> >

Заміна ущільнювача на вікнах

Скління захищає від впливу навколишнього середовища. Якісні віконні конструкції утримують вітер, забезпечують шумо і теплоізоляцію в приміщенні. У моменти тривалої експлуатації, вікна починають виходити з ладу. Супроводжується цей процес продуваням, протягами, утворенням сирої цвілі. Але чи допоможе впоратися з відхиленнями заміна ущільнювача на вікнах.

Види гумових вставок

Уплотнитель для металлопластиковых окон

Ущільнювач на вікнах може бути з різних матеріалів: гума, силікон, термопластик. Кожен контур повторює форму профілю з урахуванням паза, для міцного розміщення. Розрізняють наступних видів:

  • Гумова вставка. Відрізняється високою еластичністю, ізоляційніми властивості. Єдиний недолік - руйнування під впливом навколишнього середовища: сонце висушує гуму, як і перепади температур. Але заміна ущільнювача на вікнах Київ і в інших містах доступна через низьку вартості матеріалу.

  • EPDM - довговічний і популярний матеріал, який нагадує гуму. Каучук стійкий до агресивного впливу, що робить його еластичним і міцним одночасно.

  • Силікон. Даний тип стійкий до температур, сонця, вологи. Недоліком є легкість механічних пошкоджень. Невелика подряпина порушить герметичність і тоді заміна ущільнювача на пластикових вікнах Київ неминуча.

Будь-який з перерахованих варіантів має свої переваги і недоліки. Варто підбирати комплектуючі виходячи з потреб, марки віконного профілю. Тому рекомендуємо скористатися допомогою фахівців Венстер.

Як замінити ущільнювачі на пластикових вікнах

Уплотнитель для металлопластиковых окон

Якщо ви вирішили замінити деталь самостійно, то вам необхідно скористатися наступними підказками. Як поміняти ущільнювач на пластиковому вікні покроково:

  • Перше що необхідно - видалити стару прокладку або її залишки. Для цього слід знайти край стрічки і підчепити її за допомогою ножа, ножиць.

  • Вийнявши з паза ущільнювач, профіль варто очистити і обробити знежирюючим розчином. Підійде навіть спирт.

  • Міряємо новий ущільнювач і відрізаємо довжину, відповідну периметру профілю. Потім вставляємо стрічку в паз на профілі, просуваючи її. Варто відзначити, що нова вставка повинна бути цільною і розташовуватися по всьому периметру. Стики повинні бути закріплені спеціальним силіконовим клеєм. Якщо ви придбали самоклійкий ущільнювач, то цей крок пропускаємо.

  • Перевіряємо установку. Уважно переглядаємо весь виріб, якщо побачили, що стрічка де-небудь виходить з паза, то необхідно помістити ущільнювач в паз. Якщо це неможливо, то варто провести установку заново.

На підбір і заміну ущільнювача на вікнах ціна невелика, тому рекомендуємо звернутися за допомогою до фахівців. Монтажники проведуть ремонт швидко і якісно. А головне, що ваше вікно буде герметичне і ви знову забудь про протязі, пил з вулиці і конденсат на вікні. Якщо відчули холод з закритого вікна - телефонуйте вже зараз і реєструйтеся на консультацію і заміну деталей ваших вікон.