>
Логотип
Логотип

Вертикальні жалюзі

Колекції вертикальних жалюзі 127 мм.

Структура та комплектація вертикальних жалюзі.

Як заміряти вертикальні жалюзі

Варіанти керування вертикальними жалюзі

Встановлення вертикальних жалюзі


Оформлення віконних прорізів може відображати будь-який дизайнерський задум, тому наша фірма пропонує купити вертикальні пластикові жалюзі будь-яких кольорів і розмірів. В незалежності від призначення приміщення, ви зможете зробити вікна зручними у використанні і підкреслити індивідуальність всього лише одним виробом. Вибирайте з послуг нашої компанії вертикальні жалюзі купити готові і дозвольте вашим вікнам змінитися.


Вертикальные жалюзи 1
Вертикальные жалюзи 2
Вертикальные жалюзи 3
Вертикальные жалюзи 4
Вертикальные жалюзи 5

Ламелі можна зустріти не тільки в будинках, але і в офісах, виробничих приміщеннях. Різноманітність варіантів і кольорів дозволяє підібрати необхідний варіант для кімнат. Купити вертикальні жалюзі можна з шириною полотен 89 і 127 мм Кожна смуга виготовляється зі спеціальної тканини, обробленої і просоченої засобами, які ущільнюють матеріал, протистоять вигоранню, а також мають антистатичні властивості.

Карниз, до якого приєднуються ламелі, виготовлений з пластику та металу, що дозволяє витримувати навантаження при роботі пристрою і не деформуватися від ваги панелей. Встановлюється конструкція в залежності від місця і моделі. Розташування ламелей може бути від карниза до підвіконня, так і по всій висоті до підлоги.

Колекції вертикальних жалюзі 127 мм.Колекція Shantung

Колекція Sahara

Колекція Sandra

Колекція Macrame

Колекція Line

Колекція Itaca

Колекція Duna

Колекція Van Gog T

Колекція Anna

Колекція Amsterdam

Колекція Water

Колекція Tropic

Колекція Tiffany

Колекція Screen

Колекція Roma

Колекція Reis

Колекція Polonez

Колекція Paloma

Колекція Orestes

Колекція Mountains

Коллекция Miracle

Колекція Creppe

Колекція Bali

Структура та комплектація вертикальних жалюзі.

Ламелі можна зустріти не лише в будинках, а й у офісах, виробничих приміщеннях. Різноманітність варіантів та кольорів дозволяє підібрати необхідний варіант для кімнат. Купити вертикальні жалюзі можна з шириною полотен 89 та 127 мм. Розташування ламелей може бути як від карниза до підвіконня, так і по всій висоті до підлоги. Кожна смуга виготовляється із спеціальної тканини, обробленої та просоченої засобами, які ущільнюють матеріал, протистоять вигорянню, а також мають антистатичні властивості. Карниз, до якого приєднуються ламелі, виготовлений із пластику та металу, що дозволяє витримувати навантаження під час роботи пристрою та не деформуватися від ваги панелей.

У комплектацію входить:

 • Ламелі.
 • Короб (карниз)
 • Кліпса
 • Ланцюжок обважувач
 • Шнур управління
 • Ланцюжок управління
 • Бігунок

Як заміряти вертикальні жалюзі

Вертикальні жалюзі можна встановити трьома способами:

 • у віконний отвір: ширина верхньої частини віконного отвору мінус 2 см = ширина жалюзі. Висота отвору мінус 1 см = висота жалюзі.
 • до стелі: висота від підвіконня до стелі мінус 1 см = висота жалюзі, якщо підвіконня виступатиме за лінію віконного отвору. Якщо жалюзі будуть приховувати підвіконня, то до висоти необхідно додати ще 5 см. Ширина жалюзі повинна бути мінімум на 10 см перевищувати розмір віконного отвору.
 • до стіни: ширина віконного отвору плюс по 10 см з кожного боку = ширина жалюзі. Висота жалюзі повинна перевищувати висоту отвору на 5 см. У більшості випадків жалюзі встановлюються на відстані +-10 см над віконним отвором. Якщо передбачається, що жалюзі будуть приховувати підвіконня, то до їх довжини необхідно додати ще 2-3 см, якщо підвіконня буде виступати за лінію жалюзі, відповідно їх довжина не повинна перевищувати висоту отвору вікна.

Варіанти керування вертикальними жалюзі

 • Т1: розсув від шнурків управління - зсув до шнурок управління
 • Т2: розсування до шнурків управління - зсув від шнурків управління
 • Т3: розсув від країв карниза до середини, зсув до країв карниза (рекомендована ширина карниза не менше 1500 мм)
 • Т4: розсув від середини карниза до країв, зсув до середини карниза (рекомендована ширина карниза не менше 1500 мм)

Виготовлення вертикальних жалюзі процес не складний, але потребує спеціальних навичок та обладнання. Основна конструктивна особливість полягає у використанні обраного механізму. Ручне керування дозволяє регулювати положення ламелей безпосередньо на виробі.

Встановлення вертикальних жалюзі

 • Малюнок 1А - установка на укос
 • Малюнок 1Б - встановлення на стіну
 • Рисунок 2 - після того, як Ви помітили місце встановлення, розсвердлити отвори під дюбелі та зафіксувати кліпсу або кронштейн шурупами у дюбелі. Після цього прикріпити карниз.
 • Малюнок 3 - кріплення ламелів у бігунки
 • Малюнок 4 - кріплення нижнього ланцюжка-обтяжувача

Успішного використання.

https://oknaeuro.kiev.ua/vertikalnye