>
Логотип
Логотип

Склопакети з підігрівом

Тепло в будинку зберігається за рахунок правильно підібраних компонентів. Скління, утеплення стін і встановлення якісних дверей не дадуть холодного повітря з вулиці потрапити в приміщення, а теплому вислизнути у двір. Будь-яка система енергоефективності спрямована на економію ваших фінансів, а також для комфорту споживача. Розробники нових систем спрямовують свою діяльність на модернізацію і створення нових технологій, і ось що вийшло...

Що таке HS Glass

Визуализация

HS Glass – це опалювальний елемент представляє собою вікно. Новий спосіб обігріву блокує надходження холодного повітря через віконні прорізи та допомагає рівномірно розподілити тепло в приміщенні. Установка нагрівальних елементів на вікно дозволяє зменшити тепловтрати з 30% до 3%, а також доповнити або повністю замінити обігрівачі.


Склопакети з підігрівом являють собою термощит, який перешкоджає теплообміну і гріє одночасно. Управління і регулювання температури контролюється спеціальними датчиками-контролерами. Система вже в комплекті і може включатися автоматично виходячи з навколишньої температури. Завдяки даній регулювання коефіцієнт корисної дії становить більш 93,7%.

Вигідна та практичне обладнання

Крепление, и вывод проводки

Вікна з підігрівом є новітньою технологією, яка здатна значно зменшити витрату тепла і, відповідно, заощадити кошти. Працює вікно в режимі нагрівання споживає 150 Вт, після чого переходить в режим термошторы з більш економним споживанням 40 Вт. Для розігріву холодного приміщення достатньо 2 години, після чого підтримка температури в режимі штори. Таке опалювання простору може стати самостійним, якщо скління займає 20% всієї площі. Нагадаємо, що монтаж обігрівача на віконну поверхню здатне зменшити тепловтрати, а також збільшити ККД, відповідно нагрівання стане ще більш ефективним.


Форма скління може бути різна. Якщо у вас в будинку закруглені прорізи, то виробник подумав про такий конфігурації. Також вікна можуть бути трапецієвидні, круглі, арочні і стандартні прямокутні. Спеціальні нагрівальні елементи вводяться в віконну раму і регулюються термостатом. Датчик регулювання температури встановлюють на найближчу стіну для легкості управління. Термостат ви також можете розмістити один на приміщення або окремо під кожне вікно.

Склопакети з нагрівачем створені для створення комфорту і обігріву. Новинка ідеально підходить для оранжерей, мансардних приміщень та інших приміщень з великою площею скління. Також цей тип вікон підійде для квартир і будинків як додаткове джерело тепла.

Провод, в открытой створке

Склопакети з підігрівом ціна залежить від обсягу самого скління. Також ви зможете скористатися такими пакетами послуг:

  • Нагрівальний склопакет без віконного профілю (менше 0,5 м.кв вважається як 0,5 м.кв) вартість від 11000 грн за 1 м2 без монтажу.

У пакети послуг входить підбір обладнання, заміна вікон, встановлення системи HS Glass і консультації, навчання користувача.

Сертификат качества

Сучасний спосіб обігріву площі – це вигідний варіант для кожного. Комфортні умови життя і економію на інших обігрівачах ви відчуєте відразу після встановлення обладнання. Початкова вартість і витрати на систему повернутися вам після деякого часу використання HS Glass. Запишіться на консультацію і дізнайтеся про новинки для вашого будинку.


Гарантія на склопакет: 3 року, на контролер: 1 рік.

https://oknaeuro.kiev.ua/steklopaketyspodogrevom