glob_mobile>
Логотип
Логотип

Вікна Salamander (Саламандер)

Вікна пвх Salamander – одна з провідних фірм по виготовленню профілю, якість якого перевірено роками. Останні технологічні розробки, сучасне обладнання виробництва і німецькі традиції поєднуються у творі конструкцій. Рішення склити представленим матеріалом дім допоможе назавжди забути про протяги, надмірної втрати теплоенергії та іншого дискомфорту. Ознайомтесь детальніше з позиціями і вибирайте вікна саламандер для свого будинку.


Металлопластиковые окна Salamander
Металлопластиковые окна Salamander
Металлопластиковые окна Salamander
Металлопластиковые окна Salamander

Пластикові вікна Salamander

Якісні німецькі бренди пропонують встановити конструкцію у приміщенні. Поєднання профілю, енергозберігаючого склопакета і надійної фурнітури марок Maco і Rotto дозволить насолоджуватися легкістю в користуванні і комфортом у домі.

Серед варіантів оснащення розрізняють:

  • Вікна Salamander 2D. Трикамерний профіль відносять до бюджетної ланки продуктів компанії. Монтажна глибина 60 мм при допустимих розмірах склопакета 24-32 мм Дану серію встановлюють в громадських місцях, а також де економія тепла не виконує головну функцію: балконах, холах, в будинках з централізованим опаленням.

  • Вікна саламандра серії Streamline. П'ятикамерна конструкція профілю дозволить зберегти герметичність виробу і надійно захистити ваше приміщення від негоди з боку вулиці. Монтажна глибина становить 76 мм і дає можливість встановити будь-скло від 24 до 48 мм, у тому числі і ударостійке. Має внутрішню сталеву арматуру з загином для збільшення міцності. Також можливі різні дизайнерські способи оформлення, включаючи зміну стандартного кольору і палітри фарб.

  • Вікна саламандер BluEvolution. Шестикамерний варіант профілю гарантує енергоефективність та захист. Ширина становить 92 мм. Система вважається основоположною в преміум сегменті і забезпечує максимальну шумоізоляцію і герметичність. Підходить склопакет 52 мм шириною.

  • HST системи. Представлені вікна саламандра Київ є подвійними конструкціями з рухомими створками. Серія відрізняється кількістю використовуваних створок і може становити від 2-х до 4-х одиниць, що значно економить місце в приміщенні. Монтажна глибина профілю парної системи становить 172 мм. Застосовуються склопакети – 48 мм

Оригінальні комплектуючі роблять пластикові вікна саламандра незамінним і надійним помічником в інтер'єрі. Крізь правильно встановлені конструкції не пройде вітер і холодне або жарке повітря надасть мінімум впливу на мікроклімат приміщення. Компанія Salamander Київ використовують в конструкціях якісні ущільнювальні гуми, які при правильній експлуатації прослужить десятки років.

Віконний профіль Salamander

Металлопластиковые окна Salamander

Головною особливістю і відмінною рисою даної марки є профіль. У залежності від кількості камер і ширини виробу підбирається зазначена вище система і характеристики. Для домашнього використання з метою енергоефективності та зниження витрат на опалення та системи охолодження в літній період рекомендується встановити преміум версію. Вікна саламандра Київ ціна окупиться після 2-3 років використання, не дивлячись на високі початкові витрати.

Профіль Salamander має гідні характеристики і відрізняється цілісністю конструкції за рахунок використаного армування. Кожен запропонований варіант має свою ціну і призначення. Можливість заокруглення дозволяє втілити в реальність дизайнерські задумки і зробити отвір красивим місцем у будинку. Вироби компанії Salamander можна купити у нас, а також замовити супутні матеріали та монтаж.

Схожі статті

Вікна Rehau

Пластикові вікна ALM Plast

Ламіновані вікна

https://oknaeuro.kiev.ua/salamander