>
Логотип
Логотип

Зовнішня обшивка балкона

Обшивка балкона снаружи

Оздоблення балкона зовні допоможе зробити приміщення тепліше, надати гарний зовнішній вигляд будівлі і зробить вас щасливим володарем якісної нерухомості. Будь - який старий будинок потребує ремонту, а новий - якісного оформлення, тому пропонуємо вам зробити реставрацію блоку, яку проведуть наші досвідчені фахівці. Обшивка балкона у Києві передбачає використання різних матеріалів та спеціальні технології зведення. Спочатку створюють дерев'яний каркас з міцного і товстого бруса, потім прикріплюють до нього профнастил, сайдинг, вагонку в якості обробки.


Обшивка балкона зовні різними способами

Матеріали, які використовують для зовнішня обшивка балконів, повинні відповідати стандартам якості і бути стійкими до атмосферних впливів. Дощ, сніг, яскраве сонце може знищити і зіпсувати первісний колір, тому рекомендуємо проводити ремонт із застосуванням наступних комплектуючих:


Профнастил

Обшивка балкона профнастилом

Зовнішня обшивка балкона даного типу являє собою застосування профільованого листа з оцинкованої сталі з захисною плівкою різних кольорів. Даний будівельний матеріал рекомендується встановлювати завтовшки не менше 0.5 мм. Така обшивка забезпечить збереження внутрішньої конструкції і довговічність будівлі в цілому. Технологія установки передбачає демонтаж застарілого покриття, після чого створюється дерев'яний каркас з бруса, який кріпиться на перила або бетонну стіну. До бруса приєднуються металеві листи на саморізи відповідного кольору.

Зовнішня обшивка балкона з профнастилу може мати як стандартний оцинкований вигляд, так і бути покритою шаром будь-якого базового кольору. Металеві листи можуть мати різну ширину хвилі, звідси випливає маркування: ПС 5, 10, 15. Оздоблення балкона з вулиці відмінно поєднується з утеплювачами: пінопласт, стіродур та іншими. Також виріб має численні переваги: доступна вартість, довговічність, міцність, антикорозійність.


Сайдинг

Обшивка балкона сайдингом

Полівінілхлорид - стійкий виріб, після нанесення якого, зовнішня обробка балкона буде міцною і довговічною. Сайдинг - естетичний і акуратний на вигляд матеріал, яким легко можна провести як внутрішні, так і зовнішні роботи. Спосіб установки включає кріплення кутових напрямних на раніше створений каркас. До напрямних, у свою чергу, саморізами вгвинчуються панелі, потім замикаються на замки. Вартість панелей на порядок вище, порівняно з іншими варіантами обшивки, але якість і характеристики виправдовують переплату. Переваги сайдинга такі: міцність і зносостійкість, теплоізоляція, швидке монтування, довговічність, легкість в обслуговуванні, протистоїть гниттю.


Пластик.

Обшивка балкона пластиком

Облицювання балкону зовні за допомогою пластикової вагонки - раціональне використання комплектуючих і коштів. Такий метод додасть конструкції сучасний акуратний вигляд і послужить надійним захистом від зовнішніх природних явищ. Ширина панелі змінюється і може досягати 250 мм. Основною перевагою матеріалу є можливість оснащення будь-яких геометричних форм. Також перевагою пластмас є: теплотривкість і мала теплопровідність, використання панелей в шумоізоляції, довговічність, можливість вибору будь-якого кольору.

Обшивка балкона зовні ціна залежить від обраних матеріалів. Якість конструкції також впливає на підбір комплектуючих з урахуванням подальшого ремонту. Перед тим, як вибирати панелі, слід вирішити варіант скління: холодний або теплий. А також врахувати поверховість і погодні умови. Наприклад: у вітряних місцях воліють до зовнішньої обшивки балкона пластиком. Так як матеріал м'який, еластичний і не зривається від сильного потоку вітру.

Наша компанія допоможе визначитися з варіантом і підібрати оптимальне рішення для оформлення конструкції. Зовнішня обробка балкона розраховується за ціною 1 м2 з урахуванням матеріалів, вартості роботи. Вартість транспортування комплектуючих і їх підйом в попередній прорахунок не входить.


Ціна на зовнішню обшивку балкона розраховується за один метр квадратний. У вартість розрахунку входять зазначені матеріали і вартість самої роботи. Ціна не вказана за доставку матеріалів, а також підйом на поверх (ціна підйому вважається в тому випадку, якщо матеріали доводиться заносити пішки, або піднімати канатами).

Найменування роботи: Ціна
Обшивка балкона сайдингом: 600 грн.м2
Обшивка балкона профнастилом: 600 грн.м2
Обшивка балкона пластиком (вагонкою): 520 грн.м2


Схожі статті

Балкон під ключ в Києві

https://oknaeuro.kiev.ua/naruznayaobshivkabalkona