>
Логотип
Логотип

Фурнітура для металопластикових вікон

СТАТТЯ НОСИТЬ ОЗНАЙОМЧИЙ ХАРАКТЕР, ОКРЕМІ ЗАПЧАСТИНИ ДО ФУРНІТУРІ НЕ ПРОДАЮТЬСЯ

Будь-які недоліки, пов'язані з користуванням віконної конструкції можуть бути викликані неправильною роботою невеликих складових. Аксесуари для пластикових вікон інколи виходять з ладу із-за постійного руху, тому багато володарів систем скаржаться на продування або незручне положення частин. Якщо у вас погано притискається стулка або користування стало важким, то варто звернути увагу і поміняти комплектуючі для металопластикових вікон.

Фурнітура для пластикових вікон Київ

Оконная фурнитура

Представлений атрибут нагадує собою смуги з міцної оцинкованої сталі, які відрізняються між собою елементами, що сприяють регулюванню, руху, примиканню частин системи. Дані пластини можуть мати вигляд затискачів, петель, які встановлюються в спеціальних місцях і можуть виконувати заявлену функцію. Купити фурнітуру для металопластикових вікон необхідно для відкриття стулки, фіксації в певному положенні, витримці важких балконних дверей тощо.

Принцип монтажу систем полягає в кріпленні обраної металевої смуги в спеціально відведене місце на профілі. Паз по контуру частини, що відкривається, називають поясом. Правильно встановлена деталь приводить в рух затискачі і замки, використовувані в конструкції. Від вибору даної складової залежить термін служби виробу в цілому. Тому звертайтеся в наш магазин фурнітури для пластикових вікон Київ - вибирайте якісні варіанти.


СТАТТЯ НОСИТЬ ОЗНАЙОМЧИЙ ХАРАКТЕР, ОКРЕМІ ЗАПЧАСТИНИ ДО ФУРНІТУРІ НЕ ПРОДАЮТЬСЯ

Віконна фурнітура для пластикових вікон

Призначення можуть відрізнятися відповідно до обраної деталі, а також містити різний набір елементів. Серед представленого асортименту розрізняють:

 • Затискачі. Придбати комплектуючі для вікон пвх даного виду дозволять щільно притиснути стулку і запобігти потраплянню холодного повітря з вулиці. Деталь заходить за відповідну планку і не дає повітрю зайти через ущільнюючу вставку.

 • Петлі. Дані конструкції накладаються на профіль і можуть мати різний вигляд, в залежності від призначення системи. Вид петель задає рух створки, тому розрізняють: поворотні, поворотно-відкидні, роз'ємні, протизламні та інші типи.

 • Засувки. Накладні, врізні і механічні варіанти відрізняються надійністю фіксації. Виріб не дає можливість безпідставного відкриття навіть під час сильного вітру. Дана фурнітура для вікон пвх купити і встановити для балконних дверей, просто необхідно.

 • Обмежувачі. Виріб служить фіксатором або стопом для вибраного положення. Дана деталь не обов'язкова, але суттєво допоможе зробити конструкцію зручною для користування.

 • Ножиці. Застосовуються в поворотно-відкидних конструкціях. Даний тип планки вимагає обережного застосування. Так як поворот ручки у відкритому положенні може вивести систему з ладу і пошкодити виріб.

 • Замки. Багатоточковий, дитячий та інші види блокують рух ручки і інших елементів конструкції. Сюди відносять засувки, гачки та інші елементи для своєчасного блокування.

 • Ущільнюючі стрічки. Елемент забезпечує прилягання стулки без пропуску повітряних мас. Придбати комплектуючі для пластикових вікон можна у вигляді щіток. Такі елементи мають у складі ворс, що нагадує щітку, оброблену силіконовим покриттям. Також популярні каучукові вироби вони більш гнучкі і підходять до різних форм. Силікон та інші матеріали також застосовуються в даній справі і дозволяють ізолювати простір.

 • Ручки. Необхідні запчастини для пластикових дверей. Можуть бути виготовлені з пластику, металу, дерева та інших матеріалів. Величезна колірна гамма і можливість декорування робить виріб унікальним і функціональним. Можуть бути знімні і мати у складі протизламний механізм.

Серед розмаїття аксесуари для вікон пвх популярні і користуються попитом. Кожна система приховує в собі непомітний металевий елемент, який вводить каркас в рух і дозволяє користуватися конструкцією за призначенням. Звернувшись в нашу компанію, ви дізнаєтеся де купити фурнітуру для пластикових вікон оригінальну і відповідну нормам і вимогам.

СТАТТЯ НОСИТЬ ОЗНАЙОМЧИЙ ХАРАКТЕР, ОКРЕМІ ЗАПЧАСТИНИ ДО ФУРНІТУРІ НЕ ПРОДАЮТЬСЯ

Необхідні інструменти або все для вікон пвх

Оконная фурнитура

Фурнітура для металопластикових вікон Київ купити якісна і надійна – це одна з головних завдань будь-якого господаря будинку. Серед можливих варіантів розрізняють бренди і торгові марки, які мають певну ціну за конкретний товар. Наша компанія пропонує деталі провідних фірм Європи, такі як: Maco, Roto, Siegenia, Vorne, що відповідає високій якості і довговічності.


Будь-які запчастини до пластикових вікон підходять до конкретних систем із-за можливості і способи відкриття. Далі вказані основні види:

 • Поворотна. Система передбачає використання вертикального підвісу, за рахунок якого планка відкриває і закриває стулку в єдиному положенні.

 • Поворотно-відкидна. Стулка може відкриватися в двох площинах: повністю або наполовину у вибраному режимі провітрювання. Регулюється положенням ручки. Дані комплектуючі до пластикових вікон вважаються практичними і поширеними.

 • Среднеподвесная. Планки дозволяють відкриття на 180° з повним захистом від злому. Можливий варіант оснащення обмежувачем, замком, важільною системою відкривання, а також електроприводом. Використовувані планки міцні і захищені від провисання навіть при частому використанні.

 • Розсувна. Фурнітура для пластикових вікон ціна вище, так як конструкція передбачає посилення і застосування різних механізмів. Існують: паралельні, відкидні і підйомні моделі, які використовуються в конкретній конструкції.

Представлені варіанти запчастин для пластикових вікон використовуються в будь-якій конструкції, крім глухого скління. Тому всі компоненти важливі для якісної безперервної роботи. Наша фірма пропонує купити фурнітуру на пластикові вікна у відповідності з побажаннями та за вигідною ціною. Фахівці грамотно підберуть компоненти для системи будь-якого відкриття і форми. Деякі варіанти можна встановлювати на заокруглені, розсувні і інші нестандартні способи скління

Продаж фурнітури для пластикових вікон

Головне при виборі товару – це приділити увагу навантаженням. Тільки якісна і міцна фурнітура вікна пвх здатна витримати велику кількість відкриттів і закриттів. Тому рекомендуємо придбати гідні дорогі системи, ніж регулярно міняти економні підроблені варіанти. Підбираючи комплект, зверніть увагу на додаткові функції. Якщо вам необхідні комплектуючі до вікон пвх з противовзломом, замками, варіантами провітрювання та інших опцій, то рекомендує відразу купувати дану конструкцію.

СТАТТЯ НОСИТЬ ОЗНАЙОМЧИЙ ХАРАКТЕР, ОКРЕМІ ЗАПЧАСТИНИ ДО ФУРНІТУРІ НЕ ПРОДАЮТЬСЯ

https://oknaeuro.kiev.ua/furnitura