>
Логотип
Логотип

Магнітні москітні сітки

Популярність москітних сіток на магніті пояснюється їх високим ступенем захисту від докучливих комах та мошкари. Жоден комар не проникне всередину приміщення, завдяки щільним стулок вироби, і не потривожить сон мешканців будинку. Використання сіток на магнітах – це практичне і правильне рішення, яке забезпечить комфортні умови для кожного члена сім'ї.

Компанія "Wenster" реалізує лише якісну продукцію, яка виготовляється на сучасному обладнанні. Купити москітну сітку на двері можна на нашому сайті, замовивши консультацію, або зателефонувавши за контактним номером. В нашому асортименті сітки різних розмірів і параметрів, які можна придбати в готовому вигляді і насолоджуватися життям без комах.

Основні переваги виробів на магнітах

магнитная сетка

1. Дверна антимоскітна сітка на магнітах має універсальні параметри, що дозволяє її використовувати для будь-яких дверних прорізів. Процес монтажу при цьому не викликає труднощів і здійснюється без застосування додаткових інструментів. У виробах, представлених в нашому каталозі, застосовується до 18 магнітів, які розташовуються на стулках і щільно закривають приміщення від мух і комарів.

2. Ефективність і надійність москітних сіток, дозволяє використовувати дані вироби для вхідних, міжкімнатних і балконних дверей. Виняткова корисність сіток пояснюється і тим фактом, що деякі комахи можуть не тільки набридати своїм звуком і кусати людину, але і стати причиною алергії. Візуально москітна сітка являє собою подобу двостулкової двері з вшитими посередині магнітами.

3. Після проходу людини, сітка на магнітах миттєво злипається, обмежуючи вільний простір для доступу в приміщення. Це дозволяє виключити не тільки появу різних видів комах, але і пилу, яка може потрапити до кімнати з вулиці. Ще один важливий фактор при використанні сіток на магнітах-фіксаторах полягає в її простій установці, для цього використовуються дерев'яні кнопки, або липучки.

4. Для багатьох людей велике значення має надходження свіжого кисню в кімнати. Москітна сітка на магнітах виготовляється за допомогою спеціального дихаючого матеріалу, який не перешкоджає природній циркуляції потоків повітря. При цьому надійне скріплення елементів, сітки не дозволяє їй відкритися при поривах вітру.

Представлені на нашому сайті вироби мають наступні особливості:

 • Автоматичне закриття після проходу людей;

 • Швидка установка і легке зняття сітки;

 • Магнітні елементи вшиті у шов і не відриваються з часом;

 • Відкриття виробів відбувається без зайвих зусиль;

 • Надійний захист від великих і дрібних комах;

 • Доступ свіжого повітря в приміщення.

Антимоскітна магнітна шторка – це справжній порятунок для людей в теплі пори року, свіжий приплив повітря з вулиці просто необхідний. За допомогою сітки на магнітах-фіксаторах, ви забудете про докучливих комах і зможете насолоджуватися домашнім затишком вечорами за переглядом улюблених фільмів чи серіалів. Компанія "Wenster" гарантує кращі умови для придбання даних виробів у Києві.

Застосування антимоскітних сіток на магнітах

Функціональність і практичність використання даних пристроїв забезпечується завдяки можливості застосування для різних приміщень і дверних прорізів. Тому можна сказати, що будь-яку споруду можна без праці захистити від настирливих комах, якщо у вас є москітна сітка на двері на магнітах. Даний тип виробів підходить для установки:

 • У дачних будиночках;

 • У заміських котеджах;

 • У багатоквартирних будинках;

 • У літніх альтанках;

 • У дитячих садках;

 • В офісах і невеликих магазинах.

Москітна сітка на магнітах кріпиться до рамки дверного проходу і повторює його контури. Візуально виріб набуває вигляду рамкової каркаса, на якому щільно натягнуті штори.

Антимоскітна сітка на магнітах. Розміри

Турбота про покупця починається з широкого асортименту продукції та оптимальних технічних можливостей. Ми пропонуємо тільки якісні вироби, які щільно прошиті, не рвуться від механічних впливів і не втрачають свій первинний зовнішній вигляд після тривалого часу. Сітки для дверей підходять до будь рам і можуть бути наступних розмірів:

 • Сітка 820х2000 мм.

 • Сітка 920х2000 мм.

 • Сітка 720х2200 мм.

 • Сітка 1000х2200 мм.

ВАРТІСТЬ ДАНОЇ СІТКИ, незалежно ВІД РОЗМІРІВ - 400 грн

Після покупки магнітної сітки, її слід підготувати до експлуатаційних умов. Для цього необхідно вставити магнітні смуги в спеціальні кишені, таким чином, щоб широка сторона виробу була розташована всередині отвору дверей. При установці важливо розмітити магнітну стрічку на всю довжину полотна. В цілях економії часу на монтаж, рекомендується використовувати кнопки і спеціальні фіксатори.

Купити москітну сітку на магнітах в Києві

Москітна сітка на магнітах забезпечить зручність і комфорт перебування в будинку або на дачі. Даний виріб не викличе праці в плані догляду, а процес експлуатації не потребують додаткових зусиль. Для повернення полотну первісного вигляду, досить помити його теплою водою з використанням звичайних миючих засобів.

Компанія "Wenster" пропонує придбати практичні і надійні вироби на магнітах-фіксаторах за доступними цінами. Відгуки на дану продукцію завжди позитивні, завдяки довговічності конструкції і міцності використовуваного матеріалу. Також ви можете купити сітки москітні з доставкою по Україні.

Для оформлення замовлення та отримання оперативної консультації телефонуйте за нашими контактними номерами. Ми забезпечимо якісний сервіс та запропонуємо оптимальні варіанти москітних сіток на магнітах.

https://oknaeuro.kiev.ua/magnitnayasetka