glob_mobileКоли міняти віконний ущільнювач

Холодне повітря, протяги, пил і шум з вулиці – головні ознаки того, що ваш віконний ущільнювач пора міняти. Тільки своєчасна заміна та якісне обслуговування подарує комфорт на довгі роки. Коли приходить термін заміни і як поміняти даний сполучний елемент - опишемо далі.

В якому випадку варто міняти віконний ущільнювач

Металопластикова рама розрахована на довгі десятиліття продуктивної праці у вашому домі. Але часом виникають ознаки того, що вікно вийшло з ладу. Ущільнювач відповідає за волого і шумоізоляцію, а також перешкоджає теплообміну між вулицею і приміщенням. Якщо який-небудь з цих чинників порушений, то значить треба міняти ущільнювач.

Що являє собою віконний ущільнювач

Тонка прокладка з каучуку, силікону або термопластика здатна забезпечити герметизацію. Дана деталь ущільнює стики між профілем і склопакетом при виготовленні віконної конструкції, як з боку вулиці, так і з боку приміщення. Трубчаста гумова основа щільно прилягає до самої рамі і не дозволяє повітрю потрапляти з вулиці в будинок і навпаки.

Виробники вікон найчастіше використовують два контури ущільнювача, але преміум серії можуть містити три. Кожен контур є додатковим захистом від зовнішнього середовища. Саме він забезпечує комфорт при використанні металопластикової конструкції. Колір ущільнювача може бути чорний, сірий, білий.

Заміна ущільнювача

Протяг, конденсат і зниження рівня шумоізоляції показують, що час міняти ущільнювач. Гумова основа втратила еластичність та тому вже не герметична. Тому варто покликати майстра і провести заміну деталі. Фахівець правильно підбере ущільнювач, який відповідає виробника використовуваного профілю. Справа в тому, що дана система не має стандарту, так як кожна фірма випускає свою форму ущільнюючої прокладки. Відмінність у формі, матеріалі і розмірі має дотримуватися для максимально корисного ефекту.

Майстер знімає застарілий ущільнювач, очищає пази від залишків матеріалу і інших засмічень, щоб нова деталь лягла максимально поглиблено. Потім поетапно одягає новий ущільнювач на ваше вікно. Вартість заміни нашими фахівцями складається з ціни на матеріал і роботи. Купівля погонного метра ущільнювача становить 30 грн, заміна – 50 грн за віконну стулку. Доступна ціна дозволить провести вчасну профілактику та убезпечить вас від повної заміни вікна.