>
Логотип
Логотип

Захисні ролети

Віконні вироби і доповнення до них можуть мати різні конфігурації. Деякі атрибути – забезпечують часткову подачу сонячного світла, а інші – протистоїть появі комах. Ролети на вікна захисні, виконують протизломну функцію і повністю закривають віконний проріз від небажаних гостей у момент вашої відсутності.


Защитные ролеты 1
Защитные ролеты 2
Защитные ролеты 3
Защитные ролеты 4
Защитные ролеты 5
Защитные ролеты 6
Защитные ролеты 8
Защитные ролеты 9
Защитные ролеты 10

Необхідність встановлення виробу

Вирушаючи в подорож або залишаючи приміщення на час, виникає необхідність у регулярній перевірці. Деякі громадяни можуть завдати шкоди вашим пожитки. Крім вандалізму можливе небажане попадання сміття з сусідніх квартир чи вулиці, які іноді дуже небезпечні. Наприклад: кинутий сусідом недопалок потрапляє у вікно в момент тривалої відсутності господарів і починається загоряння. Від подальшої біди вбережуть ролети захисні Київ.

Власники магазинів і торгових майданчиків також визнають пристрій. Цінні речі на прилавках можуть бути викрадені, якщо не вжити певні заходи безпеки. Служба охорони витрачає час на приїзд за викликом, але сам магазин вбережуть захисні рольставні на вікна. Такий пристрій приховає від цікавих очей все, що залишилося в торговельному залі, і не буде спокушати нечестивих громадян проходять повз.

Захисні ролети на вікна Київ ціна виправдовує необхідність вироби. Відносно недорога вартість передбачає використання якісних матеріалів і надійної фурнітури.

Також захисні віконниці на вікна мають переваги:

  • Естетичність. Акуратний вигляд забезпечує застосування спеціальних матеріалів, а також дизайн самої конструкції.

  • Легкість у користуванні. Простота полягає у відмінній налагодження. Користувач опускає і піднімає конструкцію, потягнувши за неї. Також можливо відкривання з внутрішньої сторони, тобто зсередини приміщення.

  • Економія. Захисні ролети на вікна запобігають втрати тепла в приміщенні на 50% - це важливий фактор, який допоможе вам зменшити витрати і зберегти більше тепла в холодні дні року.

  • Довговічність. Виріб не вимагає особливого догляду. Чистка досить легка. Тому виріб завжди виглядає красиво і безпечно довгі роки.

Купити захисні ролети та відчути переваги зможете і ви. Витрачені фінанси на виготовлення і установку повністю окупають себе досить швидко і дозволяють користуватися виробом і не бояться за появу небажаних гостей у період відсутності.

Захисні ролети на вікна

На зміну грат, прийшли модернізовані віконниці. Пристрій виготовляють з міцного металу, який забезпечить цілісність і схоронність внутрішнього приміщення. Наша компанія пропонує встановити різні варіанти захисні ролети київ ціна, яких варіюється в залежності від використаного матеріалу, характеристик і ступеня його обробки. Отже, ми пропонуємо:

  • Алюмінієві віконниці. Ролети захисні ціна доступна, а виріб протистоїть проникненню не бажаних гостей в приміщення. Посилений сталевий профіль стійкий до деформацій, відколів, тріщин. А спеціальне покриття зменшить налипання бруду і протистоїть корозії.

  • Екструдовані. Даний виріб має більш щільну конструкцію за рахунок використаного товстого металу. Захисні ролети Київ ціна виправдана, так як запобігає ризик злому.

  • Перфоровані. Акуратний зовнішній вигляд і можливість підібрати дизайн роблять виріб популярним серед власників торгових майданчиків.

Представлені варіанти ролети захисні Київ ціна відрізняється в залежності від моделі і розмірів. Пристрій працює за принципом звичайних закритих жалюзі, полотно яких ховається в короб. Тільки варіанти механізмів більш посилені. Можливий варіант, як механічного способу відкривання, так і електричного. Захисні ролети на вікна ціна впливає на вибір механізму. Касета або пружина буде на порядок нижче, а управління електродвигуном – дорожче і зручніше.

Наша компанія пропонує вам встановити ролети захисні на вигідній основі. Тому зв'яжіться з нами за вказаними даними і викличте заміряють для подальшого виготовлення та встановлення якісного виробу для вашої безпеки.


https://oknaeuro.kiev.ua/zashchitnyerollety