>
Логотип
Логотип

Безрамне скління гільйотинними системами

Для скління відкритих приміщень ідеально підходять гільйотинні системи. Це безрамні конструкції, у яких віконні стулки рухаються у вертикальному напрямку - вгору і вниз. Коли вони опускаються, то утворюється міцна скляна стіна, а коли піднімаються, внизу залишається статичне скляне огородження, а зверху - відкритий простір. Для управління стулками використовується електропривод, що дозволяє автоматизувати їх.

Гильотинные системы

Гільйотинні системи безрамного скління підходять для терас, альтанок, веранд, літніх майданчиків в ресторанах і кафе. Вони є чудовою альтернативою вініловим плівкам і стандартному склінню.

Основні переваги гільйотинних систем:

Гильотинные системы
 • Варіативність - можна вибрати конструкцію з різною кількістю стулок, під різні стекла і склопакети.

 • Просте управління - користувач регулює ступінь відкриття за допомогою дистанційного пульта. 5-канальний пульт дає можливість управляти кожною стулкою окремо - наприклад, 1 або 2 відкрити, а решта залишити закритими. Це дозволяє швидко реагувати на зміни погоди.

 • Економія простору - на відміну від звичайних вікон, які розкриваються всередину, панелі гільйотиної системи піднімають при відкритті вгору. Вони не займають місця в приміщенні, що дозволяє максимально використовувати його площу.

 • Комфорт - в закритому стані система надійно захищає гостей від вітру, протягів, пилу і шуму з вулиці. Змінюючи висоту панелей, можна легко управляти мікрокліматом і рівнем провітрювання в приміщенні.

 • Енергоефективність - гільйотине скління допоможе продовжити сезон використання літнього майданчика або тераси, а також знизити витрати на опалення приміщення. Удароміцність - в даних системах встановлюються загартовані стекла, які досить складно розбити. Це захищає приміщення від злому.

Гильотинные системы преимущества
Гильотинные системы преимущества
Гильотинные системы преимущества
Гильотинные системы управление

Як вибрати гільйотинну систему?

Перш ніж замовити безрамне скління даного типу, потрібно заміряти приміщення. Також вам варто визначитися з кількістю стулок і типом їх відкриття. Знизу в гільйотинних вікнах завжди розташовується статична стулка, яка є перилами. А зверху можна вибрати конструкцію, у якій рухливі 1 або 2 стулки. Також важливо визначитися, яка конструкція вам підходить: під ударостійке скло або під склопакет.

Потрібна допомога у виборі? Наші фахівці завжди готові відповісти на ваші запитання. У нас можна замовити гільйотини системи різних серій: TWIN, THERMO і інші.

Гільйотина система TWIN

Якщо ви шукаєте практичне, надійне і естетичне рішення для скління окремих приміщень, то оптимальним варіантом стане гільйотина система TWIN. Її особливість полягає в тому, що віконні стулки при відкритті піднімаються, а знизу залишаються перила з ударостійкого скла. Дана система підходить для установки склопакетів і управляється за допомогою дистанційного пульта. Її можна встановити на літньому майданчику ресторану або терасі. Також гільйотини системи стають дедалі популярнішими в приватних котеджах - наприклад, для скління альтанок, веранд і т д.

Гильотинные системы на пульте управления

Особливості та переваги системи TWIN

 • дозволяє вибрати конструкцію з 1 або 2-ма рушійними стулками;

 • має герметичні ущільнювачі, які надійно захищають приміщення, від протягу, вітру, шуму і пилу;

 • дозволяє легко керувати провітрюванням - стулки можна підняти на будь-яку висоту, а багатоканальний пульт дає можливість регулювати відкриття кожної з них окремо;

 • є можливість встановити енергозберігаючі склопакети - це підвищить термін використання тераси і збільшить доходи закладу.


Купити систему TWIN можна в нашому інтернет-магазині. Подивіться в таблиці ваші характеристики і зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом.

Гільйотина система TWIN TOP

Гільйотина система TWIN TOP - відмінне рішення для вхідних груп, воріт, дверних і віконних прорізів. Це скляне огородження, яке рухається у вертикальному напрямку. Щоб відкрити прохід, потрібно зрушити його вгору. Відповідно, опускаючись, ця система закриває прохід. Даний варіант скління підходить для вхідних отворів в офісних приміщеннях, торгових центрах, басейнах, ресторанах і т д. Це практична і більш естетична альтернатива дверям, захисним ролетам, воротам. Також система підходить для скління віконних прорізів великих розмірів.

Гильотинные системы на пульте управления

Основні переваги гільйотинних систем TWIN TOP:

 • посилений профіль - ефективно протистоїть вітровим навантаженням і захищає від злому;

 • надійна герметизація - дозволяє зберегти тепло і захистити приміщення від опадів, протягів, пилу шуму;

 • дистанційне керування - за допомогою пульта можна регулювати ступінь відкриття кожної стулки;

 • економія місця в приміщенні - за рахунок того, що система відкривається не всередину, а вгору;

 • естетичність - гільйотина система TWIN TOP виглядає набагато акуратніше стандартних вікон і дверей.


Більш докладні характеристики даної конструкції наведені в таблиці. Щоб поставити запитання нашим консультантам або замовити, заповніть форму зворотнього зв'язку.

Гільйотина система BALCON

Цікавить стильне, надійне і безпечне скління для вашого балкона? Тоді вдалим вибором стане гільйотина система BALCON. Вона розроблена спеціально для лоджій і балконів і підходить для установки склопакетів. У нижній частині знаходиться відкидна стулка, яка грає роль балюстради. У верхній - одна або дві рухливі панелі, які рухаються у вертикальному напрямку. Якщо потрібно провітрити балкон, ці стулки піднімаються вгору.

Гильотинные системы на пульте управления

Основні переваги гільйотинних систем BALCON:

 • за рахунок міцної фурнітури, ці конструкції витримують вітрове навантаження і стійкі до злому;

 • з балкона відкривається гарний панорамний вид;

 • дистанційний пульт дозволяє легко управляти положенням стулок і домогтися потрібної вентиляції;

 • завдяки відкидному механізму, нижню стулку зручно мити з зовнішньої сторони;

 • продумана система ущільнювачів захищає від вітру, пилу і шуму, а канали водовідведення прибирають конденсат;

 • стулки відкриваються вгору, не займаючи місця в приміщенні;

 • безпечна кришка-перила перешкоджає випадковому затисканню пальців.


Детальні характеристики системи BALCON представлені в таблиці. Зв'яжіться з нами зручним способом, щоб замовити її!

Гільйотина система THERMO

*Виготовляється тільки під замовлення в великих обсягах.

Гільйотинна система THERMO - це стильний, практичний і енергоефективний варіант безрамного скління. Між її профілем і стулкою є терморозрив, заповнений поліамідними вставками. Конструкція дозволяє встановити енергозберігаючі склопакети. Завдяки цьому система забезпечує максимальну теплоізоляцію. Вона підходить для установки на терасах і літніх майданчиках закладів, в верандах приватних будинків, альтанках, зимових садах, оранжереях. Також її можна використовувати для панорамного скління лоджій і балконів.

Гильотинные системы на пульте управления

Стулки переміщуються по вікну в вертикальному положенні за допомогою надійного ланцюгового механізму. Керувати ними можна за допомогою дистанційного пульта або спеціального додатка на смартфоні. У профіль можна встановити склопакет з ламінованого, матового або ударостійкого скла.

Гільйотинні системи THERMO мають безліч плюсів:

 • добре зберігають тепло, дозволяючи економити на опаленні або продовжити сезон використання тераси;

 • зручно управляються одним натисканням кнопки;

 • стійкі до злому;

 • виглядають стильно;

 • прості в догляді;

 • довго служать.


Детальні характеристики цих систем наведені в таблиці. Зв'яжіться з нашими консультантами, щоб задати питання і вибрати підходящий варіант безрамного скління.

https://oknaeuro.kiev.ua/gilotinnyesistemy