>
Логотип
Логотип

Горизонтальні жалюзі

Практичні і доступні варіанти оформлення отвору – ще один напрямок діяльності нашої компанії. Штори та гардини морально застаріли і з зайвим світлом багато домочадців воюють шляхом занавішування більш ергономічними пристроями. Горизонтальні жалюзі Київ – відмінний варіант, який значно економить простір і за потреби створює в приміщенні напівтемряву.


Виготовлення горизонтальних жалюзі

Виріб складається з набору алюмінієвих панелей. Даний матеріал досить простий у догляді і не вимагає спеціальних режимів зберігання. Яскраві сонячні промені не впливають не колір, а волога від конденсату не деформує смужки. Алюміній – досить легкий по вазі метал, який легко підвішується до короба, який кріпиться на стіну, раму або укіс. Завдяки перерахованим особливостям горизонтальні жалюзі на пластикові вікна ціна доступна, а виріб популярний не тільки в Україні, але і за її межами.


Горизонтальні жалюзі ціна (USD)

  • при площі виробу менше 0,7 м.кв., розрахунок проводиться для площі 0,7 м.кв .;

  • при відношенні висоти виробу до ширини більше 2 і висоті виробу менше 1 м., розрахунок проводиться для висоти 1 м .;

Кольори: Ціна за кв. м(USD)
Білі 14,32
Стандартні 15,55
Металік 16,32
Двокольорові 17,76
Перламутрові 16,71
Перфоровані. 23,28
Під дерево 26,4
Кольори: Ціна за кв. м(USD)
Білі 20,67
Стандартні / металік 22,4

Горизонтальні жалюзі 16 мм

Стандартні кольори:


Кольори металік:Горизонтальні жалюзі 25 мм

Стандартні кольори:


Кольори під дерево:


Кольори металік:


Перламутрові кольори:


Перфоровані жалюзі:


Можливість установки дозволяє впоратися із завданням за 20-30 хвилин часу, після чого насолоджуватися роботою виробу. Ламелі не пропускають промені залежно від регулювання панелей встановленим в конструкцію механізмом. Найчастіше застосовують доступний поворотний механізм з фіксатором. Він підтягує металеві смужки в єдину пачку. Управління положення визначається спеціальною ручкою, а з'єднання відбувається за рахунок підтягування мотузки.

Існує два розміру даного пристрою:

  • 16 мм. Більш тонкий варіант, що випускається різних кольорів і фактур.

  • 25 мм. Розширені панелі для легкого регулювання світла.

Горизонтальні жалюзі віконні включають в себе наступні конструктивні елементи:

  • Ламелі.

  • Верхню і нижню планку.

  • Поворотний механізм.

  • Набір кріплень.

Варто відзначити, що горизонтальні жалюзі можна купити не тільки в алюмінієвому варіанті, але і з тканини і дерева. Пристрій і принцип дії залишається незмінним, але матеріали змінюють зовнішній вигляд. Також можливе фарбування панелей в різні кольори. Тому замовити горизонтальні жалюзі – це ідеальний варіант для створення унікального дизайну вашого приміщення.

Універсальний пристрій у вашому будинку

Відкрите підвіконня, яке можна задіяти під улюблені квіти – мрія будь-якої господині. Саме тому вибирають купити жалюзі горизонтальні багато жителів квартирних будинків. Виріб може бути встановлено між рамами безпосередньо на металопластиковий профіль, а також на укоси поблизу вікна. Варіант залежить від положення отвору і особливостей будови. Головне, щоб монтаж проводився фахівцями строго по рівню. Неправильне розташування може вплинути на подальшу роботу ламелей і вивести з ладу механізм.

Купити жалюзі горизонтальні ціни розраховуються в залежності від розміру вікна з урахуванням кольорової гами і матеріалу. Отже, білі алюмінієві пластини будуть коштувати на порядок нижче, ніж аналогічні дерев'яні ламелі. Вибирайте якісні та практичні варіанти для свого будинку.

Горизонтальные жалюзи 1
Горизонтальные жалюзи 2
Горизонтальные жалюзи 3
Горизонтальные жалюзи 4
Горизонтальные жалюзи 5

https://oknaeuro.kiev.ua/gorizontalnye