>
Логотип
Логотип

Вертикальні жалюзі

Оформлення віконних прорізів може відображати будь-який дизайнерський задум, тому наша фірма пропонує купити вертикальні пластикові жалюзі будь-яких кольорів і розмірів. В незалежності від призначення приміщення, ви зможете зробити вікна зручними у використанні і підкреслити індивідуальність всього лише одним виробом. Вибирайте з послуг нашої компанії вертикальні жалюзі купити готові і дозвольте вашим вікнам змінитися.Виробництво вертикальних жалюзі

Ламелі можна зустріти не тільки в будинках, але і в офісах, виробничих приміщеннях. Різноманітність варіантів і кольорів дозволяє підібрати необхідний варіант для кімнат. Купити вертикальні жалюзі можна з шириною полотен 89 і 127 мм Кожна смуга виготовляється зі спеціальної тканини, обробленої і просоченої засобами, які ущільнюють матеріал, протистоять вигоранню, а також мають антистатичні властивості.

Карниз, до якого приєднуються ламелі, виготовлений з пластику та металу, що дозволяє витримувати навантаження при роботі пристрою і не деформуватися від ваги панелей. Встановлюється конструкція в залежності від місця і моделі. Розташування ламелей може бути від карниза до підвіконня, так і по всій висоті до підлоги. Найчастіше виріб має базові комплектуючі:

  • Карниз. Декоративний елемент, який об'єднує всі наступні частини.

  • Ламелі. Вибір тканин і забарвлень допомагає знайти необхідний варіант дизайну.

  • Кронштейни. Забезпечують надійний монтаж карнизу до площини.

  • Шнурки, ланцюжок, затискачі та інші деталі входять в механізм, який забезпечує регулювання положення, та збір ламелей в єдиній частині при повному відкритті світлового прорізу.

Вертикальні жалюзі на вікна ціна залежить від перерахованих вище матеріалів. Недорогі варіанти мають стандартний однотонний вигляд, а дизайнерське виконання може містити унікальні зображення і текстури.


Вертикальні жалюзі 89 мм

Колекція Аврора


Колекція Бейрут


Колекція Венера


Колекція Венера Техно


Колекція Джангл


Колекція Джангл Металік


Колекція Диско


Колекція Дощ


Колекція Жакард BlackOut


Колекція Жаккард №1


Колекція Перли


Колекція Зодіак


Колекція Кіото


Колекція Кобра


Колекція Кристал Екстра


Колекція Лайн


Колекція Лейла


Колекція Магнолія


Колекція Мережка


Колекція Містері


Колекція Містері BlackOut


Колекція Оптима


Колекція Офіс BlackOut


Колекція Ратан


Колекція Сандра


Колекція Скрін


Колекція Чіп


Колекція Шантунг


Колекція Шовк


Колекція Шікатан


Вертикальні жалюзі 127 мм

Колекція Америка


Колекція Амстердам


Колекція Анна


Колекція Ван Гог


Колекція Вода


Колекція Вуд


Колекція Ітака


Колекція Квебек


Колекція Лайн


Колекція Леді


Колекція Ліана


Колекція Мадейра


Колекція Макраме


Колекція Монако


Колекція Монтеін


Колекція Ніло


Колекція Нью Дюнес


Колекція Орестес


Колекція Палома


Колекція Полонез


Колекція Рейс


Колекція Рембрант


Колекція Рома


Колекція Сандра


Колекція Сахара


Колекція Тіффані


Колекція Токіо


Колекція Тропік


Колекція Фортуна


Колекція ШантунгОсобливості використання

Виготовлення вертикальних жалюзі процес не складний, але вимагає спеціальних навичок і устаткування. Основна конструктивна особливість полягає у використанні вибраного механізму. Ручне управління дозволяє регулювати положення ламелей безпосередньо на виробі. А використання невеликого електромоторчика дозволяє запустити рух дистанційно, керуючи пультом.

Існує декілька варіантів відкриття, відштовхуючись від яких можна замовити вертикальні жалюзі:

  • Повне відкриття зліва на право.

  • Навпаки: справа наліво.

  • Від центру на обидві сторони.

  • Від боків до центру.

Вказані способи застосовуються в залежності від величини отвору. Тому широкі вікна використовують останні варіанти, а невеликі отвори - перші два.


Вертикальные жалюзи 1
Вертикальные жалюзи 2
Вертикальные жалюзи 3
Вертикальные жалюзи 4
Вертикальные жалюзи 5

Ламелі створюються з спеціальної тканини, яка запобігає збору пилу і є гіпоалергенним варіантом для створення дизайну інтер'єру. За виробом легко доглядати, так як карниз можна протерти вологою серветкою, а тканинні полотна пройти пилососом зі спеціальною насадкою або обробити серветкою. Простота у видаленні забруднень, які не вбираються в основу, а лягають тільки на верхній шар просочений. Тому плями можна видалити легким мильним розчином без застосування спеціальних засобів.

Скільки коштують вертикальні жалюзі – ви можете дізнатися у наших співробітників. Якісний виріб може мати різний колір з палітри фарб, а також поєднувати в собі різні текстури і принти. Тому купити вертикальні жалюзі можна для створення оригінального стилю в будинку. Замовляйте оригінальну якісну продукцію для ваших вікон, а наші монтажники встановлять їх для вас.


https://oknaeuro.kiev.ua/vertikalnye