>
Логотип
Логотип

Балконний блок

Металопластиковий балконний блок – необхідна конструкція для кожного будинку. Більшість квартир, де балкон не засклений, піддаються постійному промерзанню, так як через отвори йде велика частина тепла з приміщення. Вибираючи ремонт у цій області, ви дозволите вашому житлу стати островом комфорту влітку і взимку. Тому рекомендуємо замовити послуги професіоналів і встановити пластикове вікно з балконними дверима ціна якої демократична.

Основні і другорядні складові балконного блоку

Из чего состоит балконный блок


Варіант скління і нюанси

Деякі будинки об'єднують кімнати і кухню виносним коридором, який виконує функцію об'єднання житла і нагадує балконний дверний блок. Старі будівлі не мали хорошого показника енергоефективності, тому часто в суміжних кімнатах було холодно взимку і задушливо влітку. Зараз є можливість провести якісний ремонт і забути про перепад температур. Для цього необхідно розрахувати вартість пластикового вікна з балконними дверима і замовити установку.

Перехід з кімнати на балкон завжди відділяє блок віконний пластиковий. Конструкція найчастіше включає в себе об'єднання віконного і дверного виробу. Такий блок є герметичним і щільно з'єднанується профільною системою. Також можливий варіант установки двох вікон з поділом посередині у вигляді дверей. Такий варіант має цікаву назву – «Чебурашка».

Балконный блок окно слева
Балконный блок Чебурашка
Балконный блок окно справа

Наші роботи Викликати замірника

В незалежності від проекту квартири скління може бути різним. У проектах з великими отворами типу «Чеських», рекомендуємо звернути увагу на конструктивні розміри. Так як далеко не кожен доступний профіль і фурнітура зможе витримати чотири розділових секції, що об'єднані між собою. Балкон в такому проекті має досить високі двері – до 2,5 м. Тому фахівці рекомендують вікно з балконними дверима ціна не економити, а встановити міцні надійні конструкції, де верхня частина буде глухою, а нижня - рухомою. Такий розподіл висоти: 40 см – глухого, а 2,1 м – на вихід допоможе правильно розподілити навантаження на профіль і рухомі частини і значно збільшить термін служби конструкції.

Міняти віконний блок пвх необхідно повністю. Дана система не принесе бажаного ефекту і не вбереже від протягів і холодів, якщо міняти її частково. Домогтися бажаного комфорту можна в тому випадку, якщо встановити сучасні системи з енергозбереженням і підібрати профіль від 5-ти камер і більше в поєднанні з 2-х камерний склом. Таке оснащення дозволить зменшити втрати тепла і значно зменшити витрати.

Купити пластиковий балконний блок

Конструкція часто складається з вікна і дверей, які є провідниками світла в денний час. Вікна можуть бути глухими, орними, розсувними і будь-якими іншими вимогу власника квартири. Двері, в свою чергу, можуть бути:

  • Одночастинні. Конструкція допускає наявність цільного склопакети без застосування поділу або установки імпоста по центру конструкції. Відсутність розділяючої ланки допомагає досягти більшої освітленості, але може згубно впливати на міцність двері в цілому. Віконний блок з дверима даного типу рекомендується робити невеликих розмірів або розділити на декілька частин.

  • Двочастинними. Конструкція ділиться на дві частини шляхом вмонтованої перегородки – імпоста або в поєднанні двох окремих частин. Наприклад: верхня частина – склопакет, а нижня – сендвіч панель, яка також герметична і не пропускає повітря. Найчастіше панель має стандартний білий колір або випускається під профіль. Можливо також застосування двох склопакетів для покращення оглядовості.

Якщо вікно з дверима на балкон ціна більше і розміри більше, то рекомендують розділити двері на дві вертикальні частини. Отвір, шириною 1.4 м можна розділити і одну частину зробити дверима, що відкриваються, а іншу виконати у вигляді глухого витягнутого по вертикалі вікна. Якщо бажаєте залишити двері, то можливо забезпечити конструкцію штульповим механізмом. Пристрій дозволить зробити одну стулку постійно рухомою, а другу – відкривати тільки по необхідності. Вибирайте оптимальні варіанти для вашої квартири і запитуйте у наших фахівців, скільки коштує пластикове вікно з балконними дверима по замірам ваших прорізів.


Наші роботи Викликати замірника

Купити балконний блок в Києві

Скільки коштує пластиковий балконний блок, можуть сказати наші консультанти після звернення в офіс або по телефону. Але дізнатися остаточну ціну можна після проведення замірів конструкції і вибору складових: профілю, скла, фурнітури і энергоэфеективных технологій. Також пластикові конструкції можна замовити в сукупності з повною обробкою і капітальним ремонтом. Віконний блок купити, це значить зробити житло максимально затишним для мешканців будинку.

Київ – велике місто, яке включає різні будівлі. Якщо у вас квартира, в якій передбачено віконно балконний блок, то зателефонуйте нам і викличте майстрів для вимірювання необхідних розмірів і розрахунку конструкції.

Схожі статті

Балкон під ключ

https://oknaeuro.kiev.ua/balkonnyyblok