>
Логотип
Логотип

Дах на балкон

Дах для балкона – один з важливих елементів при забудові. Саме від якості цієї споруди залежить подальша експлуатація, теплостійкість і ергономічність всього приміщення. Конструкція повинна бути однаково якісна на всіх поверхах будівлі, особливо на останньому. Так як невелика площа захищає балконний блок і робить житло затишним і теплим не залежно від погоди за вікном.


Основні типи конструкції

Крыша на балкон

Дах балкона може бути виконаний у вигляді загального каркаса, а також прилягати вже до існуючого парапету. В залежності від якості будівництва і необхідності ремонту розрізняють:

  • Залежного типу. Конструкція спирається на несучі частини опори і стіну в будинку. У невеликих варіантах опорою може стати профіль і склопакет, яким проводять засклення. Суміщені конструкції можуть використовувати важкі матеріали крівлі і мати доступну вартість.

  • Незалежний виріб. Даний тип передбачає використання окремого зварного каркаса, який зможе утримати конструкцію. Варіант використовується в балконах малої і великої площі і вимагає правильної збірки матеріалів за вагою. Чим більше балкон, тим легше повинні бути використовувані матеріали.

Різниця у виборі типу може базуватися виходячи з побудованої будівлі, поверховості і варіанти балкона. Тому дах на балконі може бути досить простою у першому варіанті, і більш дорогою і складною - у другому.


Конструктивні рішення

Зробити дах на балконі ціна варіюється від типу та вартості матеріалів. Але якісна споруда може складатися лише з перевірених кращих матеріалів. Для оснащення підійдуть профнастил, сталеві, оцинковані листи, бітум, ондулін, бітумна черепиця та інші матеріали. Кожен з представлених варіантів має свої властивості, які дозволяють підібрати технологію установки. Наприклад: гнучкий по структурі ондулін необхідно зміцнити каркасом, а міцний і доступний профнастил необхідно шумоізолювати, хоча ондулин в ізоляції не потребує. Тому вибираючи властивості можна представити картину і розрахувати вартість зведення даху. Деякі клієнти вибирають склопакети або полікарбонат для кращої освітленості площі.


Монтаж та вартість робіт

Постройка крыши на балконе

Правильна професійна установка допоможе користуватися спорудою не один десяток років, забувши про протяги і зайві втрати тепла. Правильний монтаж забезпечить цілісність і схоронність конструкції на довгі роки. Перед монтуванням перевіряють міцність кутових рам, обрешітки, стійок. Так як від якості несучих конструкцій залежить цілісність всього балкона, монтування елементів має бути не менше 8 см глибини анкерних болтів. Така глибина забезпечить міцність кріплень.

У разі використання дерев'яних балок необхідно стежити за якістю обробки антисептиками і вогнестійким просоченням. Також враховувати гладкість і рівність балки. Також рекомендується вибирати якісні інструменти для різання матеріалів. Замість звичної болгарки, бажано використовувати ножиці по металу. Цей варіант дозволить якісно обробити краї листів і зробити їх зріз рівномірним і правильним.


Монтаж крыши на балконе

Утеплювач також необхідний даху. Мінеральна вата в поєднанні з гідроізоляцією – відмінний варіант для підтримки тепла. Головне стежити за тим, щоб обраний вами утеплювач не промок, і намагатися уникати навіть найменшого потрапляння вологи.

Дах балкона ціна залежить від перелічених вище складових. Необхідно визначитись з варіантом споруди, використовуваними матеріалами, поверховістю будівлі і розмірами. Тому рекомендуємо зв'язатися з нами по телефону для оформлення замовлення і детального прорахунку.Схожі статті

Дах для балкона під ключ

https://oknaeuro.kiev.ua/krishanabalkon