>
Логотип
Логотип

Вікна в будинок

Будь-яке приміщення вимагає грамотного скління. Якість конструкції залежить від вибору виробника, торгової марки і пропонованого варіанту профілю і склопакета. Також на якість експлуатації впливає монтаж і догляд. Варто зазначити, що приміщення втрачає 70% внутрішнього тепла саме через віконні проєми та зазори при установці. Тому рекомендуємо вибрати правильний варіант і скористатися запропонованими порадами при виборі.

Пластикові вікна для заміського будинку

Будь-які вікна пвх будинок проектуються задовго до будівництва. Вибирається оптимальний варіант розташування проємів з урахуванням сторони, локації і розміщення майбутньої будівлі. Найчастіше в будинках використовується автономне опалення і системи кондиціонування на літній період. Для скорочення споживання електроенергії та інших джерел тепла рекомендується встановлювати п'яти і вище камерний профіль в сукупності з трьох камерним склопакетом. Енергозберігаючі системи передбачають використання сучасних технологій, у тому числі розміщення повітряних камер, наповнення простору між стеклами аргоном, срібне напилення та інше, що допоможе вікна для будинку ціна знизити на комунальні платежі.

Вибираючи пластикові вікна в приватний будинок, варто звернути увагу на наступні фактори:

  • Замовлення характеристик відповідно потребам. Профіль товщиною 60 мм – економний варіант скління, що включає базову комплектацію. Він захистить приміщення від попадання вологи, засмічень і підходить для комерційних будівель або не опалювальних приміщень.

  • Ергономічність. Розумно витрачати тепло допоможуть посилені конструкції з монтажною шириною профілю 70 мм і вище. Пластикові вікна для будинку представлених варіантів допоможуть забезпечити підвищену звукоізоляцію, знизити тепловтрати і можуть бути протизламним захистом від недоброзичливців.

  • Конструкції. Рекомендуємо розглядати більш міцні конструктивні варіанти. Армований профіль ідеально підходить для приватної забудови, так як надійно кріпиться і не реагує на осідання будинку внаслідок температурних стрибків у залежності від пори року.

  • Утеплення. Обробка відкосів з зовнішньої і внутрішньої сторони, зроблена після установки, також може забезпечити комфорт і знизити тепловтрати. Також пластик, гіпсокартон та обштукатурювання допоможе оформити фасад та зробити будинок красивою архітектурною будовою.

  • Дизайн. Різноманітність систем допоможе встановити вікна в будинок металопластикові вікна будь-якої форми. Круглі і арочні варіанти популярні для мансардних, горищних приміщень, а також в інших місцях. Вихід на балкон або з будинку можна оформити трапецією або англійської аркою для більшого обзору. Також збільшать вид на вулицю французькі балкони, а розширять простір - трапеції. Вибирайте варіанти при створенні плану приміщення.

  • Декор. Можливість змінити колір профілю надається майже у всіх конструкціях. Ламінація допоможе підібрати оптимальний відтінок для рам і прикрасити будівлю. Можливе також встановлення додаткових імпостів-вставок, які тонкою лінією розмежовують склопакет на частини, створюючи оригінальний візерунок.


Раздвижные окна в дом
Раздвижные двери в дом
Пластиковые окна в дом
Металлопластиковые окна в дом
Коричневые окна в дом
Панорамные двери в дом

Пластикові вікна будинку ціни різні, дізнатися остаточну вартість ви зможете після звернення в нашу компанію. Де досвідчені монтажники знімуть розміри прорізів будинку, а менеджер детально прорахує вибрані конструкції і додаткові комплектуючі до них для подальшої установки. Козирки, підвіконня, москітні сітки, відливи також обумовлюються в замовленні і вимірюються нашими фахівцями.

Замовити якісні та оригінальні конструкції ви зможете у нас. Наша компанія працює безпосередньо з великими виробниками систем, що дозволяє встановити клієнтам кращі вікна та комплектуючі до них.

Схожі статті

Вікна Rehau

Пластикові вікна ALM Plast

Німецькі вікна salamander

https://oknaeuro.kiev.ua/oknadlyakottedzhey