>
Логотип
Логотип

Як заміряти рулонні штори

Замер рулонных штор

Сьогодні такий вид захисту від сонячних променів як рулонні штори можна зустріти в будь-яких приміщеннях, як в житлових квартирах або приватних будинках, так і нежитлових приміщеннях - офісах, магазинах, лікарнях, готелях і т.д. Обумовлено це перш за все доступною ціною і простотою установки. Але найважливішим моментом на початковій стадії є правильний замір рулонних штор. Якщо не знати як правильно заміряти вікно для рулонних штор, установка не пройде без труднощів (а може і взагалі не вийде).

Рулонні штори налічують два основних види механізмів - відкрита і закрита система. Відкрита система має на увазі собою тканину для рулонної штори, яка намотана на вал. У відкриту систему встановлюють два види нижньої фіксації - жилку або магніт. Закрита система також складається з тканини, намотаної на вал, але до них додається верхній короб з алюмінію і алюмінієві напрямні плоскої або п-образної системи. Як правильно заміряти рулонні штори різної конфігурації представлено у відеороликах.

Як заміряти вікно для рулонних штор відкритого типу

Як заміряти вікно для рулонних штор День-Ніч

Як заміряти вікна для рулонних штор закритого типу з плоскими направляючими

Як заміряти рулонні штори закритого типу з п-образними напрямними

Якщо ви сумніваєтеся в правильності розмірів, наша компанія надає послугу замір рулонних штор по Києву і області. При замовленні продукції ця послуга безкоштовна.

Схожі статті

Рулонні штори

Тканинні ролети відкритого типу

Тканинні ролети закритого типу

https://oknaeuro.kiev.ua/zamerrulonnyhshtor