>

Все про вікна Rehau


Металопластикові вікна Rehau Synego (Рехау Синього)

Надійна інноваційна система відповідає європейському стандарту скління. Енергоефективність, дизайн та екологічність профілю – це гарантія німецької якості та бренду Rehau. Серія Synego стала популярною серед цінителів комфорту, якості, з-за покращених характеристик про них докладніше далі.

Читати далі

Вікна Rehau SIB-Design

Металопластикові вікна популярні і затребувані. Завдяки технологічності, простотою у догляді, якості вони стали відмінною заміною застарілих конструкцій. З кожним роком нові розробки дозволяють розширити опції і зробити вікна більш якісними і ергономічними. Покоління Rehau Sib Design – відмінне рішення для скління будинків, що стоять в холодних кліматичних локаціях.

Читати далі

Вікна Rehau Brilliant-Design

Вдосконалені системи преміум класу стали доступнішими завдяки серії Rehau Brillant Design. Німецькі технології дозволили втілити в життя високі показники міцності, теплоізоляції, захисту у новій технологічній лінії виробництва віконних систем. Металопластикові конструкції стали відмінним рішенням скління завдяки поліпшеним параметрами і зовнішнім виглядом.

Читати далі

Вікна Рехау BLITZ-Design

Відмінне поєднання краси, функціональності відбилося на нових конструкціях німецького виробництва. Пластикові вікна Rehau Blitz поєднали в собі різні формені конфігурації з підвищеними характеристиками будови. Варіант є довговічним і оригінальним рішенням скління будь-якої забудови.

Читати далі

Вікна Rehau Delight-Design (Рехау Делайт)

Вироби преміум класу завжди відрізнялися якістю і функціональністю. Представлена серія вікна Rehau Delight дозволяють склити житло високоякісними технологічними конструкціями, які мають ряд особливостей і відмінних параметрів від інших варіантів даного виробника. Далі розглянемо докладніше серію Rehau Делайт.

Читати далі

Металопластикові вікна Rehau Estet-Design

Витончений дизайн такої продукції, як вікна Rehau Estet-designe вдало гармонує з їх унікальною здатністю зберігати тепло навіть під час сильних холодів. Це означає, що вам не потрібно буде опалювати вулицю за свої кошти. Красу і особливу вишуканість таким вікон надають і нова скляна стулка, а також декоративний штапик з наявністю витонченого рельєфу...

Читати далі

Металопластикові вікна Rehau Geneo

Різноманітність можливих варіантів скління зробило німецьку компанію лідером продукції. Вікна Rehau Geneo – сучасна енергозберігаюча конструкція, яка є основною в області енергоефективності, так як показники збереження тепла найвищі серед можливих зразків виробника.

Читати далі

Кольорові вікна ПВХ Rehau, ламіновані вікна

Серед всієї маси виробників і постачальників вікон, складно виявити певного лідера, який задовольняє всі потреби клієнта з урахуванням матеріальних засобів і можливостей. Але якщо розглядати виробника по насиченості асортименту товару, загального попиту на ринку та авторитет серед постачальників продукції, можна відзначити компанію Rehau.

Читати далі

Про компанію Рехау

У далекому 1948 році «Rehau» (Рехау) зробила свій перший випуск вікон ПВХ зі світлопрозорими конструкціями. В Україні вікна придбали популярність в 1995 році, коли був заснований перший завод, в якому розташовувалися німецькі верстати та якість продукції в нашій країні, анітрохи не поступається європейському.

Читати далі

Металопластикові вікна з профілю Рехау

Для безумовного числа споживачів, пластикові вікна Rehau - опосередковано асоціюються з великим рівнем якості й безпеки. Впродовж 50 років, наша компанія, виготовляє надійні металопластикові вікна, а належні експерти компанії, стежать за їх постійним поліпшенням і допрацьовують вікна до граничної якості а так само надійності та дизайну - технологій. Завдяки великому вибору полімерних профілів, їх вірності і якості, торгова марка Rehau продовжить займати перші позиції у списку. 

Читати далі