> >

Металопластикові вікна Rehau Estet-Design

Численні біохімічні досліди показали, що досить яскраве сонячне світло сприяє утворенню спеціального гормону серотоніну, який відповідає безпосередньо за енергію і наш настрій. Сонячне світло потрапляє до нас в будинки саме через вікна. Саме тому, грамотно облаштовуючи квартиру або будинок, ми з окремою увагою вибираємо загальну конструкцію вікон, від якості і досконалості якої залежить і показник освітлення простору. Сучасні металопластикові вікна Rehau Estet-designe – це висока якість, прийнятна ціна і яскравий стиль.


Переваги вікон Rehau Estet-Designe

 • Відмінна звукоізоляція.

 • Прекрасні теплоізоляційні властивості.

 • Хороша повітропроникність.

 • Надійність і якість.

 • Простота і швидкість монтажу.

 • Колір самого ущільнювача на вибір покупця. Він може бути чорний, білий або сірий.

Металопластикові вікна Rehau Estet-designe. Їх особливості

Металопластикові вікна Rehau Estet-designe стануть прекрасним вкладенням коштів, якщо ви цінуєте затишок, надійність, якість і атмосферу світла, тепла, а також індивідуальний дизайн і відмінну функціональність. Ви зможете скоротити загальну висоту профільної конструкції, а також впустити в своє приміщення на 15 відсотків більше світла в порівнянні зі стандартними вікнами. Як результат, кожен отримає відмінне самопочуття і більше радості.

Витончений дизайн такої продукції, як вікна Rehau Estet-designe вдало гармонує з їх унікальною здатністю зберігати тепло навіть під час сильних холодів. Це означає, що вам не потрібно буде опалювати вулицю за свої кошти. Красу і особливу вишуканість таким вікон надають і нова скляна стулка, а також декоративний штапик з наявністю витонченого рельєфу.


Технічні характеристики вікон Rehau Estet-Designe

Сучасні вікна Rehau Estet-designe відрізняються чудовими технічними параметрами, які дозволяють їм обійти своїх конкурентів і бути на висоті. Віконна система складається безпосередньо з трикамерного профілю, глибина якого 60 міліметрів, а також склопакета. Це вже само по собі гарантує затишок і тепло у вашому домі. Наявність двох спеціальних контурів ущільнення надійно захищають будь-яке приміщення від вологи, пилу і протягів за рахунок максимальної щільності наявного притвору.

Якісні вікна Rehau Estet-designe оснащені сучасною стулкою, раніше якою комплектувалися лише найдорожчі і елітні конструкції. Загальна ширина такої стулки дозволяє краще зберігати тепло і затишок, також збільшити звукоізоляцію. За невелику ціну ви зможете отримати елегантне і красиве вікно з надійною фурнітурою Maco, чудовими технічними характеристиками і повною гарантією, строк якої 15 років. Такі вікна вважаються унікальною розробкою. За невеликою ціною ви купуєте продукцію хорошої якості, яка відповідає всім завданням і вимогам.


Технічні параметри вікон Рехау Estet-designe

 • Ширина стулки дорівнює 70 міліметрів.

 • Ширина склопакета 32 міліметри.

 • Монтажна ширина рами 60 міліметрів.

 • Загальна кількість камер 5.

Якщо детальніше зупинитися на головних системних характеристиках продукції, то можна назвати такі з них, як:

 • Високе значення теплової ізоляції.

 • Системна глибина 70 міліметрів, а кількість камер 5.

 • Відмінна зламобезпека. Має місце встановлення посилених і надійних приладів замикання завдяки безпосередньому зміщенню осі приладового паза.

 • Поверхня вікон – високоякісна, вона ідеально гладка, неймовірно зручна для догляду.

 • Повітря - і водонепроникність на висоті. Є надійний і перевірений захист від протягів, води, пилу завдяки наявності двох спеціальних контурів ущільнень.

Така продукція, як вікна Rehau Estet-designe буде служити довго і радувати своїх власників гарною якістю і гарним зовнішнім виглядом.

Схожі статті

Вікна Rehau

Пластикові вікна

Ціна на пластикові вікна