glob_mobile>

Тканинні ролети Колекція Kinga C300

ВСЕ КОЛЛЕКЦИИ

Цена от 583.6 грн


Тканевые ролеты. Julia C-301
Тканевые ролеты. Julia C-302
Тканевые ролеты. Julia C-303

Ціни на тканинні ролети Колекція Kinga C300

Наша компания изготовит тканевые ролеты любого указанного Вами размера!

Розрахунок вартості штор

Виберіть потрібний розмір

Тканевые ролеты. Oткрытый механизм
Тканинні ролети відкритого типу з напрямними Леска
Тканевые ролеты. Механизм закрытого типа
Тканинні ролети закритого типу з плоскими напрямними
Тканевые ролеты. Системы День-Ночь
Тканинні ролети закритого типу з П-подібними направляючими

* зображення товару на сайті може відрізнятись від фактичного зображення товару.


Схожі товари


Опис і характеристики тканинних ролет. Колекція Kinga C300

Тканинні ролети колекції Kinga C300 – 3 монохромних відтінку зі 100% показником поглинання сонячних променів. Цей варіант колекції для найвимогливіших любителів рулонних штор, а також тих, чиї вікна розташовані на східній і південній стороні будівлі.

Основні характеристики

Колекція Kinga C300 виконана для найвимогливіших. Спеціально розроблена структура волокна, яка перешкоджає проходженню сонячних променів на 100%! Такі високі показники обумовлені виробництвом на високоточному обладнанні. Тканина також має грязеотталкивающимі властивостями.

Три відтінки з найтоншими перетинами волокон жаккарда виконані в монохромних приємних кольорах. Тканина ролети виконана з 100% поліестеру.

Колекція Kinga C300 поставляється в комплекті з 3 різними механізмами. На ваш вибір пропонується відкритого типу і 2 закритого (з п-образними і плоскими направляючими). Для ознайомлення із зовнішнім виглядом механізму, а також його виду з встановленою ролетою пропонуємо вам переглянути всі варіанти, представлені на нашому сайті з фото.

Купити тканинні ролети колекції Kinga C300

У нашому каталозі ви можете придбати тканинні ролети колекції Kinga C300 в 3 відтінках. Малюнок з найтонших переплетень жаккарда підтримує загальний стиль мінімалізму.

Дана колекція для самих вимогливих, оскільки показник світлопоглинання 100%. Це кращі показники по затемненню вашого будинку в сонячний час. Тільки в цій колекції рівень затемнення максимальний.

Всі розрахунки щодо вартості ви можете виконати через онлайн-калькулятор. Ми працюємо як зі стандартними розмірами вікон, так і індивідуально виконаними. Залишилися питання? Напишіть нам, і наш менеджер зв'яжеться з вами в найкоротші терміни.

Рулонні штори колекції Kinga C300 можна придбати з доставкою по Україні і країнам СНД, також ви можете скористатися послугою виміру і доставки в Києві.


 • Тканевые ролеты. Oткрытый механизм
  Тканинні ролети відкритого
  типу з напрямними Леска
 • Тканевые ролеты. Механизм закрытого типа
  Тканинні ролети закритого типу
 • Тканевые ролеты. Системы День-Ночь
  Тканинні ролети. Системи День-Ніч