>
Логотип
Логотип

Загартоване скло - надійність і безпека

Сьогодні для скління все частіше застосовують загартоване скло. Що це за матеріал, і в чому його перевага? Гартоване скло відрізняється від звичайного тим, що його нагрівають до температури 650-680 ° С, а потім швидко охолоджують, рівномірно обдуваючи повітрям з обох сторін. Цей процес і називається загартуванням. У підсумку в структурі скла утворюються так звані механічні напруги, які роблять його більш міцним і стійким до різних впливів.

Закаленное стекло


Якщо вам необхідно загартоване скло, купити його можна на сайті компанії «Wenster». Ми пропонуємо міцні надійні стекла для фасадів, перегородок, огорож та інших конструкцій. Зв'яжіться з нашими консультантами, щоб вибрати підходящий варіант скла. Вони розкажуть про доступні варіанти і допоможуть визначитися, який із них буде краще саме для вас!

Переваги загартованих стекол

Класичне листове скло - не самий надійний і безпечний матеріал. Воно може розбитися при ударі або оплавитися під впливом високих температур. Зовсім інша справа - скло гартоване. Процес загартування значно покращує його технічні характеристики. Цей матеріал користується попитом завдяки таким якостям:

Каленое стекло или обычное
 • Ударостійкий – стекло закаленное в 7-10 раз крепче обычного. Оно легко выдерживает статические и ветровые нагрузки, а также успешно противостоит ударам. Чтобы его разбить, нужно сильно постараться. Это отличный способ защитить помещение от взлома.

 • Безпека – даже если этот материал удалось каким-то чудом разбить, то он распадается на небольшие кусочки с тупыми гранями. Поэтому не рисков случайно порезаться об осколки.

 • Термостійкість – с помощью закалки получается огнеупорное стекло, способное выдерживать сильный нагрев (до 270 °С) и перепады температур. Поэтому его часто ставят в окна духовых шкафов или каминные ограждения. Этот материал может выдержать даже пожар.

 • Широка область застосування – с помощью закалки получается огнеупорное стекло, способное выдерживать сильный нагрев (до 270 °С) и перепады температур. Поэтому его часто ставят в окна духовых шкафов или каминные ограждения. Этот материал может выдержать даже пожар.

Єдиний мінус - на калене скло ціна вище, ніж на звичайне. Але ця вартість цілком виправдана - з огляду на те, що воно в рази надійніше і довговічніше. Але лише за умови, що ви купуєте його в перевіреному місці, наприклад, у компанії «Wenster». Ми пропонуємо якісні калені стекла міцної закалки, які ніколи вас не підведуть!

Де застосовується загартоване скло

Область застосування цього матеріалу досить широка - його використовують в приватних будинках, офісних будівлях, торгових центрах і багатьох інших місцях. Найчастіше його замовляють для:

Каленое стекло
 • скління фасадів – с его помощью создают облицовочные панели, кровли, входные группы, окна и прочие конструкции;

 • міжкімнатних перегородок – довольно удобный вариант в офисах, ТРЦ и т д;

 • облаштування санвузлів – отличным решением будет купить закаленное стекло для душевой кабины;

 • скління балконів – стеклянные ограждения смотрятся стильно и выдерживают высокие нагрузки;

 • оформлення вітрин – в магазинах и торговых центрах;

 • утеплення терас, альтанок, зимових садів, оранжерей.


Також скло загартоване можна використовувати при виготовленні меблів, духових шаф, камінних екранів. Їх часто застосовують при облаштуванні басейнів, хокейних полів, льодових арен і інших спортивних споруд.

Остекление фасадов
Стеклянные офисные перегородки
Стеклянные балконные ограждения
Закаленное стекло в душевую кабину
Стеклянные межкомнатные перегородки
Стеклянные офисные перегородки
Остекление веранд
Остекление витрин

Гартоване скло купити варто в тому випадку, коли вам потрібно міцне і надійне скління. Наприклад, якщо ви плануєте безрамне скління балкона, і вам важливий захист від злому і випадкового випадання. Фахівці компанії «Wenster» допоможуть вам підібрати підходящий варіант, виготовлять і встановлять стекла у вас вдома, в офісі, магазині і будь-якому іншому приміщенні.

Як вибрати гартоване скло в Києві

Перш ніж купити загартоване скло, потрібно ретельно виміряти висоту і довжину отвору. Також при замовленні важливо враховувати його особливості - нестандартні розміри, вигини та інші. Далі потрібно визначитися, якої товщини буде скло - в середньому вона може становити від 4 до 16 мм. І останнє, що потрібно вибрати - це зовнішній вигляд скла. В асортименті компанії «Wenster» доступні такі варіанти:

 • Прозрачное – классический вид остекления, подойдет для наружного и внутреннего использования и всех типов помещений.

 • Сатинове – полупрозрачное матовое стекло, которое отлично подходит для межкомнатных перегородок и создает в помещении уютную атмосферу.

 • Тоноване – на его поверхность нанесена тонирующая пленка. Существуют различные виды пленок – чаще всего они затемняющие и светоотражающие, это оптимальный вариант для остекления окон, выходящих на солнечную сторону. Также бывают зеркальные пленки от просматривания (идеально для нижних этажей), матовые, шумоподавляющие и прочие.

 • Декоративне – цветные стекла, подбираются под цветовую гамму интерьера или фасада.

На загартоване скло ціни залежать від розмірів, типу, особливостей отвору і інших нюансів. Щоб дізнатися, у скільки воно обійдеться, зв'яжіться з нами зручним способом.

Де краще купити вогнетривке скло

При покупці подібних матеріалів вкрай важливо, як проводилося загартовування. Тому краще замовляти їх в надійних місцях. Купуючи стекла у нас, ви можете бути впевнені в їхній якості. На всю продукцію ми даємо офіційну гарантію і при необхідності пред'являємо сертифікати. Тут ви купите загартоване скло, ціна якого повністю себе виправдовує.

Звертаючись до нас, ви отримуєте:

 • широкий асортимент варіантів;

 • кваліфіковану допомогу у виборі;

 • точний прорахунок ціни;

 • якісну продукцію з офіційною гарантією;

 • послуги заміру, виготовлення під замовлення та монтаж;

 • доброзичливий сервіс.

Потрібна консультація? Заповніть форму зворотного зв'язку або зателефонуйте нам!

https://oknaeuro.kiev.ua/zakalenoesteklo