glob_mobile> >

Окна Rehau Delight-Design (Рехау Делайт)

Вироби преміум класу завжди відрізнялися якістю і функціональністю. Представлена серія вікна Rehau Delight дозволяють склити житло високоякісними технологічними конструкціями, які мають ряд особливостей і відмінних параметрів від інших варіантів даного виробника. Далі розглянемо докладніше серію Rehau Делайт.

Більше світла - менше втрат

Лінійка Рехау Делайт відгуки заслуговує виходячи з досвіду користування. Система зможе скоротити величину площини рами і за рахунок цього збільшити склопакет. Таке нововведення дозволяє розширити світловий отвір на 10%, тим самим наповнити кімнату денним світлом. Завдяки такому конструктивному рішенню вікно Rehau Delight рекомендується встановлювати в затемнених приміщеннях, де важливий кожен промінь світла.

Представлена модель має наступні характеристики, які сприяють не тільки більшому проходженню світла, але і збереженню тепла. Отже:

  • Профіль має п'ять повітряних камер.

  • Монтажна глибина рами складає 70 мм.

  • Коефіцієнт теплопередачі 0,8 м2С/Вт.

  • Рекомендований максимальний склопакет товщиною 41мм.

Особливості конструкції забезпечують захист від попадання пилу, вологи, протягів. Використовувані каучукові ущільнювачі розташовані в два контури нахлестом, що гарантує додатковий захист від несприятливих погодних умов. Також вони можуть використовуватися в чорному, сірому кольорі, що допоможе підібрати необхідний варіант для оснащення наступного колірного рішення.

Профіль, що забезпечує комфорт

Металопластикові віконні системи мають безліч варіантів виконання. Вибір конструкції залежить від потреби і місця застосування. Якщо ви вирішили максимально зберегти тепло в приміщенні і знизити витрати на електроенергію рекомендуємо нові розробки від німецького концерну. Профіль Rehau Delight гарантує надійний захист, знижує рівень шуму 40 дБ і має 5 повітряних камер зі сталевим армуванням усередині конструкції. Дані параметри прогнозують міцність і надійність системи в незалежності від місця використання.

Установка вікна Рехау Делайт позитивні відгуки не залежно від типу будівлі. Так як монтаж, вироблений нашими фахівцями завжди відрізняється високим професіоналізмом і відмінною якістю. Тому вибираючи даний профіль, звертайтеся в наш офіс.

Сучасна система засклення

Збільшення світлового отвору не позначається на теплоізоляційних здібностях системи. Покращені показники профілю і правильний підбір склопакета допоможе підтримувати необхідну температуру без втрат тепла. Теплові хвилі на 90 % зберігаються всередині приміщення взимку, підтримуючи комфортну атмосферу. Влітку навпаки, енергозбереження дозволяє захистити кімнати від проникнення ультрафіолету і перешкоджає нагріванню повітря в приміщенні. Дані здібності роблять систему універсальною для теплових показників зими і літа.

Естетична сторона робить вікна Рехау Делайт винятковими варіантами скління з створенням неповторного дизайну. Зменшення рами дозволило розширити світловий отвір, а також зробило кімнати більш світлими. Можливість прикрасити профіль ламінуванням дозволяє домогтися максимального ефекту для створення задуманого дизайну. Палітра кольорів і текстур також представлена у нашій компанії.

Преміум засклення вимагає поліпшених показників для фурнітури і комплектації. Виріб забезпечили міцними пристроями відкривання і закривання стулок, а також подбали про противовзломном параметрі. Цей пристрій допоможе захистити ваш будинок не лише від негоди, але і від непроханих гостей. Купуючи новинку Rehau Delight відгуки, можна залишити на нашій сторінці і поділиться досвідом користування міцною і оригінальною системою.

Схожі статті

Вікна Rehau

Пластикові вікна

Ціна на пластикові вікна