> >

Вікна Rehau Delight-Design (Рехау Делайт)

Вироби преміум класу завжди відрізнялися якістю і функціональністю. Представлена серія вікна Rehau Delight дозволяють склити житло високоякісними технологічними конструкціями, які мають ряд особливостей і відмінних параметрів від інших варіантів даного виробника. Далі розглянемо докладніше серію Rehau Делайт.

Більше світла - менше втрат

Лінійка Рехау Делайт відгуки заслуговує виходячи з досвіду користування. Система зможе скоротити величину площини рами і за рахунок цього збільшити склопакет. Таке нововведення дозволяє розширити світловий отвір на 10%, тим самим наповнити кімнату денним світлом. Завдяки такому конструктивному рішенню вікно Rehau Delight рекомендується встановлювати в затемнених приміщеннях, де важливий кожен промінь світла.

Металлопластиковые окна Rehau Delight Design

Представлена модель має наступні характеристики, які сприяють не тільки більшому проходженню світла, але і збереженню тепла. Отже:

  • Профіль має п'ять повітряних камер.

  • Монтажна глибина рами складає 70 мм.

  • Коефіцієнт теплопередачі 0,8 м2С/Вт.

  • Рекомендований максимальний склопакет товщиною 41мм.

Особливості конструкції забезпечують захист від попадання пилу, вологи, протягів. Використовувані каучукові ущільнювачі розташовані в два контури нахлестом, що гарантує додатковий захист від несприятливих погодних умов. Також вони можуть використовуватися в чорному, сірому кольорі, що допоможе підібрати необхідний варіант для оснащення наступного колірного рішення.


Дізнатися вартість Викликати замірника

Профіль, що забезпечує комфорт

Металопластикові віконні системи мають безліч варіантів виконання. Вибір конструкції залежить від потреби і місця застосування. Якщо ви вирішили максимально зберегти тепло в приміщенні і знизити витрати на електроенергію рекомендуємо нові розробки від німецького концерну. Профіль Rehau Delight гарантує надійний захист, знижує рівень шуму 40 дБ і має 5 повітряних камер зі сталевим армуванням усередині конструкції. Дані параметри прогнозують міцність і надійність системи в незалежності від місця використання.

Установка вікна Рехау Делайт позитивні відгуки не залежно від типу будівлі. Так як монтаж, вироблений нашими фахівцями завжди відрізняється високим професіоналізмом і відмінною якістю. Тому вибираючи даний профіль, звертайтеся в наш офіс.

окна рехау делайт десигн

Сучасна система засклення

Збільшення світлового отвору не позначається на теплоізоляційних здібностях системи. Покращені показники профілю і правильний підбір склопакета допоможе підтримувати необхідну температуру без втрат тепла. Теплові хвилі на 90 % зберігаються всередині приміщення взимку, підтримуючи комфортну атмосферу. Влітку навпаки, енергозбереження дозволяє захистити кімнати від проникнення ультрафіолету і перешкоджає нагріванню повітря в приміщенні. Дані здібності роблять систему універсальною для теплових показників зими і літа.

Естетична сторона робить вікна Рехау Делайт винятковими варіантами скління з створенням неповторного дизайну. Зменшення рами дозволило розширити світловий отвір, а також зробило кімнати більш світлими. Можливість прикрасити профіль ламінуванням дозволяє домогтися максимального ефекту для створення задуманого дизайну. Палітра кольорів і текстур також представлена у нашій компанії.

Преміум засклення вимагає поліпшених показників для фурнітури і комплектації. Виріб забезпечили міцними пристроями відкривання і закривання стулок, а також подбали про противовзломном параметрі. Цей пристрій допоможе захистити ваш будинок не лише від негоди, але і від непроханих гостей. Купуючи новинку Rehau Delight відгуки, можна залишити на нашій сторінці і поділиться досвідом користування міцною і оригінальною системою.

Схожі статті

Вікна Rehau

Пластикові вікна

Ціна на пластикові вікна