glob_mobileЛоготип
Логотип

Металопластикові вікна

Металопластикові вікна завоювали популярність серед власників будинків і квартир. Міцний і захищений профіль легкий у догляді і експлуатації в незалежності від споруди. Виріб може мати різний розмір, що дозволяє зробити під замовлення скління будь-якої конструкції. Продаж металопластикових вікон – надійний помічник при будівництві та ремонті у вашому домі.

Особливості конструкцій

Пластиковые окна схема

Металопластикові вікна від виробника складаються з:

  • Рами. Дана частина встановлюється на заздалегідь підготовлений отвір, який за необхідності зміцнюється і вирівнюється. До рами кріпляться стулки і вставляється склопакет.

  • Стулки. Пластикове вікно має частину, яка відкривається. Якщо конструкція не передбачає використання, то виріб називається глухим.

  • Склопакет. Набір скла, які герметично склеєні між собою і мають проміжки - дистанцію. Від кількості вживаних стекол залежить наявність камер.

  • Армуючий профіль. Наявність пристрою в конструкції гарантує цілісність і зміцнення. Від щільності арматури можна судити про вагу, як і ціною виробу в цілому.

  • Фурнітура. Замки, петлі, ручки, система кріплень та інше використовується для легкого користування конструкцією. Фурнітура дозволяє розташувати стулку в певному положенні, відкрити навстіж за допомогою ручки і петлі. Для покращених конструкцій використовують каретки з набором коліс для відсунення.

  • Імпост. Пластикова вставка, яка допоможе рівномірно розподілити навантаження і зміцнити виріб. Встановлюється в залежності від розміру.

Якщо вас цікавить питання: де замовити хороші пластикові вікна, то ви недарма зайшли на наш сайт. Наша команда пропонує якісні вироби, які включають усі необхідні атрибути, і пропонує вибрати колір, розмір і комплектацію.

Замовити хороші пластикові вікна

Металопластикові вікна пвх складаються з профілю, який може бути різним по ширині, міцності і кількістю внутрішніх камер. Сам профіль являє собою корпус з пластмаси з перегородками. Отримані порожнечі служать повітряними тепло бар'єрами, а також можуть помістити в собі ущільнюючу П-подібну арматуру. Вікна металопластикові використовують профіль в рамі і стулці.

Особливості монтажу полягають у видаленні старої рами і підгонки отвору під необхідний розмір. Деякі варіанти розглядають будівельні роботи по нарощуванню прорізу, у разі якщо ви вирішили замовити вікна пластикові меншого розміру. А також вибивання частин для збільшення отвору в разі вікна пластикові Київ більшого обсягу.

Вибір профілю полягає у визначенні торгової марки, яка необхідна. Ми пропонуємо наступні варіанти брендів металопластикові вікна Київ: Rehau, Salamander, ALM Plast, WDS, OpenTeck. Також вікна пластикові замовити можна у відповідності з необхідним склопакетом.

Склопакет являє собою об'єднання двох скляних площин, пов'язаних між собою бутиловим герметиком і рамкою. Порожнеча при бажанні клієнта заповнюється газом аргоном з низькою теплопровідністю. Скріплене скло менш сприйнятливе до перепаду температур і є енергоефективними. Від кількості вживаних стекол залежить остаточна замовити вікна ціна. Так як найчастіше обирають 2-х і більше камерні склопакети, які мають певну вартість, але зберігають більше тепла в приміщенні.

Замовити пластикові вікна ціна безпосередньо залежить від розміру конструкції, виду застосовуваного профілю і склопакета. Потім підбирають фурнітуру та дизайн виробу. Профіль може мати прямокутну, так і округлу форму, а кольори можуть нагадувати дерев'яну поверхню.

Наші переваги

Терміни виготовлення

Ми виготовимо пластикові вікна протягом двох робочих днів, і короткий термін не впливає на якість готової продукції, а також не тягне за собою підвищення вартості

Безкоштовна доставка

Ми економимо Ваші гроші і гарантуємо безкоштовну своєчасну доставку в найкоротші заздалегідь обумовлені терміни

Виїзд менеджера

Наш менеджер приїздить до Вас додому або в офіс, виконує замір, на місці розрахує ціну, а при необхідності укладає договір, не виходячи з дому

Спеціальна пропозиція

"Спеціальна пропозиція" передбачає співпрацю з будівельними компаніями, виконробами, монтажними бригадами і т. д.

Гарантія

Будь-яку проблему, яка пов'язана з заводським браком або неякісною установкою (що буває вкрай рідко), наші фахівці приїдуть і усунуть в найкоротші терміни

Безкоштовний замір

Наші замірники – професіонали з досвідом роботи, виконають якісний замір безкоштовно і порекомендують які варіанти вікон і їх конфігурація Вам підійдуть


Особливості виробу для комфортного життя

Скління і заміна старих конструкцій новими, має ряд переваг, які актуальні на сьогоднішній день. Якщо ви роздумуєте над тим, де замовити вікна пвх, то вам знадобиться наша компанія, яка реалізує вироби для:

  • Комфортного і затишного оформлення будинку.

  • Економії коштів на роботі кондиціонерів в літній час і обігрівачів в зимовий.

  • Легкого і практичного використання, так як конструкція не вимагає особливого догляду і відкривається просто.

  • Функціональності. Розмаїття варіантів фурнітури дозволяє створити конструкції на всі випадки життя: висувні, купе системи та інше.

В залежності від обраного вами варіанту замовити вікна пвх ціна розраховується під час оформлення замовлення. Наші замірники грамотно складуть креслення, а менеджери допоможуть підібрати оптимальний варіант виробу за вашим запитом.

Продаж вікон пвх і їх покупка дозволить вам забути про труднощі прибирання та користування даною конструкцією. Зателефонуйте до нас і уточніть всі деталі оформлення і прорахунку.

https://oknaeuro.kiev.ua/