>
Логотип
Логотип

Встановлення рулонних штор

Зручні і практичні вироби наповнюють будинки і квартири. Ролети не виняток. При замовленні обраних моделей вам знадобиться встановлення рулонних штор, яку ми пропонуємо здійснити, користуючись порадами компанії.

Установка рулонных штор


Як кріпити рулонні штори самостійно

Для самостійного кріплення вам знадобляться: олівець, шуруповерт, ножиці, рулетка та рівень. Для монтажу рулонних штор відкритого типу з ліскою інструкція представлена нижче.

1. Першим етапом установки рулонних штор з жилкою стане збірка виробу. Для цього необхідно розкласти ролети на рівній площині і протягнути жилку через кронштейни за інструкцією. Довжина жилки становить довжину виробу і 10 см запасу на відкривання. Збираємо вал і кронштейн з механізмом.

2. Як зібрати рулонні штори з жилкою ви впоралися. Далі рулонні штори установка вимагає прикладання до вікна і позначенню олівцем бажаного розташування і висоти виробу. За допомогою рівня підбираємо рівні точки для подальшого кріплення.

3. Відокремивши кронштейни від системи, і накресливши точки для свердління необхідно закріпити кріплення на рамі. Для цього шуруповертом вкручуємо саморізи. Після чого збираємо конструкцію шляхом вставки валу і рівномірного розподілу ланцюга і полотна.

Якісна установка рулонних штор день ніч з жилкою вимагає обов'язкового використання будівельного рівня. У разі нехтування, виріб швидко зношується: тканину по краях може розтріпати на нитки, а механізм вийти з ладу або застрявати при роботі. Обумовлено це не рівномірним розподілом навантаження при дії і неправильного намотування тканини.

Наша компанія пропонує послуги з установки ролетів в Києві і області. Фахівці в області монтажу з легкістю встановлять вироби на ваші вікна. Довіряючи справу професіоналам, ви отримаєте якісні ролети, які прослужать довгі роки без поломок. А зовнішній вигляд буде первозданним без потертостей і спотворень малюнка.

Монтаж рулонних штор. Особливості та покрокова інструкція.

Основні способи кріплення поділяють на:

• С помощью липкой ленты. Часть двухсторонней ленты крепится к оконному профилю, а часть к основе ролеты.

• Специальных креплений. Саморезы прикручивают кронштейн к раме или проему, затем вал просто вставляют в крепления.

• Пружинный кронштейн. Шторы рулонные с таким креплением используются в основном на мансардные окна, что бы ткань не провисала.

В незалежності від вибору моделі і способу кріплення рекомендуємо звернутися до фахівців. Наша компанія пропонує скористатися послугою установка рулонних штор з направляючою жилкою, на пружинному механізмі і т. д. від наших фахівців. Вартість послуг доступна, а швидкість виконання роботи швидка. Монтажники завжди працюють акуратно і чисто.

Якщо ви хочете встановити виріб самостійно рекомендуємо подивитися відео як кріпляться рулонні штори.

Ставлячи питання - як встановити рулонні штори деякі господарі будинків і квартир недооцінюють всю важливість процесу. Саме від якості проведеного кріплення для рулонних штор залежить легкість використання системи. Вибір комплектуючих деталей впливає на складність монтажу. Якщо ви вибирали кріплення на саморізи, то необхідно просвердлювати і вставляти елементи. Установка ролет на двосторонній скотч не вимагає певних інструментів і умінь, але і є менш надійною, тому що скотч з часом може відклеїться і ролета може впасти.

Не витрачайте час на вивчення правильної відповіді на питання - як встановити рулонні штори з жилкою або без, а також нанесення розмітки і гроші на придбання спеціальних інструментів. Оформіть послугу на виклик монтажників на будинок. Наші професіонали швидко і акуратно встановлять обрану конструкцію, при цьому вартість роботи вас приємно здивує.

Схожі статті

Рулонні штори

Тканинні ролети відкритого типу

Тканинні ролети закритого типу

https://oknaeuro.kiev.ua/ustanovkarulonnyhshtor