> >

Металопластикові вікна Rehau Geneo

Різноманітність можливих варіантів скління зробило німецьку компанію лідером продукції. Вікна Rehau Geneo – сучасна енергозберігаюча конструкція, яка є основною в області енергоефективності, так як показники збереження тепла найвищі серед можливих зразків виробника.

Особливості виробництва Rehau Geneo

Профільна система має посилений профіль, який створений з пластику, поєднаного зі сполучним фіброволокном. Даний матеріал надає будові підвищену жорсткість і міцність, тим самим зменшуючи пори на молекулярному рівні. Особливістю теплоізоляції можна вважати те, що в системі знаходиться внутрішній ущільнювач, який підвищує рівень теплоізоляції конструкції. А також перешкоджає попаданню зайвих звуків з боку вулиці.

Металлопластиковые окна Rehau Geneo

Якщо ви вирішили утеплити свій будинок максимально ефективно, то рекомендує переглянути для порівняння вікна Rehau Geneo характеристики:

  • Збільшена ширина системи до 86 мм

  • Наявність 6 повітряних камер для термоізоляції приміщення від впливів навколишнього середовища.

  • Склопакет може мати товщину від 44 до 52 мм в залежності від вибору клієнтом.

  • Коефіцієнт тепловіддачі становить 0,86 Вт/м² К, що є вагомим показником серед всієї лінійки виробника.

  • Зниження рівня шуму до 50 дБ дозволить розміщувати систему в будинках, побудованих біля автодоріг і залізничних шляхів.

Перераховані параметри далеко не єдині переваги в Рехау Генео. Даних показників виробник добився завдяки технологічним накладкам та утеплювачам, що захищают систему в цілому від продувань і попадання повітря.


Дізнатися вартість Викликати замірника

Нові можливості конструкції

Спеціальний матеріал для виготовлення даного профілю дозволяє обійтися без сталевого внутрішнього армування. Невеликі конструкції з відкриванням цілком витримує інноваційний матеріал в області скління, який відрізняється легкістю і надійністю. Дану технологію виготовлення пластмаси використовують в авіабудуванні, що забезпечує максимальну міцність при мінімальній вазі наступних виробів. Завдяки цьому система не вимагає внутрішнього армування у разі скління великих прорізів або застосування від підлоги до стелі. Представлені варіанти Rehau Geneo ціна відрізняється, так як армування включає додаткові витрати на виробництво і застосування додаткових комплектуючих.

Нова технологія є істотним проривом в області енергозбереження. Користуючись Рехау Генео відгуки можна представити як наступні переваги:

  • Виріб відповідає стандартам і сертифікатам якості.

  • Має довгий термін експлуатації, підтвердженням якого є надання гарантії до 20 років.

  • Збільшені параметри шумо-і теплоізоляції від вулиці.

  • Можливість видозмінювати систему в процесі виробництва для необхідних варіантів отвору.

окна рехау генео

Дизайнерські рішення оснащення вікон дозволяють зробити систему будь-якого виду. Скління може проводитися як для стандартного прямокутного отвору, так і для неправильних форм. Архітектурні будови можуть мати заокруглену, кутову, трапецієподібну та інші форми скосами до 20°. Варіант оснащення та створення залежить від вашої фантазії, так як компанія надає більше 40 варіантів декорування системи на вибір споживача.

Формою не закінчується різнобічність оформлення. Палітра з 220 колірних відтінків дозволяє шляхом нанесення ламінації змінити основний колір технологічного пластику і зробити інтер'єр оригінальним. Дізнатися Rehau Geneo вартість ви зможете, звернувшись до наших фахівців, так як остаточна ціна залежить від безлічі додаткових параметрів і розмірів скління.

Система є інноваційною для оснащення будинку. Тому багато жителів Європи вибирають її як конструкцію для економії енергії і зниження комунальних витрат на довгі роки. Широкий фальц, товщиною 66 мм і три ущільнювача в різних місцях конструкції дозволяють значно заощадити кошти в подальшій експлуатації. Рехау Генео ціна окупається після сезонів користування, так як є вигідною системою для кожного будинку.

Схожі статті

Вікна Rehau

Ціна на пластикові вікна