>
Логотип
Логотип

Захисна (броньована) плівка на вікна

Бронювання шибок – новий і сучасний варіант захисту приміщення від хуліганів і зловмисників. Поклейка даного елемента стала альтернативою застарілим металевим гратам і дорогим протизламним зовнішнім ролетам. Плівка застосовується при будівництві та засклення великих конструкцій, а також наноситься за запитом клієнтів на будь-яке вікно.


Бронепленка фото
Защитная пленка фото
Бронирование окон пленкой фото
Ударопрочная пленка фото
Бронированная пленка фото
Защитная пленка на стекло фото

Поклейка плівки на вікна: ударостійка/тонувальна/сонцезахисна


Захисна плівка для скла

Нанесення цього матеріалу забезпечить надійність всієї встановленої конструкції. Плівка, що бронює, на вікна використовується як компаніями, так і приватними особами для збереження та безпеку свого майна. Банки встановлюють систему з підвищеним ступенем захисту, що не дає зловмисникам розбити або пошкодити цілісність скла.

Серед пропонованих варіантів розрізняють захисну плівка для вікон, в залежності від міцності та розміру. Існує три класи, які витримують різні навантаження пошкоджень. Розрізняють:

  • Р1А. Покриття має товщину 300 мкм і зможе витримати падіння 4.11 кг ваги металевої конструкції з висоти 1.5 м.
  • Р2А. Поєднання двох поверхонь 100 і 300 мкм дозволяє витримати падіння шару 4.11 кг з висоти 3м.
  • Р3А. У цьому випадку пристрій по 300 мкм наноситься в два шари і гарантує захист падіння шару з висоти 6 м.

Захисна плівка на скло наноситься на існуючу віконну систему скління за запитом клієнта. І забезпечує повний захист від ударів і зломів. Приводиться досвідченими майстрами у відповідності зі стандартами якості та правилами технології. Будь-яка обрана модель монтується на встановленому об'єкті, а фахівці приїжджають за вказаною адресою для проведення роботи.

Бронювання вікон плівкою, можливі варіанти

Протиударна плівка на вікна вибирається за ступенем захисту і має три варіанти розкрою поверхні: 1220, 1524, 1830 мм. Дана ширина рулону дозволить склити будь-які конструкції і якісно встановити їх. Після наклеювання фахівцями, кожен клієнт отримує сертифікат якості, який відповідає встановленому варіанту. Всі моделі мають сертифікати безпеки і гарантують відповідність зазначених характеристик. Будь-яка бронювальна плівка для вікон проходить ряд випробувань: удар камінням, битою та іншими предметами, які можуть виявитися у зловмисників.

Ударостійка плівка на вікна має кілька варіантів:

  • Комбінована. Дана бронеплівка на вікна ціна розрахована з урахуванням дзеркального шару з ефектом світловідбивання. Товщина представленого виробу 115 мкм. Використовується для захисту від перегріву всередині кімнат.
  • Прозора. Покриття пропускає 90% світла і затримує ультрафіолетові промені, які можуть призвести до вигоряння поверхонь. Виріб даного виду підбирається виходячи від бажаної товщини і ступеня захисту.

Представлені варіанти протиударна плівка на вікна ціна залежить від розміщення, виду і ступеня бажаних конструкції. У будь-якому випадку виріб доступний і не псує вид скління зайвими нагромадженнями та пристроями.

Конструкція монтується на скло спеціальними методами. Будь-яка робота проводиться професіоналами, так як будь-яке порушення технології призведе до шлюбу: порушить цілісність і функціональність пристрою. Будь - яке монтування захисна плівка на вікна проводиться з виїздом на об'єкт нашої бригади майстрів з необхідним обладнанням та розкроєним полотном під розміри скла.

Броньована плівка на вікна ціна, представлена у нас, найдоступніша серед аналогів. Якість і надійність ви відчуєте з перших днів застосування, так як обрана модель гарантує повний захист від механічних пошкоджень і забезпечить збереження майна. Зробіть замовлення на представлені захисні плівки на вікна у нас і скористайтеся унікальною пропозицією від компанії. Досвідчені майстри зможуть встановити бронювання вікон плівкою ціна низька, а якість висока.

https://oknaeuro.kiev.ua/zaschitnayaplenkanaokna