> >

Ролети Блекаут (Blackout)

На перший погляд рулонні штори Blackout можуть здатися примітивними. Відкрив - світло, закрив - темно. Насправді, тканина Блекаут випускається різних кольорів, фактури і малюнків, дозволяючи втілити в життя будь-яке дизайнерське рішення, і створити затишну обстановку в своєму приміщенні.

Рулонні штори Blackout в лічені секунди зроблять з самого яскравого дня глибоку ніч, а сяючі елементи інтер'єру повною мірою проявлять себе.

Палітра і текстура тканинних жалюзі Blackout надають величезний вибір. Вони ідеально впишуться в будь-який інтер'єр, все залежить лише від вашого вибору. До речі, тканина рулонних штор чудово підходить для фотодруку, тому ви можете створити свій унікальний і неповторний дизайн.

Тут представлені тканини для рулонних штор blackout:Відмінність тканинних ролет Blackout від інших рулонних штор

Blackout перекладається з англійської, як без світла, не пропускає світло, затемнення. Виходячи з назви, не складно здогадатися, що мова йде про рулонні штори, які повністю захищають приміщення від сонячних променів.

Подібну світлонепроникність сонцезахисні системи Blackout отримали завдяки особливій обробці полотна - з внутрішньої сторони (видимої для очей зсередини) рулонна штора виглядає, як звичайна тканинна ролета, а з зовнішньої (вуличної) сторони полотно покрите спеціальним прогумованим складом, який перешкоджає проникненню сонячних променів. Текстура полотен, і на дотик нагадує м'яку прогумовану тканину.

Тканевые рулонные шторы blackout 1
Тканевые рулонные шторы blackout 2
Тканевые рулонные шторы blackout 3
Тканевые рулонные шторы blackout 4
Тканевые рулонные шторы blackout 5
Тканевые рулонные шторы blackout 6
Тканевые рулонные шторы blackout 9

Застосування рулонних штор Blackout

Тканевые рулонные шторы blackout

Застосування рулонних штор Blackout по істині безмежно, завдяки чому вирішують масу питань і в побуті та на виробництві.

- Маленька дитина не хоче спати вдень і вередує, але сон йому необхідний і корисний, а денне світло заважає заснути - ролети Blackout приходять на допомогу. Один рух руки і кімната занурюється в опівнічний сутінок, запалюється слабкий нічник і дитина засинає.

- Одна з найпоширеніших хвороб на планеті - мігрень. Сильні головні болі не дають не тільки спати, вони повністю поглинають, а яскраве світло посилює цей стан - тканинні ролети Blackout швидко вирішують цю проблему і забезпечують необхідний комфорт для денного сну і відпочинку.

- Улюблена дачна ділянка, нарешті придбав веранду або альтанку. Але з одного боку споруду прикривають дерева, а з іншого - сонце безпосередньо смажить у вікна, і всередині знаходитися просто неможливо. Настрій зіпсовано, адже досить було повісити на спекотний бік тканинні ролети Blackout, і ця проблема не виникла. Не пропускаючи сонячні промені, тканина не нагрівається, крім підвищення температури усередині приміщення. До речі, користуватися рулонними шторами Blackout можна і на засклених ділянках, головне правильно підібрати розміри.

З чого складається ціна

Тканинні ролети Blackout не можна назвати дешевими, і до поняття бюджетного варіанту вони явно не підійдуть.

По перше - сама тканина для цього типу рулонних штор не дешева. Обумовлено це спеціальною обробкою. З іншого боку, завдяки обробці, жалюзі Blackout більш стійкі до впливів зовнішніх чинників, а значить і прослужать довше.

По друге - механізм тканинних ролет Blackout теж не з бюджетного ряду. Безумовно можна використовувати і відкритий тип без бічних напрямних, але тоді повного прилягання до отвору не буде і сонячні промені будуть проникати в приміщення. Ідеально для рулонних штор Blackout вибирати механізми закритого типу з додатковими п-подібними направляючими - в цьому випадку ефект блекаут буде на всі 100%. Крім того, слід врахувати, що тканини трохи важче звичайних і краще встановити посилений механізм з надійним кріпленням.

В третіх - це встановлення рулонних штор Blackout. Для того, що б конструкція працювала ідеально, радимо звернутися до фахівців, особливо при закритті великих прорізів, коли потрібно стельове або карнизне кріплення вала.

Рулонні штори Blackout в Києві

Купити тканинні ролети Blackout можна в нашій компанії WENSTER. Наші фахівці виконують установку в Києві і області, а доставка здійснюється у всі регіони України. Заявки можна залишити на сайті, заповнивши просту і зручну форму, або подзвонити за вказаними в контактах телефонами.

Схожі статті

Тканинні ролети в Києві

Рулонні штори день-ніч