>
Логотип
Логотип

Установка москітної сітки на пластикове вікна

Житлове приміщення має бути затишним і комфортним. Саме такі параметри забезпечать повноцінний відпочинок і сімейне благополуччя. Гарантією спокою теплими літніми вечорами може стати правильна установка протимоскітної сітки, яка запобіжить поява комах і позбавить вас від надокучливого дзижчання.

Монтаж москітної сітки інструкція

Монтування виробу залежить від побудови конструкції. При виборі враховується обраний варіант кріплення, розмір, та інші дані, які уточнюються при оформленні замовлення. Якщо ви вирішили придбати виріб з зовнішнім або внутрішнім способом кріплення, труднощів не повинно виникнути.

Установка москітної сітки на пластикове вікно передбачає такі дії:

  • Вибираємо точки для приєднання кріплень. Можливо від 4 до 8 точок.

  • Просвердлюємо отвори на розмічених місцях і приєднуємо кріплення. Використовуються як зовнішні у вигляді куточків, прикріплених до профілю вікна з боку вулиці, так і висувні вушка на рамі з полотном.

  • Власники. Дані ручки вказуються при виготовленні виробу, але якщо їх немає, то необхідно шляхом свердління їх прикріпити самостійно за допомогою саморізів. Без даної фурнітури подальша установка москітної сітки здасться складним.

  • Виводимо рамку з полотном через вікно, якщо кріплення зовнішні. У такому разі одягаємо виріб, по черзі вводячи в пази частини конструкції: верхні, а потім нижні. Якщо внутрішні: притуляємо і відкладаємо вушка.

Найскладніше в цьому процесі - це потрапити в пази і намагатися не впустити конструкцію. Тому рекомендуємо проводити роботу з особливою обережністю або звернутися за допомогою до фахівців. Звертаючись в нашу компанію, ви упевнитеся, що установка москітної сітки ціна прийнятна і буде по кишені кожному бажаючому, позбавиться від комах в будинку.

Інші види кріплень

Ролетні і розсувні типи монтуються інакше, так як конструкція більш складна і рідко знімається. Якщо попередні варіанти рекомендується демонтувати з настанням холодів, то ролет - згортається і ховається в захисний короб. Установка москітної сітки на вікна такого типу вимагає великих зусиль, спеціального інструмента, і вміння самостійно зібрати виріб.

Магнітні та стрічки на скотчі кріпляться за рахунок додаткових елементів без свердлінь. Кріплення такої системи передбачає приклеювання з внутрішньої частини вікна полотна. Липка стрічка відмінно тримається і витримує необхідний вага конструкції, але такий виріб не довговічно і прослужить не більше одного сезону. До того ж нестійкість і часті відкривання можуть запустити шкідників в кімнату. Тому монтаж москітної сітки на пластикове вікно рекомендуємо проводити дбайливо і вибирати якісні і міцні конструкції.

Знімаємо виріб з вікна

Приходить похолодання, а разом з ним і зникають комахи. Тому конструкція взимку знімається і відправляється на зберігання в тепле приміщення до наступного літа. Демонтаж проводиться також як москітні сітки установка, але з точністю навпаки. Так само як одягали на кріплення каркас, тепер необхідно зняти і зробити чистку. Тільки розкручувати куточки і знімати петлі не потрібно, якщо ви збираєтеся на наступний рік вішати полотно назад на вікна. Дбайливе зберігання допоможе зберегти виріб в первозданному вигляді і застосовувати кожен сезон.

Установка антимоскітної сітки – необхідний захід, який запобігає появі настирливої мошкари в приміщенні. Просте і примітивне виріб забезпечить приємний відпочинок теплими вечорами з відкритими вікнами і почуттям насолоди від прохолодного літнього бризу.


Схожі статті

Ціни на москітні сітки

Тканинні ролети відкритого типу

https://oknaeuro.kiev.ua/ustanovkamoskitnojsetki