>

Тканинні ролети Колекція BO Silver

ВСІ КОЛЕКЦІЇ

Ціна від 502.8 грн


Тканевые ролеты. Bo Silver 061
Тканевые ролеты. Bo Silver 305
Тканевые ролеты. Bo Silver 307

Ціни на тканинні ролети Колекція BO Silver

Наша компанія виготовить тканинні ролети будь-якого зазначеного Вами розміру!

Розрахунок вартості штор

Виберіть потрібний розмір

Тканевые ролеты. Oткрытый механизм
Тканинні ролети відкритого типу з напрямними Леска
Тканевые ролеты. Механизм закрытого типа
Тканинні ролети закритого типу з плоскими напрямними
Тканевые ролеты. Системы День-Ночь
Тканинні ролети закритого типу з П-подібними направляючими

* зображення товару на сайті може відрізнятись від фактичного зображення товару.


Схожі товари


Опис і характеристики тканинних ролет. Колекція BO Silver

Тканинні ролети колекції BO Silver представлені трьома насиченими відтінками з показником світлопоглинання 100%! Відмінний варіант колекції для комфорту у вашому будинку.

Основні характеристики

Колекція BO Silver – це варіант для любителів найкращого захисту вашого будинку від сонячних променів. Для наших польотів використовується 100% поліестер. Особливість виробництва волокна дозволяє виконати ролету таким чином, щоб тканина мала пиловідштовхувальні властивості. Прибирання займає мінімум часу, достатньо використання звичайного миючого засобу.

Показники светопоглащения знаходяться у високому діапазоні і складають 100%. Ви зможете створити оптимальну і комфортну обстановку в будинку, просто регулюючи механізм освітлення. Колекція BO Silver представлена в 3 відтінках: сріблястий, чорний, ніжний лавандовий. Переплетення жаккарда точні і щільні.

Всі ролети представлені в комплектації з 3 механізмами: відкритий чи закритий тип. На ваш вибір: відкритий з напрямними Волосінь і закритий з плоскими і п-подібними направляючими.

Купити тканинні ролети колекції BO Silver

У нашому каталозі ви можете придбати тканинні ролети колекції BO Silver в 3 відтінках. Для зручності ми пропонуємо вам придбати ролету разом з механізмом. Зверніть увагу, ролети не вимагають свердління при установці.

Для зручності виконання розрахунків ознайомтесь із нашим сервісом «онлайн-калькулятор». У вартість комплекту закладена ціна за погонний метр ролети та обраний вами механізм кріплення. Якщо ваше вікно відрізняється від стандартних, то обов'язково вкажіть усі дані у формі, наведеній нижче. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

Рулонні штори колекції BO Silver можна придбати з доставкою по Україні і країнам СНД, також ви можете скористатися послугою виміру і доставки в Києві.


 • Тканевые ролеты. Oткрытый механизм
  Тканинні ролети відкритого
  типу з напрямними Леска
 • Тканевые ролеты. Механизм закрытого типа
  Тканинні ролети закритого типу
 • Тканевые ролеты. Системы День-Ночь
  Тканинні ролети. Системи День-Ніч