> >

Вікна Rehau Brilliant-Design

Вдосконалені системи преміум класу стали доступнішими завдяки серії Rehau Brillant Design. Німецькі технології дозволили втілити в життя високі показники міцності, теплоізоляції, захисту у новій технологічній лінії виробництва віконних систем. Металопластикові конструкції стали відмінним рішенням скління завдяки поліпшеним параметрами і зовнішнім виглядом.

окна рехау бриллиант десигн

Особливості та виготовлення лінійки Rehau Brillant Design

Профіль відрізняється надійністю. Система володіє підвищеними характеристиками і унікальним стилем, який виглядає дорого в інтер'єрі. Глибина монтажу профілю складає 70 або 80 мм, в залежності від обраної системи. А також може включати в себе 5 або 6 камер. Кілька ущільнюючих контурів з еластичного, але міцного каучуку забезпечує надійну теплоізоляцію навіть у холодні і вітряні дні. Всі комплектуючі для систем вікна Рехау діамант виготовлені в Німеччині і привезені для установки у ваш будинок або квартиру.

Металлопластиковые окна Rehau Brillant Design

Представлена конструкція Рехау діамант є особливою. Характеристики підтверджують дане судження:

  • Коефіцієнт теплоізоляції становить R опр. = 0,79 м 2°С/Вт.

  • Дизайн поверхні гладкий, якісний і зручний у догляді.

  • Забезпечує захист від шуму, вологи, протягів, пилу.

  • Використовується 5-6 внутрішніх камер.

  • Глибина системи 70-80 мм.

Віконний профіль Rehau brillant стійкий до механічних пошкоджень. Пластмаси, з яких зроблена конструкція, мають підвищену в'язкість, тому можливі удари при регулюванні і установці не позначаться на якості і зовнішньому вигляді виробу. Також покриття перешкоджає деформації і зміни кольору. Навіть під постійним впливом ультрафіолетових променів колірна гамма не придбає вигорілий відтінок і не змінить рельєф. Якісні вікна Рехау діамант відгуки підтверджують, що власники конструкцій задоволені користуванням і вибирають марку для скління нових будівель.


Дізнатися вартість Викликати замірника

Вікна Rehau Brillant – скління вашого будинку

Серія дозволяє підібрати високоякісну надійну фурнітуру провідних виробників для легкого користування та функціональності. Елітні зразки гарантують безперервність роботи не один десяток років, а також можливість встановлення спеціальної протизламної фурнітури і варіантів з ключами для дітей.

Металопластиковий профіль також може мати різний вигляд, який не позначається на функціональності. Вікна Rehau діамант створюються в залежності від форми стулки і можуть бути повернуті класичним варіантом, а також бути закругленими, скошеними і зміщеними. Прикраса і створення індивідуального стилю в інтер'єрі досягається шляхом вибору варіанта та надання форми: прямокутника, арки, трапеції. Представлений профіль повторює будь-який заданий малюнок при конструюванні будівлі.

Рехау діамант ціна залежить від вибору системи, її розмірів і варіантів оформлення. Прорахунок здійснюється нашими фахівцями після обговорення деталей замовлення. Варіанти передачі відтінків і структур також дозволять створити унікальний стиль в поєднанні з високою технологічністю. Передача форм овалу, кола, трапеції давно вже не новина, а своєчасна заміна застарілих конструкцій новими і ергономічними. Зверніть увагу на пропоновану палітру фарб і вибирайте преміум сегменти для якісного оснащення вашого будинку.

Схожі статті

Вікна Rehau

Ціна на пластикові вікна