>

Тканинні ролети Колекція Kinga C300

ВСІ КОЛЕКЦІЇ

Ціна від 677 грн


Тканевые ролеты. Julia C-301
Тканевые ролеты. Julia C-302
Тканевые ролеты. Julia C-303

Ціни на тканинні ролети Колекція Kinga C300

Наша компанія виготовить тканинні ролети будь-якого зазначеного Вами розміру!

Розрахунок вартості штор

Виберіть потрібний розмір

Тканевые ролеты. Oткрытый механизм
Тканинні ролети відкритого типу з напрямними Леска
Тканевые ролеты. Механизм закрытого типа
Тканинні ролети закритого типу з плоскими напрямними
Тканевые ролеты. Системы День-Ночь
Тканинні ролети закритого типу з П-подібними направляючими

* зображення товару на сайті може відрізнятись від фактичного зображення товару.


Схожі товари


Опис і характеристики тканинних ролет. Колекція Kinga C300

Тканинні ролети колекції Kinga C300 – 3 монохромні відтінки зі 100% показником поглинання сонячних променів. Цей варіант колекції для найвибагливіших любителів рулонних штор, а також тих, чиї вікна розташовані на східній та південній стороні будівлі.

Основні характеристики

Колекція Kinga C300 виконана для найвимогливіших. Спеціально розроблена структура волокна, яка перешкоджає проходженню сонячних променів на 100%! Такі високі показники обумовлені виробництвом на високоточному обладнанні. Тканина також має грязеотталкивающимі властивостями.

Три відтінки з найтоншими перетинами волокон жаккарда виконані в монохромних приємних кольорах. Тканина ролети виконана з 100% поліестеру.

Колекція Kinga C300 поставляється в комплекті з 3 різними механізмами. На ваш вибір пропонується відкритого типу і 2 закритого (з п-образними і плоскими направляючими). Для ознайомлення із зовнішнім виглядом механізму, а також його виду з встановленою ролетою пропонуємо вам переглянути всі варіанти, представлені на нашому сайті з фото.

Купити тканинні ролети колекції Kinga C300

У нашому каталозі ви можете придбати тканинні ролети колекції Kinga C300 в 3 відтінках. Малюнок з найтонших переплетень жаккарда підтримує загальний стиль мінімалізму.

Дана колекція для самих вимогливих, оскільки показник світлопоглинання 100%. Це кращі показники по затемненню вашого будинку в сонячний час. Тільки в цій колекції рівень затемнення максимальний.

Всі розрахунки щодо вартості ви можете виконати через онлайн-калькулятор. Ми працюємо як зі стандартними розмірами вікон, так і індивідуально виконаними. Залишилися питання? Напишіть нам, і наш менеджер зв'яжеться з вами в найкоротші терміни.

Рулонні штори колекції Kinga C300 можна придбати з доставкою по Україні і країнам СНД, також ви можете скористатися послугою виміру і доставки в Києві.


 • Тканевые ролеты. Oткрытый механизм
  Тканинні ролети відкритого
  типу з напрямними Леска
 • Тканевые ролеты. Механизм закрытого типа
  Тканинні ролети закритого типу
 • Тканевые ролеты. Системы День-Ночь
  Тканинні ролети. Системи День-Ніч