>
Логотип
Логотип

Підйомно-зсувні двері Geneo HST

Компанія "Wenster" реалізує підйомно-зсувні конструкції, виготовлені всесвітньо відомим виробників REHAU під назвою Geneo HST, які дозволяють створити дверну систему відмінної якості з урахуванням проектів практично будь-яких масштабів, а також відповідно до індивідуальних вимог.

Подъемно-сдвижные двери Geneo HST

Завдяки використанню сучасних технологій і екологічно чистих матеріалів, конструкція відрізняється підвищеною міцністю, може експлуатуватися протягом тривалого часу, виготовляється з урахуванням дбайливого ставлення до здоров'я людини і природи планети.


Комплектуючі елементи ідеально поєднуються між собою, що гарантує простоту використання і легкість відкривання системи. Двері Geneo HST проходять обов'язкову сертифікацію за параметрами безпеки і володіють високим захистом від злому, витримують підвищені механічні навантаження.

Основні технічні характеристики

Завдяки використанню монтажних ніжок на профілі коробок, з'являється можливість закріплювати віконні коробки REHAU глибиною до 86 мм. В якості додаткового елементу можна використовувати рольставні системи Comfort Design, які забезпечують додаткову надійність і комфорт дверей.

Подъемно-сдвижные двери Geneo HST

Підйомно-зсувні конструкції мають додаткові канали для шурупів, які є засобом для створення міцних з'єднань і зменшують час монтажних робіт. Алюмінієве армування коробки містить місця для прикріплення конструктивних елементів до профілю і порогу.


Застосування спеціальних профілів середнього стику забезпечують максимальну герметичність, дозволяють використовувати різні колірні рішення для обробки зовнішньої і внутрішньої поверхні профілів стулок. Система використовує декоративні накладки, які приховують місця кріплень коробки до отвору.

Тип профільної системи

GENEO

Тип відкривання

Підйомно-розсувні двері

Матеріал профілів

RAU-FIPRO, ПВХ посилений фіброармуванням, RAU-ПВХ

Матеріал ущільнювача

RAU-SR, RAU-PREN (чорний, сірий)

Глибина коробки / стулки

203 мм/86 мм

Кількість камер

5 камер

Максимальна товщина заповнення:

до 53 мм

Висота профілю коробки / стулки

63 мм/97 мм

Максимальна маса стулки

400 кг

Максимальний розмір розсувної стулки

300 см х 270 см (ВхН)

Коефіцієнт теплопередачі Uf

до 1,3 Вт/м²K *

Коефіцієнт опору теплопередачі Rf

0.77м²K/Вт *

Опір вітровим навантаженням

до класу В3 по DIN EN 12210

Водонепроникність

до класу 9A по DIN EN 12208

Повітропроникність

класс 4 по DIN EN 12207

Довговічність.

класс 2 по DIN EN 12400

Звукоізоляція

до Rw,P= 43 дБ

Зламобезпека

до RC2 по DIN EN 1627

Декоративне оформлення

ламінування та лакування за колірними схемами RAL, алюмінієві накладки

Схеми відкривання

А (2 частини, 3 частини), С, G (3 частини, G1 (G-A) 3 частини), К (4 частини)

Переваги використання підйомно-зсувних дверей

  1. Висока міцність. Завдяки використанню технології фіброармірованія, яка застосовується для посилення ПВХ профілів, двері можуть виготовлятися без використання сталевого армування. Таким чином, зменшується конструктивна маса і відбувається поліпшення теплофізичних показників системи.

  2. Оптимальна теплоізоляція. Багатокамерна будова профілів і глибина до 86 мм, сприяє підвищенню показників теплопередачі, коефіцієнт якої дорівнює UD < 0,8 Вт/м²К. Это позволяет сохранять тепло в отопительный период времени, а также прохладу при использовании кондиционера летом.

  3. Сучасне виробництво. Застосування екологічно чистих матеріалів та інноваційних ущільнювачів дозволяють відмовитися від застосування рідких герметиків. При цьому раціональність виробництва підйомно-зсувних дверей гарантує кращі фінансові умови для споживача, який не переплачує за продукцію.

  4. Зручність експлуатації. Використання якісної фурнітури і оптимізованих напрямних забезпечують легкий хід зсувних стулок. Гладка атмосферостійка поверхня має посилене ядро, а великий вибір колірних рішень дозволяє підкреслити дизайн всього приміщення.

  5. Якість профілю коробки. Глибина профільної системи має глибину 203 мм і ширину 63 мм.в якості підсилюючого компонента використовується алюмінієве або сталеве армування. Інтегровані канали для шурупів сприяють можливості використання стандартних порогів і накладок.

Підйомно-зсувні двері Geneo HST від REHAU забезпечує надійний захист від протягів, пилу, води і втрат тепла і зарекомендували себе з найкращого боку. Для отримання додаткової інформації про продукцію та з метою оформлення замовлення, телефонуйте за нашим контактним номером.

https://oknaeuro.kiev.ua/geneohst