - це важка розумова праця, яка вимагає концентрації і цілеспрямованості. Довести справу до кінця в невеликій, закритій кімнаті з колегами - не просто. Для комфорту співробітників і збільшення продуктивності деякі приміщення забезпечені спеціальними "стінами", які мають різну структуру. Далі розглянемо, що таке ПВХ перегородки і які вони бувають.

Види перегородок або поділ простору

Як створити безліч робочих місць і обмежити контакт учасників робочого процесу? Зробити пластикові перегородки в офіс. Вибір споруди залежить від призначення і плану будівлі. Компанія Венстер пропонує наступні типи:


офисные перегородки
  • Глухі офісні перегородки. Стаціонарні вироби з ПВХ матеріалу або скла, які нагадують стіни. Поділ простору відбувається за рахунок монтажу єдиної плити в потрібному місці. Відрізняються, такі стіни, легкістю, міцністю, швидкою установкою. На відміну від звичайних стін, перегородку легше монтувати, за бажанням демонтувати, а також вибрати потрібний колір або матеріал. Даний тип нагадує встановлення перестінків у великій кімнаті.

  • Металопластикова перегородка з дверима. Перепланування приміщення з окремим входом. Створити кімнату або окремий офісний кабінет з дверима ви зможете за кілька днів, якщо звернетеся до професіоналів Wenster. Пластикові перегородки та двері - легкомонтована конструкція відповідно до плану приміщення. Металопластиковий каркас розділяє кімнату на сегменти.

  • Офісні розсувні перегородки. Даний тип нагадує стіну, яку можна звести за вимогою. Трансформація відбувається за рахунок руху площині по направляючих, які монтують раніше в стелю та підлогу приміщення. Скляні або пластикові перегородки перетворять секції у великий конференц-зал з метою проведення нарад, презентацій.

Перегородки з металопластику збирають по проекту, який створюють виходячи з вимог фірми-замовника. Команда Венстер пропонує кілька видів проектування приміщення за рахунок легких стін.

Вартість, замовлення і підбір офісних перегородок

Пластикова перегородка в офіс - це найкраще рішення розподілу простору і створення комфортної робочої атмосфери для персоналу компанії. Доведено, що створення особистого простору, навіть мінімального, відмінно позначається на підвищенні продуктивності і успішному вирішенні робочих завдань. Замовлення продукту, який вас цікавить здійснюється на сайті або по телефону.


Офисные перегородки Киев

Металопластикові перегородки ціна залежить від матеріалу, планування і розмірів виробу. Попередні розрахунки ви зможете отримати в віддаленому режимі. Також консультант дасть об'єктивну оцінку і підбере найкращий продукт для вашої компанії.

Пластикова перегородка з дверима ціна вище, ніж звичайний глухий варіант. У вартість входить дверне полотно, комплектуючі та аксесуари. Більш дорогий і функціональний варіант - розсувні системи. Для такого рішення знадобиться окремий монтаж направляючих, і спеціальна міцна фурнітура, що утримує велику вагу рухомих частин.

Пропонуємо вам дізнатися ціни на офісні перегородки безпосередньо у консультантів компанії або розрахувати приблизну вартість виходячи з метра матеріалу.


https://oknaeuro.kiev.ua/ofisnyeperegorodki