>
Логотип
Логотип

Французькі балкони

Французькі балкони завоювали популярність серед жителів столиці. Невелику виносну площу можна оформити красиво і функціонально, саме тому кількість даних конструкцій стає все більше і більше. Деякі новобудови мають у проекті даний тип скління, але й старі хати не виняток. Вони також піддаються модернізації і господарі міняють старі конструкції на балкони з панорамним видом.

Французский балкон
Французский балкон
Французский балкон
Французский балкон
Французский балкон
Французский балкон

Конструктивні особливості

Порівняно зі звичними нам варіантами оформлення, що складаються з двох частин, французькі балкони більше нагадують єдину конструкцію. Таке конструктивне рішення дозволяє розширити огляд і зробити панорамний вид відкритим. Візуально, така будова розширює площу і дозволяє висвітлити квартиру всередині. Також балкон не вимагає великого шару ущільнювача та інших утеплюючих матеріалів, які з'їдають і без того невеликий простір.

Французькі балкони ціна не відрізняється від вартості склопакетів і профілю, так як, по суті виріб створено лише з них. Тому головним завданням є вибір економічного та енергоефективного пакета. Так як саме від даної конструкції залежить мікроклімат в приміщенні, а також зручність користування і комфорт. Теплозберігаючі системи дозволяють зменшити витрати до 80%, якщо правильно встановити і підібрати профіль та відповідне до нього скло.

Основні комплектуючі, на які варто звернути увагу:

  • Профільна система. Кількість камер зменшує теплопровідність. Тому рекомендовано ставити п'яти і вище камерні системи для максимального заощадження енергії і тепла внутрішньої частини приміщення.

  • Скло. Енергозберігаючі варіанти допоможуть досягти бажаного результату. Скло має спеціальне покриття, яке пропускає прямі сонячні промені в будинок і відображає тепло нагрівальних елементів з квартири. Покриття наноситься на молекулярному рівні на поверхню вибраного вами скла, і може поєднується з одно-і двокамерними склопакетами. Останній варіант зробить максимальний ефект.

  • Ущільнювачі. Система має зазори на точках дотику профілю і скла. Для запобігання появи рухів повітря і повної герметизації встановлюють ущільнювачі. Гумові вставки допомагають щільно прилягати стулці і не випускати тепло з приміщення на вулицю.

Перераховані вище параметри дають зрозуміти, скільки коштує французький балкон. Так як дані комплектуючі мають різну ціну в залежності від виробника та характеристик. Наша компанія пропонує якісні варіант популярних брендів, які також представляють окремий ціновий сегмент. Наприклад: українське виробництво – OpenTeck, WDS коштує нижче, ніж Rehau, Salamander з подібними характеристиками.

Французький балкон може мати різні комплектації. Скління проводиться за рахунок установки і підбору стекол. Але якщо ви не бажаєте повністю висвітлювати простір, можливе поєднання з пластиковими панелями. Сендвіч панель також не пропускає тепло і є основним матеріалом для покриття підлоги даних балконів.

Наша компанія пропонує французький балкон ціна демократична і виправдана довгими роками служби конструкції. Виріб прикрасить ваше приміщення і зробить з балкона продовження кімнати або окреме місце відпочинку, в якому відкриється панорамний вид. Наші фахівці встановлять систему за 1-2 дні, після чого ви зможете насолоджуватися прекрасними виглядом і зручністю в квартирі.Схожі статті

Французький балкон під ключ

Французьке скління балкона

https://oknaeuro.kiev.ua/frantsuzskiybalkon