> >

Вікна Рехау BLITZ-Design

Відмінне поєднання краси, функціональності відбилося на нових конструкціях німецького виробництва. Пластикові вікна Rehau Blitz поєднали в собі різні формені конфігурації з підвищеними характеристиками будови. Варіант є довговічним і оригінальним рішенням скління будь-якої забудови.

Серія Рехау бліц характеристика

Представлена модель є доступним варіантом скління для різних побудов, так як добірка дизайнерських рішень і функціональності виправдовує профіль Blitz вартість і різноманітність оснащення. Зовнішній вигляд профілю включає закруглені торці, що значно покращує загальну картину вікна. Штапик може мати фігурну, закруглену і скошену форму на вибір клієнта, що дозволить створити оригінальне оформлення.

Металлопластиковые окна Rehau Blitz

Не залежно від дизайну, серія є досить функціональною. Конструкція Rehau Blitz технічні характеристики має наступні:

  • Три захисних повітряних камери для запобігання потрапляння повітря з вулиці забезпечують коефіцієнт теплопередачі Rпр = 0,64 m²С/Вт.

  • Глибина складає 60мм.

  • Ізоляція від повітря і води відповідає класу С

  • Можливість установки скла 4 і 6 мм з опціями тонування, енергозбереження, мультифункціональності.

  • Профіль Рехау бліц і склопакети сертифіковані і є екологічними і безпечними для здоров'я і навколишнього середовища.

Загальна товщина склопакета може становити 32 мм з додатковими поліпшеними функціями. Такий варіант дозволяє модернізувати систему в цілому і зробити її доступною.


Дізнатися вартістьВикликати замірника

Технологія енергозбереження дозволить значно зекономити витрати на опаленні і кондиціонуванні. Тому дізнатися Рехау бліц який клас можна у наших фахівців. Стандартне оснащення передбачає економ варіант, що включає профіль, вікна Blitz з двома камерами, набір ущільнювачів чорних і фурнітуру. Будь-який з додаткових параметрів може поліпшити характеристики і підняти конструкцію на сегмент вище.

Оптимальне скління з доступною вартістю

Описані Rehau Blitz характеристики відповідають сучасним вимогам скління і гарантують надійний захист від погодних умов. Саме тому цей варіант вибирають багато жителів. Трикамерна система монтажною глибиною 60 мм відмінно справляється з поставленими завданнями і гарантує користувачеві наступні переваги:

  • Доступна вартість стандартної комплектації.

  • Підвищені параметри міцності і стійкості до пошкоджень.

  • Можливість підбору чорного, білого, сірого кольору ущільнювача.

  • Легка у догляді глянсова поверхня пластику.

Безліч користувачів встановили систему і надали профілю Rehau Blitz відгуки. Ідеї скління заміських будинків, дач, квартир стали основними областями використання конструкції. Довговічний варіант Рехау бліц фото можна знайти на сайті, а також переглянути конструктивні моделі в нашому офісі. Системи пропонують доступний ціновий сегмент в поєднанні з функціональністю і естетичним зовнішнім виглядом.

окна рехау блиц

Варіанти додаткової комплектації

Вікна Рехау бліц заслужили популярність, як найдоступніший і довговічний варіант скління. Але будь-яка система може бути модифікована підбором додаткових параметрів. Тому якщо вам необхідне посилене підвіконня або покращена міцна фурнітура – необхідно звернутися до наших майстрів і обговорити комплектацію. З точки зору дизайну користувачі залишають на вікна Rehau Blitz відгуки відповідно з можливістю підбору відтінку. Білий, коричневий і інший варіант буде виглядати природно і оригінально у вашому домі.

Якщо ви вирішили недорого і оригінально склити будинок, то Blitz вікна – ідеальний варіант, який допоможе втілити в реальність ваш задум. Купуючи системи, рекомендуємо залишити вікна Blitz відгуки, для наступних володарів даного класу.

Схожі статті

Пластикові вікна Рехау

Ціна на пластикові вікна