>
Логотип
Логотип

Ущільнювач для вікон

Ущільнювач для вікон - необхідна деталь в склінні будь-якого будинку. Гумова вставка виконує необхідні функції, що забезпечує тепло, затишок і комфортний клімат для всіх мешканців. Саме від цієї прокладки залежить шумоізоляція, збереження тепла і відсутність протягів в будь-якому приміщенні. Отже, далі обговоримо, що собою являє ущільнювач для пластикового вікна і яке його призначення.

Як роблять тепло

Уплотнитель для окон

Гумова вставка або джгут - це рельєфний прошарок, яка фіксується в спеціальних поглибленнях профілю. Ущільнювач для пластикових вікон може мати губчасту і рельєфну будову, а унікальна форма дозволяє щільно розташувати гуму по периметру конструкції.

Трішки історії

Історія гуми, як матеріалу, налічує сотні років. Початок бере відкриття Америки і спостереження за місцевими жителями, які збирали сік каучукового дерева і покривали клейкою масою каное, а також використовували як клей в декоративних цілях. Сторіччям пізніше з соку рослини почали виробляти гуму, зробивши матеріал більш гнучкий і стабільний. Набутий матеріал стали використовувати в багатьох галузях промисловості і в побуті. Сьогодні гума оточує нас всюди: шини автомобіля, взуття, елементи одягу та віконні, дверні конструкції. Багатофункціональність, практичність роблять матеріал практично незамінним в щоденних завданнях.

Ущільнювач для металопластикових вікон

Уплотнитель для пластиковых окон

Елемент відповідає за герметизацію скління. Якісна гума захищає від негативного впливу, потрапляння повітря, шуму, пилу та інших подразників з навколишнього середовища в середину приміщення. Ущільнювач на пластикові вікна розміщують в декількох елементах:

  • Під склопакетом. Конструкція захищена прокладкою і дозволяє надійно зафіксувати важке многокамерное скло на профілі. Розміщується з зовнішньої сторони вікна і притискається за допомогою рами по всьому периметру скла. Даний тип рідко підлягає заміні та є статичним захистом від попадання повітря як в приміщення, так і у внутрішню частину профілю.

  • Під стулкою. Гумова вставка видима при відкритті вікна і дозволяє утримувати температуру і м'яко відкривати, закривати конструкцію. Щільне притискання досягається завдяки еластичності матеріалу. При тривалій експлуатації рекомендується купити ущільнювач для вікон і замінити його, під уникнення порушення функцій скління в цілому.

Головна вимога практичності і функціональності прокладки - це щільне притиснення. Тому створений ущільнювач в паз для пластикових вікон. А профіль, в свою чергу, має спеціальну виїмку під установку виробу.

Ущільнювач для вікон rehau - тепло у вашому домі

Компанія Рехау є лідером галузі виробництва профілю і комплектуючих. Тому саме вікна німецької корпорації поширений продукт для скління. Гумові прокладки виробника мають двухлепесткову форму і створені з каучуку високої якості. Еластичність виробу служить амортизатором при закритті, а також збільшує рівень шумоізоляції, теплопровідності. SIMPIRI - австрійська фірма, яка випускає гумові деталі. Високий рівень контролю і екологічні вимоги мають європейські сертифікати, що дозволяє переконатися в якості і безпеки виробу. Єдиним недоліком прокладки є те, що матеріал каучук - недовговічний. При постійному використанні гума починає пересихати і руйнуватися при впливі сонячного світла, змін температури. Тому фірма Венстер пропонує ущільнювач для вікон rehau купити Київ і замінити його.

Догляд за вікнами

Уплотнитель для металлопластиковых окон

Вікно - це не тільки отвір в стіні, але і функціональне доповнення. Скління дарує світло, свіже повітря і гарний вигляд. Все, що знаходиться в нашому будинку вимагає своєчасного догляду, навіть вікно. Тому рекомендуємо міняти режим літо-зима в вашому профілі, стежити за якістю гумової вставки. Для цього варто своєчасно очищати від пилу і бруду, а також використовувати силіконові пом'якшувачі. Якщо користуватися агресивними миючими засобами, то доведеться ущільнювач для пластикових вікон купити передчасно і поміняти його. Так як можливе руйнування і порушення герметичних функцій. Ущільнювач для пластикових вікон купити ви зможете зателефонувавши у фірму Wenster. Наші фахівці працюють по Києву і є можливість доставки, виміру і установки обраних елементів.


Схожі статті

Як міняти віконний ущільнювач

https://oknaeuro.kiev.ua/uplotnitelokna