>
Логотип
Логотип

Ціни на скління балконів і лоджій

Вартість скління балконів і лоджій вказана з урахуванням вартості профілю, склопакета, виготовлення і монтажу віконних конструкцій. Для розрахунку і замовлення віконних конструкцій інших розмірів ви можете зв'язатися з нашими менеджерами або скористатися формою безкоштовного виклику замірника

Заставна вартість за замір становить 300 грн. по Києву.

Від чого залежить ціна на засклення балконів і лоджій

Вирішили засклити балкон? Ціна цієї послуги розраховується індивідуально і залежить від форми балкона, особливостей склопакета, профілю та інших нюансів. Фахівці компанії "Wenster" завжди готові відповісти на ваші питання, приїхати на заміри і зробити точний розрахунок. Замовляючи вікна і їх монтаж у нас, ви можете бути на 100% впевнені в тому, що на скління балкона ціна повністю виправдана і адекватна. Щоб у вас не залишилося сумнівів на цей рахунок, ми склали детальний розбір, від чого залежить ціноутворення. Він допоможе вам приблизно підрахувати вартість скління лоджій.

Якої форми балкон?

Це перше питання, яке наші фахівці ставлять клієнтам при онлайн-замовленні. Є 3 найчастіших варіанта:

 • Лоджія - додаткова площа в квартирі, яка не виступає за межі будівлі і з 3 сторін оточена його стінами. Тобто, вона відкрита лише з однієї зі сторін. Тому на скління лоджій ціни, як правило, найнижчі.

 • П-подібний балкон - виносна конструкція, яка виступає за стіну будинку і приліплена до неї по периметру. В цьому випадку потрібно склити не тільки зовнішню частину, але і бічні. Тому вартість скління балконів вище, ніж у лоджій.

 • Французький балкон - являє собою єдину конструкцію від підлоги до стелі. Якщо стандартні лоджії і балкони складаються з двох частин, то французькі повністю сформовані з склопакетів.

Размеры пластиковых окон

Нерідко наші фахівці стикаються з балконами і лоджіями нестандартної форми - наприклад, з еркером, у вигляді півкола і т д. У цьому випадку прораховувати вартість потрібно індивідуально.

Тип профілю і склопакета

Для наших клієнтів, які хочуть засклити балкон у Києві, ціна безпосередньо залежить від обраної віконної системи. Компанія "Wenster" пропонує профілі від надійних європейських виробників: Kommerling, Rehau, Salamander, ALM, OpenTeck і інших. Наші фахівці дадуть відповідь на ваші запитання про те, чим відрізняються ці системи, чому вони стільки коштують, і яку краще вибрати в вашому випадку.

Також вартість буде залежати від склопакета. Найдешевший варіант - це однокамерний, який складається з 2-х стекол на рамі, а між ними знаходиться простір, та сама камера. Склопакети також можуть бути дво- і навіть трикамерні. Чим більше цих камер, тим краще вікно захищає приміщення від холоду, вологи, шуму. Відповідно, тим вище буде вартість засклити балкон.

Особливості конструкції

На ціноутворення скління впливають такі чинники:

 • які розміри балкона - чим він більший і складніше по конструкції, тим вище буде вартість;

 • скільки буде стулок і відкриттів - глухі обійдуться дешевше, ті що відкриваються дорожче;

 • буде винос площі - іноді замовники хочуть трохи збільшити свій балкон, в цьому випадку послуги з виносу додаються до вартості;

 • потрібні підвіконня, відливи, москіткі, штори - всю цю фурнітуру можна замовити в компанії "Wenster";

 • яким буде дизайн вікна - наша компанія проводить скління лоджій в Києві не тільки стандартними білими вікнами, а й пропонує варіанти різних кольорів і текстур.

Більш детальну інформацію можна отримати у наших консультантів. Вони підкажуть, як правильно заміряти лоджію, на що звернути увагу, і які нюанси врахувати. Також ви можете викликати додому замірників "Wenster". Вони приїдуть у зручний для вас час, ретельно все виміряють і точно розрахують, скільки коштує засклити балкон.

Пакет послуг

Вартість вашого скління багато в чому буде залежати від того, чи будете ви наймати монтажників, і які роботи вони будуть виконувати. Найпростіший варіант - це самостійно все виміряти, а потім зробити замовлення на нашому сайті та своїми силами засклити лоджію. Ціна в даному випадку буде мінімальною, адже вам не доведеться платити ні за які додаткові послуги.

Однак такий варіант доступний далеко не всім. Якщо у вас немає потрібних знань, досвіду чи інструментів, то вам не під силу буде провести такі роботи самостійно. До того ж якщо балкон нестандартної форми або в старому будинку, то це помітно ускладнює завдання. У таких випадках розумніше буде замовити у нас засклення балкона в Києві. Ціна буде залежати від кількості і складності виконуваних робіт. Це може бути:

 • проста установка склопакетів;

 • демонтаж старих вікон і установка нових;

 • розширення площі балкона з подальшим монтажем вікон;

 • додаткове утеплення, обшивка, установка даху;

 • монтаж фурнітури - москіток, жалюзі і т д.

Компанія "Wenster" пропонує якісне та швидке скління балкона. Ціна в Києві у нас конкурентоспроможна і повністю виправдана. Щоб дізнатися більше про пропоновану тут продукцію та послуги, зв'яжіться з нами через онлайн-форму внизу сторінки. Також ви можете залишити нам свій номер телефону - і консультанти вам зателефонують!

https://oknaeuro.kiev.ua/price_balkon