>
Логотип
Логотип

Пружинні рулонні штори

Сучасні пружинні рулонні штори - це надійний помічник у боротьбі із зайвою світлом. Установка такого виробу дозволить втілити в життя будь-який дизайнерський задум, а також зробити приміщення функціональним і затишним. Штори мають просту конструкцію, яка передбачає наявність механізму, що дозволяє змотуватися полотна на вал.

Пружинные рулонные шторы
Рулонные шторы с пружинным механизмом
Шторы рулонные с пружиной
Пружинный механизм рулонных штор
Пружинные рулонные шторы
Пружинные рулонные шторы

Що являють собою рулонні штори

Вибір зовнішнього вигляду полотна і велика різноманітність кольорів, дозволяє підібрати необхідний варіант для кімнати. Простота використання і компактність робить виріб затребуваним і універсальним. Управління рулонних штор не тільки вручну, але і автоматизоване. Закриття і відкриття відбувається за виставляється програмі, яка налаштовується з урахуванням освітленості. Всі сучасні технічні досягнення, розробники і виробники сміливо впровадили в різні види рулонних штор, які ми Вам пропонуємо.

Рулонні штори мають чотири основні функції, це:

  • захист внутрішньої частини приміщення від проникнення світла і сторонніх поглядів;

  • захист знаходяться у внутрішній частині приміщення меблів, шпалер і іншого від прямих сонячних променів;

  • температурний бар'єр між склопакетом і приміщенням – у зимовий час від холодного повітря, а влітку відповідно від гарячого;

  • дизайнерська функція, як екстер'єру, так і інтер'єру приміщення.

Рулонні штори з пружинним механізмом

Один з видів штор, з застосовуваними механізмами, є рулонні штори з пружинним механізмом. Характерною особливістю цього виду рулонних штор є постійна «натягнутість» полотна штори, що виключає їх провисання. Таке розташування штори застосовують у вікнах, де є вертикаль, так і при похилих вікнах, в тому числі і мансардних. Дані штори дизайнери використовують, як основи для різних картин, що прикрашають інтер'єр, наприклад, з фотодруком.

Пружинний механізм штори складається з:

  • Вала, на який намотується полотно штори.

  • Пружини, яка постійно тримає в напруженому стані намотувальний вал на змотування полотна.

У зібраному робочому вигляді намотувальний вал і пружина знаходяться всередині труби з випускною щілиною, а саме полотно намотується на трубу. Вал монтується в осьові пази торцевих кріплень.

Рулонні штори з пружиною так само мають механізм для закріплення в закритому стані: ручка, кільце, гак, отвір в утяжувальній планці полотна або шнур для закріплення штори в закритому стані.

Такий тип кріплення застосовується у разі повного закриття штори, або на встановлену довжину шнура, який більш зручний для регулювання відкриття або закриття штори.

Пружинний механізм має дві основні конструкції фіксації у відкритих системах. В одному випадку при опусканні штори на бажану висоту потрібно підняти штору для фіксації пружини. У другому випадку фіксація відбувається за полуоборотам намотувального вала і для зняття з фіксації потрібно опустити штори вниз. У системах з боковими направляючими нижня утяжевальна планка має розпірки з пружиною, де фіксація відбувається за рахунок бічних планок за допомогою пружини.

Пружинні рулонні штори застосовують у відкритих системах і в системах з бічними напрямними. Бічні напрямні широко застосовуються при монтажі на рами поворотно-відкидних і стельових вікон. Вони не дозволяють полотну штори провиснути під власною вагою, розтягуючи пружинний механізм.

Купити пружинні рулонні штори

Якісні штори зроблять ваш інтер'єр привабливим, а будинок затишним. На нашому сайті Ви зможете оформити замовлення і дізнатися деталі у наших співробітників. Перелік послуг допоможе Вам зробити приміщення затишним і житловим. Ознайомитись з асортиментом тканин можна за посиланням яке вказано нижче.

Схожі статті

Рулонні штори

Рулонні штори з фотодруком

https://oknaeuro.kiev.ua/pruzhinnyierulonnyieshtoryi