>
Логотип
Логотип

Захисна (броньована) плівка на вікна

Бронювання шибок – новий і сучасний варіант захисту приміщення від хуліганів і зловмисників. Поклейка даного елемента стала альтернативою застарілим металевим гратам і дорогим протизламним зовнішнім ролетам. Плівка застосовується при будівництві та засклення великих конструкцій, а також наноситься за запитом клієнтів на будь-яке вікно.


Бронепленка фото
Защитная пленка фото
Бронирование окон пленкой фото
Ударопрочная пленка фото
Бронированная пленка фото
Защитная пленка на стекло фото

Захисна плівка для скла

Нанесення цього матеріалу забезпечить надійність всієї встановленої конструкції. Плівка, що бронює, на вікна використовується як компаніями, так і приватними особами для збереження та безпеку свого майна. Банки встановлюють систему з підвищеним ступенем захисту, що не дає зловмисникам розбити або пошкодити цілісність скла.

Серед пропонованих варіантів розрізняють захисну плівка для вікон, в залежності від міцності та розміру. Існує три класи, які витримують різні навантаження пошкоджень. Розрізняють:

  • Р1А. Покриття має товщину 300 мкм і зможе витримати падіння 4.11 кг ваги металевої конструкції з висоти 1.5 м.
  • Р2А. Поєднання двох поверхонь 100 і 300 мкм дозволяє витримати падіння шару 4.11 кг з висоти 3м.
  • Р3А. У цьому випадку пристрій по 300 мкм наноситься в два шари і гарантує захист падіння шару з висоти 6 м.

Захисна плівка на скло наноситься на існуючу віконну систему скління за запитом клієнта. І забезпечує повний захист від ударів і зломів. Приводиться досвідченими майстрами у відповідності зі стандартами якості та правилами технології. Будь-яка обрана модель монтується на встановленому об'єкті, а фахівці приїжджають за вказаною адресою для проведення роботи.

Бронювання вікон плівкою, можливі варіанти

Протиударна плівка на вікна вибирається за ступенем захисту і має три варіанти розкрою поверхні: 1220, 1524, 1830 мм. Дана ширина рулону дозволить склити будь-які конструкції і якісно встановити їх. Після наклеювання фахівцями, кожен клієнт отримує сертифікат якості, який відповідає встановленому варіанту. Всі моделі мають сертифікати безпеки і гарантують відповідність зазначених характеристик. Будь-яка бронювальна плівка для вікон проходить ряд випробувань: удар камінням, битою та іншими предметами, які можуть виявитися у зловмисників.

Ударостійка плівка на вікна має кілька варіантів:

  • Комбінована. Дана бронеплівка на вікна ціна розрахована з урахуванням дзеркального шару з ефектом світловідбивання. Товщина представленого виробу 115 мкм. Використовується для захисту від перегріву всередині кімнат.
  • Прозора. Покриття пропускає 90% світла і затримує ультрафіолетові промені, які можуть призвести до вигоряння поверхонь. Виріб даного виду підбирається виходячи від бажаної товщини і ступеня захисту.

Представлені варіанти протиударна плівка на вікна ціна залежить від розміщення, виду і ступеня бажаних конструкції. У будь-якому випадку виріб доступний і не псує вид скління зайвими нагромадженнями та пристроями.

Конструкція монтується на скло спеціальними методами. Будь-яка робота проводиться професіоналами, так як будь-яке порушення технології призведе до шлюбу: порушить цілісність і функціональність пристрою. Будь - яке монтування захисна плівка на вікна проводиться з виїздом на об'єкт нашої бригади майстрів з необхідним обладнанням та розкроєним полотном під розміри скла.

Броньована плівка на вікна ціна, представлена у нас, найдоступніша серед аналогів. Якість і надійність ви відчуєте з перших днів застосування, так як обрана модель гарантує повний захист від механічних пошкоджень і забезпечить збереження майна. Зробіть замовлення на представлені захисні плівки на вікна у нас і скористайтеся унікальною пропозицією від компанії. Досвідчені майстри зможуть встановити бронювання вікон плівкою ціна низька, а якість висока.

https://oknaeuro.kiev.ua/zaschitnayaplenkanaokna