> >

Металопластикові вікна Rehau Synego (Рехау Синього)

Надійна інноваційна система відповідає європейському стандарту скління. Енергоефективність, дизайн та екологічність профілю – це гарантія німецької якості та бренду Rehau. Серія Synego стала популярною серед цінителів комфорту, якості, з-за покращених характеристик про них докладніше далі.

Rehau Synego – втілення високих ізоляційних показників. Варіант ідеально підійде для людей, які вибирають раціональне використання грошових коштів. Профіль підходить для будь-якого призначення: скління будинків, квартир, а також дозволить створити панорамні вікна з великим оглядом.

Чому наші клієнти вибирають Rehau Synego:

Металлопластиковые окна Rehau Synego купить
 • Різноманітність кольорів і рельєфних вставок можуть відобразити будь-яку задумку дизайнера. Зміна кольору відбувається з допомогою ламінації обраного профілю.

 • Збереження зовнішнього вигляду. Спеціальна технологія покриття допомагає підтримувати початковий стан, що дозволяє профілю довгий час бути в первозданному вигляді. Колір ламінації залишається незмінним: не вигорає, не спотворюється, а пластик виглядає як новий, навіть через роки експлуатації.

 • Революційні ущільнювачі. Незважаючи на те, що профіль вже має сім камер, виробник доповнив його поруч ущільнюючих вставок. Вони повністю ізолюють вулицю від будинку і навпаки.

 • Покращені показники ізоляції. Тепер шум, холодне і гаряче повітря з вулиці не зіпсують мікроклімат у вашому будинку.

Користування віконними системами Rehau Synego показало поліпшення теплоізоляції на 50%, порівняно з іншими варіантами скління від виробника. Після установки профілю ви зможете значно зменшити витрати на опалення або охолодження приміщення, виходячи з температури повітря на вулиці.


Дізнатися вартість Викликати замірника

Преобрази свій будинок

Застарілі віконні системи – це головний шкідник затишку. Через неправильно підібрані або вийшли з ладу конструкції втрачається основний показник температури в будинку. Отже, користувач витрачає більше коштів на опалення. Щоб цього уникнути рекомендуємо замовити Rehau Synego і звернути увагу на наступні характеристики:

 • Металопластиковий профіль містить 7 повітряних камер. Загальна монтажна глибина – 80 мм.

 • профілем сумісні склопакети до 50 мм шириною.

 • Система володіє захисними показниками: RC3.

 • Використовується ущільнювач в системі RAU/Pren.

 • Теплоізоляція відповідає RF=1.0 м2к/Вт.

 • Висота рами – 72 мм, а підйом стулки – 59 мм.

 • Система має додаткові ребра жорсткості.


 • Окна Rehau Synego AD

Будь-який з представлених вище показників можна порівняти з іншої обраної системою і підібрати необхідний варіант для вашого приміщення. Абсолютно нові конструктивні особливості допоможуть підібрати потрібний варіант для дому, а професіонали компанії складуть докладний план скління і втілять його в життя. Будь-яка установка профілю супроводжується гарантійним терміном.

Вибираючи вікна для свого будинку, варто підібрати якісні та надійні системи. Саме такими критеріями володіє компанія Rehau. Популярні конструкції – це європейські стандарти якості, адаптовані для українського споживача. Перепад температур, ергономіка та інші вимоги інженери врахували при створенні серії. Тому зробили ідеальний варіант для столиці.

Наша компанія є офіційним представником німецького бренду, яка допоможе не тільки підібрати, купити, але і встановити вибрані системи у ваш будинок. Після звернення до наших фахівців ви отримаєте якісну консультацію при підборі і вимірі якісного профілю. Подзвони і встанови нове, покращене вікно для комфортного життя.