> >

Вікна Rehau SIB-Design

Металопластикові вікна популярні і затребувані. Завдяки технологічності, простотою у догляді, якості вони стали відмінною заміною застарілих конструкцій. З кожним роком нові розробки дозволяють розширити опції і зробити вікна більш якісними і ергономічними. Покоління Rehau Sib Design – відмінне рішення для скління будинків, що стоять в холодних кліматичних локаціях.

Рехау сіб дизайн в кожному будинку

Німецький виробник розробив посилений багатокамерний профіль Rehau Sib спеціально для холодних погодних умов. Наші зими, відрізняються від європейських, і вимагають більшого збереження тепла для досягнення економічності і комфортної атмосфери в приміщенні. Характеристики даного продукту залишаються незмінними навіть при різкій зміні або падінні температури.

Металлопластиковые окна Rehau Sib Design

Вікна Rehau Сіб витримують зміну в 60 °С без порушення робочих параметрів, заявлених виробником. Дана величина була доведена експериментальним шляхом. Тому встановивши даний профіль, ви відчуєте наступні переваги:

 • Посилену звукоізоляцію і теплозбереження.

 • Ізоляцію завдяки особливому розміщенню ущільнювачів внапуск.

 • Покращений вигляд поверхні.

 • Захист від зломів досягається шляхом конструктивного зміщення осі паза.

Представлені параметри є помічниками для проведення якісного ремонту у вашому будинку або квартирі, які розширюють можливості і області застосування конструкції. Використання можливе в холодних місцях що обдуваються, також у північних областях країни, де морози взимку перевищують -20 °С.


Дізнатися вартість Викликати замірника


Рехау сіб характеристика вікон і профілю

Енергоефективні можливості досягаються шляхом посилення профілю та застосуванням сучасних технологій. Конструкція може бути встановлена в будь-який отвір і стати надійним захистом вашого житла. Основні параметри наступні:

 • Профіль Рехау сіб 70 має монтажну глибину 70 мм І має три основних камери з додатковим прошарком Termoblock для заощадження теплого повітря.

 • Можливість установки скла товщиною від 40 до 44 мм

 • Теплоізоляція має величину Rопр=0,71 м2 ◦С/Вт.

 • Естетичний вигляд поверхні.

 • Захист від проникнення вологи, пилу з боку вулиці.

 • Параметр противовзлома – 3.

 • Показник звукоізоляції – 4.

окна рехау сиб десигн

Незважаючи на підвищені характеристики, дані конструкції можна застосовувати в різному дизайні інтер'єру без зниження показників. Профіль Рехау сіб може змінювати форму при виготовленні, що дозволить склити не тільки прямокутні, але і арочні будівлі, створюючи цілий і радіальний вигляд. Також профіль дає можливість ламінації, що гарантує максимально ефективну зміну кольору. Підвищена гладкість поверхні виглядає оригінально і дорого, а також легка у догляді. Вікна Рехау сіб дизайн підійдуть під різні типи скління приміщень, де необхідно створити затишну атмосферу з меншими витратами і тепловтратами.

Особливості застосовуваної камери

Дана лінійка присвячена удосконаленню профілю системи. Тому відповідь на питання: Рехау сіб скільки камер? Ви отримаєте далі. Конструкція забезпечена трьома повітряними камерами, розташуванням як у звичайному профілі. Але особливістю і відмінною рисою є доповнення у вигляді спеціального термоблока, який знаходиться між армуванням і внутрішньою частиною профілю. Технологія забезпечує збереження тепла без утворення непотрібного конденсату на внутрішній частині і дає можливість підтримання комфортної температури усередині приміщення. Представлений додаток дає можливість системі Rehau Sib Design відгуки заслужити позитивні і стати незамінною конструкцією в місцях зі зниженими температурними режимами взимку.

Рішення скористатися технологічними розробками і встановити вікна Rehau Sib – вірне і надійне скління, яке має відмінне співвідношення ціна-якість. Зверніться за консультацією до майстрів і користуйтеся якісними конструкціями.

SIB-Design, офісу, торгового приміщення або приватній квартирі забезпечена безпека від несанкціонованого вторгнення.

Схожі статті

Вікна Rehau

Ціна на пластикові вікна