> >

Кольорові вікна ПВХ Rehau, ламіновані вікна

Серед всієї маси виробників і постачальників вікон, складно виявити певного лідера, який задовольняє всі потреби клієнта з урахуванням матеріальних засобів і можливостей. Але якщо розглядати виробника по насиченості асортименту товару, загального попиту на ринку та авторитет серед постачальників продукції, можна відзначити компанію Rehau.

Ламіновані вікна компанії Rehau

Завоювавши ринок, створивши базу постійних клієнтів, а також зарекомендувавши себе як потужний, безперервний і головне якісний виробник, Rehau продовжує розширювати свої можливості і розвивати технічні характеристики товарів. Розвиваючи і зміцнюючи свою продукцію, компанія постійно, створює сприятливі умови для своїх перспективних клієнтів. Основний вид діяльності і виробництва Rehau є виготовлення пластикових конструкцій. В першу чергу, варто розглянути переваги вікон від виробника:

Особливості ламінування вікон

  • зносостійкість і збереження первинних зовнішніх і технічних властивостей;

  • високий рівень експлуатації в поєднанні з підвищеними нормами безпеки;

  • орієнтовані на звуко і теплоізоляцію;

  • широка база розмірів, форм і оздоблень, найбільш розвинена і потужна на ринку;

  • можливість придбання кольорових вікон (колір ваших меблів, цегли або обшивки приватного будинку і т. д.) 

ламинированные окна рехау

Незважаючи на свої і так вагомі конкурентні характеристики, компанія не зупиняється на досягнутому у своїй галузі. Завдяки постійному відстеженню споживання і задоволення клієнтів у продукції, Рехау змогла досягти нових висот у своєму виробництві. Суть так званого нововведення або ж нових можливостей, полягає в наклеюванні кольорової плівки на профіль. Надаючи таку послугу, споживач отримує вдвічі якісніше результат, не завищуючи вартості на використанні окремих матеріалів. Основне завдання ламінування полягає в покритті кольоровою, ізоляційною плівкою на основну конструкцію ‒ профіль. Плівка є унікальний, декоративний шар спеціального матеріалу, що служить для поліпшень зовнішніх показників вікна.


Дізнатися вартість Викликати замірника

Переваги ламінованих вікон Rehau

Часто в процесі нанесення кольорової плівки виділяють два основних типи: одностороння з нанесенням плівки по одну сторону вікна і двостороння. Обидва варіанти обробки є ефективними і додають до загальним технічним характеристикам кілька важливих властивостей. По-перше, витримка різких змін температури, що зберігає цілісність і теплоізоляцію вікон. По-друге, плівка виступає найбільш вигідним засобом для захисту поверхні вікон від можливих пошкоджень. І третє, поліпшення зовнішнього вигляду, а також створення неповторного дизайну. Третя перевага ґрунтується на різноманітності колірної гами плівок, які орієнтовані на потребу клієнта у відокремленні і збірці меблів та інтер'єру приміщення в цілому. Кольорові вікна ПВХ Rehau включають в себе більше десяти основних кольорів: червоного, зеленого і синього, до природних кольорів дуба, горіха, берези.

Ламінування ‒ це складний і багаторівневий процес, що вимагає знань будови та будови пластикових вікон.

  • Профіль вікна готується до обробки шляхом очищення та усунення пошкоджень.

  • На поверхню наноситься спеціальний клей, який відрізняється швидкістю засихання.

  • Спеціальний апарат притискає і спресовує плівку з поверхнею вікна.

  • Майстер перевіряє та усуває якість на предмет здуття і нестиковки плівки.

ламинированные окна рехау

Ціна і установка кольорових вікон

Ціна на таку послугу залежить від багатьох показників, таких як: розміри вікна, тип ламінування, колір, а також особливості матеріалу плівки. Якщо відразу ж встановлювати ламіновані вікна Rehau, ціна на послугу ненабагато перевищить загальні витрати і співробітники впишуть обробку до сумарних коштів установки. У тому випадку, якщо необхідно обробити вже поставлені вікна зі строком експлуатації, співробітники компанії пропонують послугу, заздалегідь обговоривши і уточнивши всі деталі, підібравши найбільш економічний і прийнятний варіант для клієнта.


Схожі статті

Вікна Rehau

Пластикові вікна

Ціна на пластикові вікна