>

Все про вікна Rehau


Пластикові вікна – Ірпінь, Буча, Гостомель, Бородянка.

Якщо ви вирішили оновити скління свого житла та підшукуєте надійні вікна в Ірпені, Бучі чи іншому передмісті Києва? Все необхідне для цього ви можете замовити у нашій компанії «Wenster». Ми пропонуємо якісні віконні системи різних розмірів, типів та кольорів. Вся наша продукція продається з офіційною гарантією від виробника, також у нас можна замовити додаткову фурнітуру та послуги з встановлення та ремонту.

Читати далі

Металопластикові вікна Rehau Synego (Рехау Синього)

Надійна інноваційна система відповідає європейському стандарту скління. Енергоефективність, дизайн та екологічність профілю – це гарантія німецької якості та бренду Rehau. Серія Synego стала популярною серед цінителів комфорту, якості, з-за покращених характеристик про них докладніше далі.

Читати далі

Вікна Rehau SIB-Design

Металопластикові вікна популярні і затребувані. Завдяки технологічності, простотою у догляді, якості вони стали відмінною заміною застарілих конструкцій. З кожним роком нові розробки дозволяють розширити опції і зробити вікна більш якісними і ергономічними. Покоління Rehau Sib Design – відмінне рішення для скління будинків, що стоять в холодних кліматичних локаціях.

Читати далі

Вікна Rehau Brilliant-Design

Вдосконалені системи преміум класу стали доступнішими завдяки серії Rehau Brillant Design. Німецькі технології дозволили втілити в життя високі показники міцності, теплоізоляції, захисту у новій технологічній лінії виробництва віконних систем. Металопластикові конструкції стали відмінним рішенням скління завдяки поліпшеним параметрами і зовнішнім виглядом.

Читати далі

Вікна Рехау BLITZ-Design

Відмінне поєднання краси, функціональності відбилося на нових конструкціях німецького виробництва. Пластикові вікна Rehau Blitz поєднали в собі різні формені конфігурації з підвищеними характеристиками будови. Варіант є довговічним і оригінальним рішенням скління будь-якої забудови.

Читати далі

Вікна Rehau Delight-Design (Рехау Делайт)

Вироби преміум класу завжди відрізнялися якістю і функціональністю. Представлена серія вікна Rehau Delight дозволяють склити житло високоякісними технологічними конструкціями, які мають ряд особливостей і відмінних параметрів від інших варіантів даного виробника. Далі розглянемо докладніше серію Rehau Делайт.

Читати далі

Металопластикові вікна Rehau Estet-Design

Витончений дизайн такої продукції, як вікна Rehau Estet-designe вдало гармонує з їх унікальною здатністю зберігати тепло навіть під час сильних холодів. Це означає, що вам не потрібно буде опалювати вулицю за свої кошти. Красу і особливу вишуканість таким вікон надають і нова скляна стулка, а також декоративний штапик з наявністю витонченого рельєфу...

Читати далі

Металопластикові вікна Rehau Geneo

Різноманітність можливих варіантів скління зробило німецьку компанію лідером продукції. Вікна Rehau Geneo – сучасна енергозберігаюча конструкція, яка є основною в області енергоефективності, так як показники збереження тепла найвищі серед можливих зразків виробника.

Читати далі


Про компанію Рехау

У далекому 1948 році «Rehau» (Рехау) зробила свій перший випуск вікон ПВХ зі світлопрозорими конструкціями. В Україні вікна придбали популярність в 1995 році, коли був заснований перший завод, в якому розташовувалися німецькі верстати та якість продукції в нашій країні, анітрохи не поступається європейському.

Читати далі