>
Логотип
Логотип

Рулонні штори з електроприводом

Сучасні модернізації оформлення інтер'єру в будинку перетворили стандартні гардини в автоматичні рулонні штори, які відмінно справляються з поставленими завданнями. Однією з функцій є регулювання попадання сонячного світла в приміщення, яка допомагає зробити житло комфортним. Житлова кімната повинна бути зручною і затишною, щоб мешканцям було в ній комфортно перебувати, не залежно від погоди і часу доби.


Рулонные шторы с электроприводом
Шторы с электроприводом
Жалюзи с электроприводом
Тканевые ролеты с электроприводом

Що являють собою автоматичні жалюзі

Облаштування житлової кімнати вимагає певних знань і розуміння процесу створення дизайну. Якщо повісити старі гардини і поставити новий яскравий диван в поєднанні з анималистичными шпалерами, то навряд чи мешканці захочуть відпочивати в даній кімнаті. Тому правильно продумана компонування кожної деталі змінить відчуття від перебування в приміщенні.

Порівняно недавно на ринку з'явилися ролети з електроприводом, які опинилися функціональною альтернативою стандартним варіантів декору віконних прорізів. Відмінною рисою моделі став механізм, який може автоматично виконувати дії по відношенню до полотна конструкції. Електричні жалюзі мають в конструкції невеликий моторчик, захований в валу, який допомагає змотувати і розмотувати тканина залежно від положення.

Основний принцип дії звичний для всіх власників подібних конструкцій, тільки доповненням служить пульт управління. Запуск відбувається при натисканні кнопок, також відбувається фіксація на певній висоті і повне опускання або згортання полотна. Електричні штори на вікна - сучасна розробка для розумного будинку, яка входить у наше життя для зручності і практичності.

Основні характеристики і особливості

Пристрій може використовуватися як в єдиному зразку, так і в поєднанні з декількома одиницями. Якщо є необхідність відкрити відразу велику віконну площу, то жалюзі з електроприводом допоможуть виконати цю задачу швидко. Одним натисканням кнопки регулюється положення полотна на всіх одиницях конструкції. Саме тому пристрій встановлюють у великих торгових точках, виставкових центрах, вокзалах та інших місцях з великим склінням.

Якщо ви вирішили автоматичні рулонні штори купити, то наступний ряд переваг для вас:

 • Зручність в управлінні і регулюванні.

 • Можливість користування навіть у недосяжних ділянках.

 • Сучасне рішення оформлення кімнати.

 • Економія часу.

 • Механізм володіє високою потужністю.

Ролети з електроприводом – це відмінне рішення оформлення великих, важко доступних конструкцій. Дистанційне керування забезпечить легке і швидке відкривання натисненням кнопки.

З чого складаються тканинні ролети з електроприводом

Особливості представленої моделі виробу полягає в наявності автоматичного механізму. Моторчик встановлений в корпус системи і приводить в дію вал, який при запуску намотує на себе чи розмотує полотно тканини. Автоматичні рулонні штори ціна залежить від наступних факторів:

 • Якості комплектуючих: ми пропонуємо перевірені механізми турецького виробництва Mosel.

 • Розміру віконних прорізів, де електричні штори можуть бути правильно розміщені.

 • Дизайн основного тканинного полотна.

 • Вибору управління.

Можливі варіанти управління системою вибирає клієнт. Варіанти запуску електричні ролети можу бути з радіопульта Telis1 і Telis4 та інших. Одне і багатоканальні розрізняються можливістю управління однієї і більше групою ролет. Встановлена кнопка «My» служить проміжним положенням. Багатоканальні пульти мають дисплей, на якому відображається інформація за напрямом і регулювання положення. Рулонні штори з мотором можуть управлятися з точки на стіні. Для цього працюють настінні радиовыключатели. Підібрати їх можна різних кольорів і відтінків для додання повноцінного виду інтер'єру кімнат. Більш детально про користування пульта ви дізнаєтеся з інструкції обраної моделі, а також фахівці фірми докладно пояснять, як запустити рулонні штори з електроприводом.

Вибір виробу

Комфортні умови для життя вибираєте ви. Саме тому цінується нові меблі. У приміщеннях роблять ремонти і совокупляют все з допомогою єдиного оформлення – дизайну. Електро купити жалюзі – це ефективно оформити будинок і зробити відкривання штор легким, навіть якщо вікно у важкодоступному місці. Автоматичне керування – це нове, але доступне рішення комфорту.

Жалюзі з електроприводом ціна у нашому магазині не завищена, але на порядок більше в порівнянні з іншими системами. Комплектуючий моторчик, який захований у вале, має більшу вартість, ніж пружинний або ланцюговий механізм, який використовуються в інших закритих і відкритих системах. Вибираючи електричні рулонні штори ціна, ви зможете самостійно зібрати комплектуючі, тим самим розширити ціновий діапазон. Більш доступні варіанти будуть мати недорогий механізм, а також просте полотно. Але якщо вибирати європейські комплектуючі та візерунки на рельєфній тканини, то відповідно електричні штори ціна підвищиться.

Якість залежить не тільки від комплектуючих деталей, але і від компанії виробника. Наша фірма пропонує купити електро жалюзі відразу високої якості і надійності, обминаючи підробки. Наші майстри займаються збиранням і виробництвом пристрою, підбираючи тільки якісні комплектуючі відомих марок. Тому електричні жалюзі купити у нас – це значить встановити в будинку краще пристосування з усіх можливих.

Компанія пропонує наступні переваги:

 • Доступна ціна за рахунок мінімальної транспортування готового виробу.

 • Зручні способи оплати.

 • Швидка доставка та виготовлення.

 • Величезний вибір кольорів і матеріалів.

 • Якісні системи управління.

 • Акуратні і досвідчені монтажники.

Електричні рулонні штори можу бути встановлені на будь-які вікна. Велика площа отвору вимагає монтажу однієї і більше секцій тканинних віконниць, а стандартне квартирне вікно – лише одного. Від розміру залежить вибір рулонні штори електричні і розмір намотувального валу. Полотно підбирається в залежності від дизайну інтер'єру і може мати різний вигляд: від стандартної одноколірної тканини до друку унікальних малюнків.

Рулонні штори автоматичні також мають надійну і міцну систему кріплень, підбиратися виключно за вагою всієї конструкції. Рекомендуємо встановити виріб на габаритні отвори, де необхідно відкривати або закривати вікна.

Компанія пропонує придбати якісні рулонні штори з електроприводом ціна доступна для представлених моделей.

Схожі статті

Рулонні штори, тканинні ролети

Ціни на тканинні ролети

https://oknaeuro.kiev.ua/rulonnyeshtoryselektroprivodom