>
Логотип
Логотип

Надійне та стильне скління котеджів у Києві та області.

Ідея виїхати з галасливого мегаполісу та оселитися у затишному заміському котеджі виглядає привабливо. Але вже в першу зиму власники будинку стикаються з такими проблемами, як холод, вогкість, протяги, цвіль. Вирішити їх всі допоможе грамотне скління котеджу. Воно має бути енергоефективним, практичним, міцним та простим у догляді. А ще важливо, щоб скління будинку виглядало стильно і не псувало його фасаду.

Якщо вам важливі всі ці критерії, зверніться за допомогою до компанії «Wenster». Ми продаємо віконні конструкції, з якими ви можете без проблем засклити своє житло. Також наші майстри роблять «під ключ» якісне скління котеджів та заміських будинків з урахуванням будь-яких побажань замовника. Просто зв'яжіться з нами зручним способом та викличте замірників – вони розроблять відповідне рішення та прорахують ціну!


Отримати консультацію

остекление коттеджей
остекление коттеджей
остекление коттеджей
остекление коттеджей
остекление коттеджей
остекление коттеджей
остекление коттеджа
остекление коттеджа
остекление коттеджа
остекление коттеджа
остекление коттеджа

Яким буває скління котеджів

Наша компанія може реалізувати будь-які варіанти скління. Ось найпопулярніші його типи:

остекление коттеджа пластиковыми окнами
  • Засклення котеджу пластиковими вікнами – самое простое, популярное и доступное решение. В оконные и дверные проемы устанавливают ПВХ-конструкции. У нас в ассортименте есть пластиковые окна для коттеджей от авторитетных брендов, с разным количеством камер, с тонировкой, противовзломной фурнитурой и другими опциями. Вы можете заказать любые формы и размеры, в том числе и нестандартные: арочные, радиусные и т д. Также наши пластиковые окна в коттедж доступны в широкой цветовой гамме, и к ним можно подобрать декоративные элементы.

  • Панорамне скління будинку – это так называемые «французские» окна во всю стену, от пола до потолка. Состоят из каркаса и стеклянных панелей. В помещениях с такими окнами много света, хорошая вентиляция и роскошный вид на улицу.

  • Засклення фасадів/терас котеджів – в этом случае создается стеклянный фасад из ПВХ основы и закаленного стекла. Сама же система может быть подъемно-раздвижной, складной, подвесной или гильотинной. Можно остеклить таким способом весь фасад, либо отдельные его элементы – террасу, веранду, входную группу и т д.


Отримати консультацію

5 причин замовити скління котеджів та будинків у нас:

  1. Енергоефективність – ми використовуємо віконні системи з високими показниками теплоізоляції та герметичності. Вони не дадуть вам замерзнути в холодну пору року і заощадять витрати на оплату опалення.

  2. Безпека – тут ви можете замовити пластикові вікна для котеджу із міцною фурнітурою та протизламними механізмами.

  3. Сучасність – у нашому асортименті є віконні конструкції, які легко інтегруються у систему «розумний дім» та працюють автоматично. Ви можете відкривати та закривати їх за допомогою пульта або програми у смартфоні.

  4. Шумоізоляція – ми розуміємо, наскільки важливою є тиша, адже саме її шукають у заміських селищах жителі котеджів. Скління за допомогою наших систем надійно приховає від вас звуки, що заважають - музики з вулиці, газонокосарки у сусідів і т д.

  5. Естетичність – наші віконні конструкції гармонійно вписуються в дизайн фасаду, доповнюють та підкреслюють його. З ними ваш будинок виглядатиме стильно та сучасно.

Отримати консультацію

Як розрахувати вартість скління котеджу

У цьому вам допоможуть наші спеціалісти. Викличте майстрів компанії «Wenster», вони приїдуть до вас додому, зроблять виміри та все прорахують. Коли ми робимо скління котеджу, ціна залежить від розмірів будівлі, кількості та типу віконних конструкцій, їх розмірів, матеріалів, форми, дизайну та інших параметрів. Зв'яжіться з нами зручним способом, щоб дізнатися подробиці!


https://oknaeuro.kiev.ua/ostekleniekottedj