>
Логотип
Логотип

Підйомно-зсувні двері Geneo HST

Компанія "Wenster" реалізує підйомно-зсувні конструкції, виготовлені всесвітньо відомим виробників REHAU під назвою Geneo HST, які дозволяють створити дверну систему відмінної якості з урахуванням проектів практично будь-яких масштабів, а також відповідно до індивідуальних вимог.

подъемно-сдвижные двери Geneo HST


Завдяки використанню сучасних технологій і екологічно чистих матеріалів, конструкція відрізняється підвищеною міцністю, може експлуатуватися протягом тривалого часу, виготовляється з урахуванням дбайливого ставлення до здоров'я людини і природи планети.

Комплектуючі елементи ідеально поєднуються між собою, що гарантує простоту використання і легкість відкривання системи. Двері Geneo HST проходять обов'язкову сертифікацію за параметрами безпеки і володіють високим захистом від злому, витримують підвищені механічні навантаження.

Основні технічні характеристики

Завдяки використанню монтажних ніжок на профілі коробок, з'являється можливість закріплювати віконні коробки REHAU глибиною до 86 мм. В якості додаткового елементу можна використовувати рольставні системи Comfort Design, які забезпечують додаткову надійність і комфорт дверей.

Технічні характеристики Rehau Geneo HST
Тип відкривання Підйомно-зсувні двері
Матеріал профілів RAU-FIPRO: ПВХ посилений фіброармуванням, RAU-ПВХ. Обидва матеріали не містять кадмію
Матеріал ущільнень RAU-SR, RAU-PREN (чорний, сірий)
Глибина коробки / стулки 203 мм/86 мм
Кількість камер 5
Максимальна товщина заповнення: 53 мм
Розмір непрозорої частини коробки / стулки 63 мм/97 мм
Максимальна маса стулки 400 кг
Максимальний розмір зсувної стулки 300 х 270 см (Ш х В)
Коефіцієнт тепловіддачі Ut до 1,3 Вт/м2К
Опірність вітрового навантаження до класу B3 по DIN EN 12210
Водонепроникність до класу 9A по DIN EN 12208
Повітропроникність класс 4 по DIN EN 12207
Довговічність. класс 2 по DIN EN 12400
Звукоізоляція до Rw,P = 43 дБ
Зламобезпека до WK2 по DIN V ENV 1627

Підйомно-зсувні конструкції мають додаткові канали для шурупів, які є засобом для створення міцних з'єднань і зменшують час монтажних робіт. Алюмінієве армування коробки містить місця для прикріплення конструктивних елементів до профілю і порогу.

Застосування спеціальних профілів середнього стику забезпечують максимальну герметичність, дозволяють використовувати різні колірні рішення для обробки зовнішньої і внутрішньої поверхні профілів стулок. Система використовує декоративні накладки, які приховують місця кріплень коробки до отвору.

Розміри конструкцій

Geneo HST

– Ширина до 6 м

– Высота до 2,70 м

– Проход шириной до 3 м


Geneo HST

– Ширина до 10 м

– Высота до 2,70 м

– Проход шириной до 5 м

Найбільш поширені варіанти відкривання


подъемно-сдвижные двери Geneo HST


Переваги використання підйомно-зсувних дверей

Geneo HST
  1. Висока міцність. Завдяки використанню технології фіброармірованія, яка застосовується для посилення ПВХ профілів, двері можуть виготовлятися без використання сталевого армування. Таким чином, зменшується конструктивна маса і відбувається поліпшення теплофізичних показників системи.

  2. Оптимальна теплоізоляція. Багатокамерна будова профілів і глибина до 86 мм, сприяє підвищенню показників теплопередачі, коефіцієнт якої дорівнює UD < 0,8 Вт/м²К. Это позволяет сохранять тепло в отопительный период времени, а также прохладу при использовании кондиционера летом.

  3. Сучасне виробництво. Застосування екологічно чистих матеріалів та інноваційних ущільнювачів дозволяють відмовитися від застосування рідких герметиків. При цьому раціональність виробництва підйомно-зсувних дверей гарантує кращі фінансові умови для споживача, який не переплачує за продукцію.

  4. Зручність експлуатації. Використання якісної фурнітури і оптимізованих напрямних забезпечують легкий хід зсувних стулок. Гладка атмосферостійка поверхня має посилене ядро, а великий вибір колірних рішень дозволяє підкреслити дизайн всього приміщення.

  5. Якість профілю коробки. Глибина профільної системи має глибину 203 мм і ширину 63 мм.в якості підсилюючого компонента використовується алюмінієве або сталеве армування. Інтегровані канали для шурупів сприяють можливості використання стандартних порогів і накладок.

Підйомно-зсувні двері Geneo HST від REHAU забезпечує надійний захист від протягів, пилу, води і втрат тепла і зарекомендували себе з найкращого боку. Для отримання додаткової інформації про продукцію та з метою оформлення замовлення, телефонуйте за нашим контактним номером.

https://oknaeuro.kiev.ua/geneohst