>

Тканинні ролети Колекція BO Silver

ВСІ КОЛЕКЦІЇ

Ціна від 418.8 грн


Тканевые ролеты. Bo Silver 061
Тканевые ролеты. Bo Silver 305
Тканевые ролеты. Bo Silver 307

Ціни на тканинні ролети Колекція BO Silver

Наша компанія виготовить тканинні ролети будь-якого зазначеного Вами розміру!

Розрахунок вартості штор

Виберіть потрібний розмір

Тканевые ролеты. Oткрытый механизм
Тканинні ролети відкритого типу з напрямними Леска
Тканевые ролеты. Механизм закрытого типа
Тканинні ролети закритого типу з плоскими напрямними
Тканевые ролеты. Системы День-Ночь
Тканинні ролети закритого типу з П-подібними направляючими

* зображення товару на сайті може відрізнятись від фактичного зображення товару.


Схожі товари


Опис і характеристики тканинних ролет. Колекція BO Silver

Тканинні ролети колекції BO Silver представлені трьома насиченими відтінками з показником світлопоглинання 100%! Відмінний варіант колекції для комфорту у вашому будинку.

Основні характеристики

Коллекция BO Silver – это вариант для любителей самой лучшей защиты вашего дома от солнечных лучей. Для наших полет используется 100% полиэстер. Особенность производства волокна позволяет выполнить ролету таким образом, чтобы ткань обладала пылеотталкивающими свойствами. Уборка занимает минимум времени, достаточно использования обычного моющего средства.

Показники светопоглащения знаходяться у високому діапазоні і складають 100%. Ви зможете створити оптимальну і комфортну обстановку в будинку, просто регулюючи механізм освітлення. Колекція BO Silver представлена в 3 відтінках: сріблястий, чорний, ніжний лавандовий. Переплетення жаккарда точні і щільні.

Всі ролети представлені в комплектації з 3 механізмами: відкритий чи закритий тип. На ваш вибір: відкритий з напрямними Волосінь і закритий з плоскими і п-подібними направляючими.

Купити тканинні ролети колекції BO Silver

У нашому каталозі ви можете придбати тканинні ролети колекції BO Silver в 3 відтінках. Для зручності ми пропонуємо вам придбати ролету разом з механізмом. Зверніть увагу, ролети не вимагають свердління при установці.

Для удобства выполнения расчетов ознакомьтесь с нашим сервисом «онлайн-калькулятор». В стоимость комплекта заложена цена за погонный метр ролеты и выбранный вами механизм крепления. Если ваше окно отличается от стандартных, то обязательно укажите все данные в форме, представленной ниже. Наши менеджеры свяжутся с вами в ближайшее время.

Рулонні штори колекції BO Silver можна придбати з доставкою по Україні і країнам СНД, також ви можете скористатися послугою виміру і доставки в Києві.


 • Тканевые ролеты. Oткрытый механизм
  Тканинні ролети відкритого
  типу з напрямними Леска
 • Тканевые ролеты. Механизм закрытого типа
  Тканинні ролети закритого типу
 • Тканевые ролеты. Системы День-Ночь
  Тканинні ролети. Системи День-Ніч