>
Логотип
Логотип

Установка пластикових вікон в Києві

Установка пластикових вікон пвх гарантує збереження тепла у вашому домі. Будь-яке приміщення повинно мати якісні конструкції для гарної освітленості і відповідати необхідним вимогам. На будь-яку систему проводиться замір та встановлення пластикових вікон на певний вибраний отвір. Так як виріб створюється за вказаними розмірами і по заявленим характеристикам. Наша компанія займається реалізацією оригінального профілю та комплектуючих для комфортного оснащення вашого будинку.


Установка металлопластиковых окон 1
Установка металлопластиковых окон 2
Установка металлопластиковых окон 3
Установка металлопластиковых окон 4
Установка металлопластиковых окон 5
Установка металлопластиковых окон 6
Установка металлопластиковых окон 7
Установка металлопластиковых окон 8
Установка металлопластиковых окон 9
Установка металлопластиковых окон 10
Установка металлопластиковых окон 11

Виготовлення та встановлення пластикових вікон

Для того щоб металопластикові конструкції стояли довго і працювали без поломок необхідно зробити замовлення і провести встановлення пластикових вікон у професіоналів. Самостійне зняття замірів і проведення монтажних робіт може пошкодити конструкцію або зробити її подальшу експлуатацію невірною. Будь - яка самостійна дія може позбавити права гарантійного обслуговування, тому рекомендуємо звернутися до професійних майстрів. Наша компанія пропонує послуги: монтаж пластикових вікон, ціна якого не висока і приємно вас здивує.

При замовленні конструкції рекомендуємо звернутися до нас у фірму і викликати майстра для заміру і зняття розмірів отвору. Це дозволить виготовити виріб, яке ідеально стане в площину, при цьому ціна установки пластикових вікон буде залежати лише від обсягу.

Процес встановлення пластикових вікон ціна роботи залежить від багатьох факторів. Але для початку рекомендуємо розібратися з послідовністю проведеної роботи:

  1. Демонтаж старих конструкцій, якщо вони є. Багато будинків потребують простої заміни. Для цього проводять роботи по усуненню дерев'яного, алюмінієвого або пластикового профілю, які стояли в прорізі раніше. Процес може бути легким і швидким, а також розтягнуться на день. Залежить від будівлі і матеріалів.

  2. Підготовка отвору. Звичайне демонтування може спричинити за собою додаткові роботи. Полягає завдання у приведенні площині в належний вигляд для подальшого вікна склопакети установка. Бували випадки, коли візуально прямокутний отвір приховував неправильні форми, ретельно замурзані розчином. Тому, щоб провести якісний монтаж пластикових вікон необхідно вирівняти поверхні і за необхідності провести ремонтні роботи: зробити кладку, зміцнити плиту і т. д.

  3. Очищення. Бруд і пил часто збирається на торцях після проведення підготовчих робіт. Своєчасне прибирання допоможе поставити раму рівно і міцно. Для цього майстри прибирають засмічення.

  4. Шар гідроізоляції або пароізоляції – додаткові опції, так званий євромонтаж. Після проведення капітального ремонту в даних будовах розрахувати, скільки коштує установка пластикових вікон можна у наших фахівців. Майстри після огляду конструкції повідомлять про необхідні додаткові елементи, які можуть знадобитися для якісного монтажу.

  5. Установка пластикового вікна. Нижні частини вставляються і вирівнюються по рівню. Для рівномірного розташування, висоту регулюють підкладками, нарізаними дерев'яними брусками і спеціальними пластмасовими пластинами. Дані вставки розташовують рівномірно по краях і в області імпоста. Монтаж вікон пвх ціна включає всі необхідні витратні матеріали, які майстри використовують. Починається процес з нижньої частини конструкції, а потім переходить у верхню.

  6. Перевірка. За допомогою рівня фахівці перевіряють положення по вертикалі і горизонталі. Після коригування положення, конструкцію закріплюють анкерами або монтажними пластинами, в залежності від конструкції. В процесі роботи кожен раз перевіряється рівність каркаса, і для надійності при необхідності забивають кілочки по кутах конструкції.

  7. Після зведення основної конструкції настає збірка. Склопакети вставляються в профіль і закріплюють штапиками, а стулки, що відкриваються, займають позиції, згідно з прикріпленою фурнітурою. Установка вікон пвх ціна не завершується на цьому етапі, так як далі необхідна обробка.

  8. Герметизація. Даний процес обробки один із завершальних. Нагадаємо, що вартість установки пластикових вікон включає весь витратний матеріал, у тому числі герметики і піну. Використовують поліуретанову піну, яка наноситься на місце стику або прилягання конструкції до стіни. Всі зазори заповнюються емульсією, яка на очах розбухає і герметизує простір.

Після проведення покрокових робіт можна приступати до підвіконня, відливів та інших додаткових атрибутів. Якщо ви бажаєте наповнити будинок затишком, то поставити пластикові вікна ціна, пропонована нашою компанією, вам підійде. Якість та функціональність буде забезпечена.

Рекомендації для користувача і скільки коштує монтаж пластикових вікон

Установка металлопластиковых окон 1

Використана піна не витримує попадання сонячних променів. З-за несприятливих погодних умов вона швидко руйнується, що візуально показує колір. Спочатку свіжий шар має світло жовтий відтінок, але з часом темніє і стає темно помаранчевим. Такий колір говорить про руйнування елементів і можливе порушення герметизації. Розрахунок скільки коштує установка вікон пвх може включати додаткову обробку, яку необхідно обговорювати з нашими колегами по телефону або в офісі. Тому своєчасний якісний монтаж, зроблений нашими фахівцями, дозволить довго насолоджуватися комфортом у домі і якісними віконними системами. Досвідчені майстри встановлюють додатковий бар'єр, який допоможе захистити від руйнувань піну і конструкцію в цілому.

Вартість установки металопластикових вікон вираховується відповідно з конструкцією. Варто зазначити, що великі каркаси вимагають більшої кількості витратних матеріалів: піни, герметики, кріпильного інструменту і іншого. Тому загальна ціна варіюється від пропонованих послуг. При роботі можуть виникнути непередбачені обставини, пов'язані з особливостями будівлі, тому настійно рекомендуємо звернутися до фахівців, так як установка металопластикових вікон ціна невелика, а якість того варто. У разі неправильного самодіяльного монтажу товар не підлягає гарантії, а також виникає небезпека швидкої поломки і зниження функціональності.

Наша фірма займається системами і пропонує встановити пластикові вікна, ціна яких доступна. Комплектуючі і додаткові аксесуари можна також придбати і встановити на ваші конструкції.

https://oknaeuro.kiev.ua/ustanovka-okna