>
Логотип
Логотип

Москітна сітка своїми руками – це легко та швидко!

У теплу пору року нашим будинкам та квартирам потрібен надійний захист від комарів, мух та інших комах. Раніше єдиною альтернативою була примітивна москітна сітка на вікна своїми руками, зроблена із сітчастого полотна, яке кріпилося кнопками до дерев'яної рами. Таке рішення не надто допомагало, адже москіти чудово проповзають між щілинами в стиках.

На щастя, час іде вперед, технології розвиваються та помітно спрощують наше життя. Сьогодні можна досить легко та недорого організувати захист житла від комах. В цьому допоможе готовий комплект для складання москітної сітки, купити який можна на сайті компанії Wenster. З ним ви зможете швидко встановити вікна захист від комах.

москитная сетка своими руками


Що входить до комплектації набору:

комплект для сборки москитной сетки


  • Алюмінієві профілі – з них збирається рамка для москітної сітки своїми руками.

  • Сітчасте полотно - воно вирізається під потрібні вам розміри і вставляється в рамку.

  • Пластикові кріплення (вушка) дозволяють з'єднати профілю між собою.

  • Z-подібні загини - служать для фіксації москітки до вікна.

Це оптимальне рішення для людини, якій потрібна москітна сітка своїми руками. Ви зможете без проблем зібрати конструкцію в домашніх умовах, а потім прикріпити її як до пластикового, так і дерев'яного вікна. При цьому не потрібно спеціального обладнання та професійних навичок.


Переваги наших наборів:

комплект для сборки москитной сетки
  • Універсальність - виріб можна "підігнати" під прорізи різних розмірів. Воно підходить для вікон стандартних та нестандартних розмірів, із пластику та дерева. Або це може бути москітна сітка на двері своїми руками - для захисту від комах виходу на балкон, терасу, веранду, задній двір і т.д.

  • Міцність – наші москітки надійно захищають вікна від комах та пилу. Якщо ви зберете все правильно, то готовий вироб не матиме зазорів і щілин. Воно надійно триматиметься в отворі і щільно до нього прилягатиме, витримуватиме вітрове навантаження. У середньому ці вироби є 6-8 років.

  • Просте складання москітної сітки - вам потрібно лише правильно заміряти свій отвір, потім вирізати сітчасте полотно потрібних розмірів і встановити його в профіль. Потім готова конструкція легко кріпиться за допомогою z-подібних затискачів.

  • Варіативність – ви можете вибрати тип полотна на власний розсуд. У нашому асортименті є стандартні сітки, а також антикішка, антипил, пліссе та інші.

  • Економія – наш комплект для складання москітної сітки обійдеться дешевше, ніж професійне встановлення. Наші ціни доступніші, ніж у конкурентів!


Правила встановлення москітки

комплект для сборки москитной сетки

У середньому із готовим комплектом весь монтаж займає близько 30-40 хвилин. При цьому дуже важливо правильно виконати виміри – від цього залежатиме функціональність готового виробу. Намагайтеся вирізати сітчасте полотно з невеликим запасом - зайве завжди можна обрізати після збирання. Коли москітка зібрана, вам потрібно буде лише зафіксувати сітку на вікні за допомогою Z-подібних загинів.

Щоб вам було простіше це зробити, в набір для складання москітної сітки входить покрокова інструкція з ілюстраціями. З нею ви зможете легко виконати всі необхідні операції без помилок.

Зв'яжіться з нами по телефону або заповніть онлайн форму, щоб купити комплект для складання москітної сітки. Ми відповімо на всі ваші запитання та оформимо замовлення.


Не впевнені, що зможете зібрати москітну сітку своїми руками? Тоді викличте наших спеціалістів! Ми пропонуємо послуги встановлення москіток на вікна будь-яких видів, розмірів та форм. До вас приїдуть замірники, прорахують вартість, а у призначений день привезуть усі комплектуючі та виконають монтаж.

https://oknaeuro.kiev.ua/moskitkasvoimirukami