>
Логотип
Логотип

Встановлення рулонних штор

Установка рулонных штор

Зручні і практичні вироби наповнюють будинки і квартири. Ролети не виняток. При замовленні обраних моделей вам знадобиться встановлення рулонних штор, яку ми пропонуємо здійснити, користуючись порадами компанії.

Особливості і покрокова інструкція монтажу

Основні способи кріплення поділяють на:

• С помощью липкой ленты. Часть двухсторонней ленты прикрепляется к оконному профилю, а часть к основе ролета.

• Специальных креплений. Саморезы прикручивают кронштейн к раме или проему, затем вал просто вставляют в крепления.

• Пружинный кронштейн. Шторы рулонные с таким креплением используются в основном на мансардные окна, что бы ткань не провисала.

В незалежності від вибору моделі та способу кріплення рекомендуємо звернутися до фахівців. Наша компанія пропонує установка ролет ціна доступна, а швидкість виконання роботи швидка. Монтажники завжди працюють акуратно і чисто.

Монтаж своїми руками

Для самостійного кріплення вам знадобляться: олівець, шуруповерт, ножиці, рулетка і рівень. Установка ролетів на вікна своїми руками можлива, для цього вам знадобиться представлена покрокова інструкція.

1. Першим етапом стане збірка вироби. Для цього необхідно розкласти виріб на рівній площині і протягнути волосінь через кронштейни по інструкції. Довжина волосіні становить довжині виробу і 10 см запасу на відкривання. Збираємо вал і кронштейн з механізмом.

2. Далі ролети установка вимагає прикладання до вікна і позначення олівцем розташування і висоту виробу. За допомогою рівня підбираємо рівні точки для подальшого кріплення.

3. Відокремивши кронштейни від системи, і накресливши точки для свердління необхідно закріпити кріплення на рамі. Для цього шуруповертом вкручуємо саморізи. Після чого збираємо конструкцію шляхом вставки валу і рівномірного розподілу ланцюга і полотна.

Якісна установка ролет на вікна вимагає обов'язкового використання будівельного рівня. У разі нехтування, виріб швидко зношується: тканина по краях може розтріпатися на нитки, а механізм вийти з ладу або застрявати при роботі. Обумовлено це не рівномірним розподілом навантаження при дії і неправильної намотуванням тканини.

Наша компанія пропонує послугу установка ролетів Київ. Фахівці в області монтажу з легкістю поставлять цікавлять позиції на ваші вікна. Довіряючи справу професіоналам, ви отримаєте якісні ролети, які прослужать довгі роки без поломок. А зовнішній вигляд буде первозданним без потертостей і спотворень зображення.

Установка тканинних ролетів - важливий захід, що деякі господарі будинків і квартир недооцінюють. Саме від якості проведеного монтування залежить легкість використання системи. Вибір комплектуючих деталей впливає на складність монтажу. Якщо ви вибирали кріплення на саморізи, то необхідно просвердлювати та вставляти елементи. Установка ролет на двосторонній скотч не вимагає певних інструментів і умінь, але і є менш надійною, оскільки скотч з часом може відклеїться і ролета може впасти.

Не витрачайте час на вивчення правильного нанесення розмітки і гроші на придбання спеціальних інструментів. Оформіть послугу і покличте монтажників на будинок. Наші професіонали швидко і акуратно встановлять обрану конструкцію, при цьому вартість роботи вас приємно здивує.

Схожі статті

Рулонні штори

Тканинні ролети відкритого типу

Тканинні ролети закритого типу

https://oknaeuro.kiev.ua/ustanovkarulonnyhshtor